Bugün başlıyoruz

Saat 17.00’de Özlüce Tesisleri’nde toplanacak olan yeşil beyazlıların hava sıcaklığına göre 19.00’da sahaya ayak basması bekleniyor.

ELEME YAPACAK

Teknik Direktör Paul Le Guen‘in raporu doğrultusunda yönetim tarafından kendilerine kulüp bulmaları söylenen isimlerde dahil olmak üzere bütün oyuncular antrenmanda yer alacak. 

Yeni transferlerden Barış Yardımcı ve Ozan Can Kökçü‘nün de katılacağı ilk etap hazırlık döneminde Paul Le Guen tüm futbolcuları mercek altına alacak. Fransız çalıştırıcının yaklaşık 14 gün sürecek ilk dönemin ardından kadro içersinde eleme yapacağı öğrenildi.

ÖNEMLİ RAKİPLER VAR

Bursa‘daki ilk etap çalışmalarının ardından 16 Temmuz’da yurtdışı kampı için Avusturya‘ya gidecek olan Timsah, 28 Temmuz’da yeniden yurda dönecek. Bursaspor’un Avusturya kampında önemli takımlarla hazırlık karşılaşmaları yapması bekleniyor. Roma, Paris Saint Germain, Stuttgart, Eintracht Frankfurt gibi takımlarla temasların sürdüğü belirtildi. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu