Buca’nın hedefi enaz 1 puan

Galatasaray mağlubiyetinin yaralarını sarmaya çalışan Bucaspor'da, Bursaspor maçı öncesi hırs hakim.

Basına açık olan son antrenmanda futbolcuların aşırı hırslı oldukları ve Bülent Uygunun futbolcularıyla özel olarak ilgilendiği gözlendi. İstasyon çalışmalarında bile birbirleriyle çekişen futbolcuların Uygun'un gözüne girebilmek için yoğun bir çaba içerisinde oldukları görüldü. Özellikle çift kale maç büyük bir mücadeleye sahne oldu. Sercan ve Monucho'nun gollerine takım arkadaşları ve Bülent Uygun alkışlarla destek verdi. Galatasaray maçından hafif sakatlığı bulunan Orhan Ak düz koşuyla yetinirken, Ali Güneş takımdan ayrı bireysel oyuncu antrenörüyle birlikte çalıştı.

Antrenman sonrasında açıklama yapan tecrübeli isimlerinden Ali Güneş, "Galatasaray maçında şans bizden yana değildi. İyi mücadele ettik, bunu oyunumuza da yansıttık fakat basit bir pozisyondan gol yedik. Oynadığımız futbolla en azından bir puanı hakkettiğimizi düşünüyorum. Şimdi önümüzde Bursaspor maçı var ve artık bu müsabakayı düşünmek zorundayız. Bursaspor ligin en güçlü ekiplerinden biri. Hatta şu anda en iyisi diyebiliriz. Zor bir maç olacak ama kazanmak istiyoruz ve hedefimiz en az bir puan almak" diye konuştu. Teknik Direktör Bülent Uygun'un istediklerini yapamayan oyuncularıyla özel olarak ilgilendiği ve maç esnasında sık sık oyunu durdurarak oyuncularına ne yapmaları gerektiğini gösterdiği gözlendi.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu