Bugün son gün

Bursaspor'da 23-30 Ağustos tarihlerinde yapılacak olağanüstü genel kurul için başkan adaylığı başvurusu süresi bugün doluyor.

Adaylar 100 genel kurul üyesi imzalı adaylık başvuru dilekçelerini saat 17.00’ye kadar Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde bulunan Divan Başkanlık Kurulu’na teslim etmek zorunda. Pandemi nedeniyle nöbetçi noter uygulaması yapılmadığından dün adaylık başvurusu için herhangi bir çalışma olmadı.

Yeşil Beyazlılar’da listesini hazırlayan ve 100 genel kurul üyesinin noter onaylı ıslak imzalı dilekçesini tamamlayarak başkan adaylığını açıklayan Erkan Kamat’ın belirlenen süre içinde adaylık başvurusunu yapması bekleniyor. Bursaspor’da mevcut başkan Mesut Mestan olağanüstü genel kurulda aday olmayacağını açıklamıştı.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bir zamanlar aday bolluğundan geçilmiyor du. .. Nereden nereye geldik. .. Vaad ler onu alıcam bunu alıcam … Teknik direktör bu olacak. .. Klübe kalıcı gelir getirecem diyenler nerde. ??? NE YAPTINIZ DA BU KLÜBE ADAY ÇIKMIYOR. .. İCAZETİ VERENLER İCAZETİ ALANLAR … MEMNUN MUSUNUZ. .??? YAZIKLAR OLSUN. ….

  49
  2
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Halıcı erkan kamat takımı uçan halıya bindirip süperlige çıkaracakmış 🙂
   Şaka gibi ya kimdir bu adamlar koskoca Bursaspor bunlara mı kaldı !? Nerdesiniz Bursa’ dan beslenen işadamları ! Bursa’ dan kazandığınız o paralar boğazınız da kalsın !

   9
   10
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Ulen arkadaş siz ne biçim adamlarsınız.daha adam Başkan olmadan başladınız yine boş boş konuşmaya.bi Başkan olsun,görelim ondan sonra hep beraber yorum yaparız.Bu kadar borcun içinde adam aday olmuş,tebrik edip başarılar dilemek yerine utanmadan taşak geçiyorsunuz birde.çok biliyorsan sen aday olsaydın da uçan halıya bindirmeden süper Lige çıkarsaydın.

    12
    5
    1. @Teksas'lı yorumuna yanıt olarak

     Olucam yakında merak etme bende de para pul yok ama anca karın tokluğu !? Adaylık sayesinde önce reklam yapar parayı bulur sonra tekrar aday olur daha güçlü gelirim olmaz mı ?

     2
     5
     1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      Bu adam reklam falan yapmadı Bursaspor’un bu zor gününde çıktı aday oldu ! Daha adamı tanımadan etmeden,ne yapıp ne yapmayacağını görmeden,daha adam Başkan olmadan başladınız sallamaya.senin gibiler yüzünden bu şehirde Başkan adayı çıkmıyor.Bursasporun borcunu tek kalemde sıfırlayacak adamlar var Bursa’da fakat adamlar analarına bacılarına sövdürmek istemediği için aday olmuyorlar.Bi sakin olun adam Başkan olsun,eleştirilecek bir durum olursa eleştiririz.

      6
      1
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   hiç olmasada bir kişi çıkabiliyor bu da olmaz ise işte o zaman kıyamet kopardı bu iyi ve güzel günlerimiz ilerisi çok karanlık bir yol kocaelispor gibi o yolda gidiyoruz kurtaran yok

   9
   1
  3. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Aday olmayan herkesi tebrik ederim, böyle taraftara böyle. Başkan adayı olmayan küfür yemekten kurtulmuş oluyor. Taraftar suçu önce kendinden arayacak! Bursaspor’u bu duruma getiren, şampiyon başkan İbrahim yazıcı ya küfür eden, şampiyon teknik direktör adam gibi adam Ertuğrul sağlama küfür eden, büyük kaptan Ömer Erdoğan’a küfür eden, her futbolcusunu dövmeye kalkan otobüs basan, hiçbir şey bilmeyen herşeyi ben biliyorum diyen, binlerce gerçek taraftarı tribüne küstüren traftarıdır. Bırakın siyaset miyaset dalgalarını. Taraftar istifa.

   17
   3
  4. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Neden mi
   Küfür ettiler ayıp ettiler kulübe yazık ettiler
   Bizim taraftar biraz kızdı mı en başarılı başkana en iyi oyuncuya en iyi hocaya küfür ediyor
   İbrahim yazıcı ya levent kızıl a ertuğrul sağlam a küfür ettiler şimdi başkan yok
   Haberiniz olsun bursaspor u kaybediyoruz

   18
   1. @Mustafauğur16 yorumuna yanıt olarak

    Adaylık başvurusu için bugün son gündü
    Yeni aday çıkartılamaz
    Örnek hayri yazıcı sonradan aday çıkmak istedi kabul edilmeli.
    İlk turda her daim kongre üye sayısının
    Yarısının 1 fazlası aranır
    2.turda sayı çogunluk aranmadan seçim yapılır.
    Örnek mesut mestan başkanlıgı

   2. @Mustafauğur16 yorumuna yanıt olarak

    çoğunluk bir zaruret muhakkak istenir,bugün saat 17 den sonra aday ciksada değerlendirilmez bunun için tüzük değişikliği gerekir diye düşünüyorum., ama burası Türkiye kurallar adama göre değiştirildiği icin hersey mümkün.

    1
    2
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Uludağ içecek A.Ş yönetim kurulu başkanı Levent KIZIL’ın da çok sikindeydi senin gözünden düşüp düşmemesi.Adam düştüğümüzde elimizden bir kere tuttu,lige çıkardı.yemediği küfür kalmadı,koca kafa Levent tezahüratlarına maruz kaldı. Ben olsam bırak aday olmayı,maça bile gelmem ki adam yine destek oluyor loca alıyor vs.

 2. Bursasporun en büyük sermayesi, Bursa halkıdır. Bursaspor, Bursa halkının emeğidir, göz bebeğidir. Bir bursaspor gider iki bursaspor geri gelir. Artık bursa halkı, bursaspor sevdalıları akıllarını başlarına almalıdır. Bursasporu sağılacak inek gibi gören, en zengininden en fakirine, haşerelerden kurtçuklardan kurtulmalıdır. Bursaspor, bir şirketin olmayacaktır, şirketleşmeli diyenler, amaçlarına ulaşamayacaktır. Bursaspor, halkın takımıdır. Gerekirse, belediyeye bağlanır, ama sermayenin takımı olamaz, olursa, o takım bursa halkının takımı olamaz. Halkın Bursasporu kurulur, bunada kimse engel olamaz. Bursaspor artık sağılacak yer değil, desteklenecek yer olmalıdır. İş adamlarının değil, normal vatandaşın yönettiği takım olmalıdır. Bursaspor, artık bursa halkının gençlerine hizmet etmek zorundadır, afrikadan balkanlardan futbolcu getirilmemelidir. Elinde kaynak var, 1 antrenör yerine 5 antrenör istihdam edin, emekli olacak futbolculara milyonlar vereceğinize kendi gençlerinizi, dünyada en iyi yetişen gençler haline getirin. Bursaspor, emin olun kendi kendine üst lige çıkacaktır. Enseyi karartmayın. Güzel günler yakındır.

  8
  11
 3. Ali aycı 1060lar yine secim donemi ortaya ciktilar..O secimde ali aydedenize oy vermeseydiniz kume dusmezdik super ligdeydik..simdi cikan adaya tehditler savuruyorsunuz birakin adam isini yapsin sanki 5 tane aday var ! benim anlayamadigim istifa et diye evini bastiginiz ali aydedeniz kume dusurup kulubu batirdigi halde neden bu kadar hesap soramadiniz..nedeni basit arpa ! Tribun artik tribun isini yapsin kulubun islerine karismasin daha da ortaligi batirmasin..

  6
  1
 4. Görüyorum ki Ali tayin secen 1060 üye is başında yani Maraton ve ünitimsah grubu. Ali ayin yönetiminde yine kendilerine yer ayırmak istiyorlar .1 senedir es gectiler yönetimde değiller. Ya siz çıkıp Özür diyemediniz biz hata yaptık diye birde Erkan karata tehdit nedir arkadaş ne istiyorsunuz Bursaspor dan siz Zafer sporu tutun zaten belediyeye de ise girdiniz daha ne istiyorsunuz. Bu site yoruma serbestse bunuda lütfen yayınların. Gerçekler ortada

  4
  1
 5. 1.sene ali ay onceligimiz borcsuz kulup,2 sene dersimizi aldik zirveye oynayacagiz,3.sene bacak bacak ustune atin rahatca izleyeceginiz bursaspor geliyor bu kez dersimizi saglam aldik sonuc…..

 6. İnsallah bursaspor Ciktigizi zaman super lige O pusudaki kan emiciler cikar piyasaya baskan olayim diye.o zaman bakalim.ne olacak

  2
  2
 7. Sevgili arkadaşlarım hiç kusura bakmayın ve kendinizi kandırmaktan vazgeçin yok zor günde aday oldular yok bilmem ne bu boş muhabbetleri de bırakın bugünden itibaren maalesef koca cinar bursaspor bitmiş tedavülden kalkmıştır gerçekçi olun bu başkan adayı ve listesi bu yükün altından kalkamayacak kadar vasıfsız ve yetersizdir biraz gerçekçi olun gereken para yapılması gerekenler bir çok durum var boş hayallere kapılıp bursa kamuoyunu meşgul etmeyin bu yönetim gelme amacı tamamen fırsatı değerlendirme ve reklam onun dışında birşey yok karabük kocaeli gaziantep eskişehire olan neyse onu yaşama yoluna girdik hırsızların sömürdüğü kulübün borcunu ödemektense yeni bir yapılanma acilen tasarlanmali bursaspor yakında concordota ilan eder zaten yani iflas bu güne getirenler utansın

 8. Aga hadi git başkasıyla eğlen be..elimizdeki topçular birer birer giderken,takımın başında hoca yokken kimle neyin anlaşması bu ? ayrıca bahsettiğin adamlar paragöz adamlar,ads den iyi para kazanıyorlar Bursa da ne işleri var..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu