“Bugün istediğimiz gibi oynadık”

Karşılaşmanın ardından düzenlediği basın toplantısında maça dengeli başladıklarını ve özellikle ilk yarıda genel anlamda oyunun kontrolünü ellerinde tutmayı bildiklerini vurgulayan Hamzaoğlu, “Elimde sihirli değnek var diyemem. Oyuncularımızda bizde çalışıyoruz. Başarının mutluluk getirdiğine değil, çalışmanın mutluluk getirdiğine inanıyoruz. Ben ve arkadaşlarım onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Onlar sahada baskısız bu işi yapsınlar diye. Bunu yapınca başarı geliyor. Rahat ortam, rahat oyun, hata yapmaktan korkmayınca sorumluluk alıyorlar. Kubilay yetenekli oyuncu. Gol atması önemli değil. Önünde alması gereken çok yol var. Eksiklerini tamamlayıp gidiyor. Türk futbolu iyi santrfor kazanacak. Bunu sahiplenmek bizden önce oynatan hocalara haksızlık olur. Vakıfköy’deki hocaların başarılarını engellemek olur. Altyapıdaki bütün hocalarımızı, kazandırdıkları oyuncular nedeniyle tebrik ediyorum.

MERTER KENDİSİNİ ZORLADI

Merterilk yarı kendisini zorladı. Ters top atmaya çalışınca kasıkta zorlanma oldu. Zayiat vermeden savaş kazanılmıyor. Bu gün sahada kim varsa arkadaşını aratmayacağına inanıyorum. Bu da bizi başarıya götürüyor. Sivok alt adalesinde sıkıntı var.  2-6 hafta sürecek bir sakatlık. Del Valle’de sorun yok. Bilal konusunu her hafta söylemek istemiyorum. Gerçek taraftarlar hafta arasında onlara tepkiyi gösterdi. Onlar bizi desteklemeye devam etsinler bizde onları mutlu etmeye devam edeceğiz. Bu gün kaybetmiş olsak ta aynı kararlılıkta devam edecektik. Yolumuzdan dönmek yok.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu