BUGİAD’dan ziyaret

BUGİAD Başkanı Ali Fuat Er ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Benli, Mehmet Eğretli, Hakan Uzan, Sadettin Dağlı, Kemalettin Bayram ve Mustafa Tahmaz’dan oluşan heyeti, Başkanımız Recep Bölükbaşı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz İlyas Acar, Nihat Akınoğlu, Kemal Kirevetözen ve Mehmet Küçükyalçın ağırladı.

BUGİAD Başkanı ali Fuat Er yaptığı konuşmada Dernek olarak Bursaspor için her zaman göreve hazır olduklarını dile getirdi. Er sözlerini şöyle sürdürdü; “Bizleri Özlüce Tesisleri’nde ağırladığınız için sizlere teşekkür ediyor ve görevinizde sonsuz başarılar diliyoruz. Bursaspor, bu şehrin ortak paydası. Şehri kendi etrafında toplayabilmek ayrı bir özellik ister ve Sayın Başkan ve yönetim kurulu üyelerinin bunu çok rahata başarabileceklerine inanıyoruz. Yönetim Kurulu’na yapılan ziyaretlere baktığımız da bu yavaş yavaş sağlanıyor. Biz Bursaspor’u şampiyon diye tutmuyoruz. Büyüklerimi "Yükü kaldırana verirler" der. Siz bu yükün altına girdiğiniz göre bu işin altından kalacağınıza inanıyoruz. Başarı gelmesi adına zannediyorum tüm adımları atacaksınız. Bu konuda tüm kamuoyunun olduğu gibi hem size güveniyoruz hem de BUGİAD olarak biz göreve hazırız. Allah tekrar muvaffak etsin” dedi.

Başkanımız Recep Bölükbaşı BUGİAD Yönetimi’nin ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını ve yakalanan bu sinerjinin sezon sonuna kadar sürmesini diledi.

Başkanımız Recep Bölükbaşı sözlerini şöyle sürdürdü; “ BUGİAD, Bursa işadamlarının bulunduğu ve güzel işlerin yapıldığı bir sivil toplum örgütü. Güzel bir kongre sonrasında bizlere görev tevdi edildi. Yaklaşık 25 günlük bir sürede yönetim kurulumuz ile beraber güzel işler yapmaya başladık. Görevimizde başarılı olabilmek için çalışıyoruz. Bursa’nın birlikteliğine bütünleşmesine ışık tuttuğumuz için kendimizi şanslı hissediyoruz. E fazla ziyaret edilen Yönetim Kurulu biz olduk. Bu konudan dolayı da oldukça mutluyuz. Bu sinerji bizleri motive ediyor. İnşallah Allah utandırmaz. Tabii başarılı olabilmek için biz yeterli değiliz. Hep söylediğimiz Bursaspor, Bursa’nın inci. Paya kuruluşu. Bu paydadan herkes sebepleniyor. Bursaspor’un başarılı olması Bursa’nın marka değerini arttırıyor. İnşallah yakalanan bu birlik ve beraberlik, sezon sonunda tabelaya yansır ve arkamızda bulunan şampiyonluk tablosunu en kısa sürede tekrar yaparız” dedi.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu