Bu Yıl da Rakiplere Geçit Yok

Bursaspor'un genç stoperi Serdar Aziz, bu sezon da rakiplere savunmada geçit vermeyeceğini söyledi. Yetenekli futbolcu, Fenerbahçe ile ilgili hakkında çıkan haberlerde ise söylemediği cümlelerin kullanıldığını belirtti.

Bursaspor'un alt yapısından yetişen ve kısa sürede yıldızı parlayan genç savunma oyuncusu Serdar Aziz Doğan Haber Ajansı'na özel açıklamalarda bulundu. Yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Serdar Aziz, "Yoğun bir Tempo var ve yoruluyoruz. Ama bunun meyvelerini lig başlayınca alacağımıza inanıyorum. İki senedir bu tempoda çalıştık ve şampiyonluk, üçüncülük alarak meyvelerini topladık. Bu yıl da büyük başarılara imza atmak istiyoruz. Hocamız beni iki hazırlık maçında sağ kanat oynattı. Forvette de oynatsa oynarım. Saygı duyuyorum. Ben stoperim, savunmada oynamak isterim tabi. Eğer bu yıl savunmada yer alırsam rakiplere yine geçit vermeyeceğim" diye konuştu.

Fenerbahçe RÜYA DEMEDİM

Ulusal bir gazetede yayınlanan ve 'Fenerbahçe'de oynamak rüya' başlığıyla verilen haberin yanlış olduğunu ifade eden Serdar Aziz, "Fenerbahçe rüya gibi demedim. Ama Fenerbahçe büyük takım değil dersem de yalan olur. Ancak kullandığım tabirler saptırılmış. Benim için tek rüya Bursaspor'du. O da gerçek oldu. İnşallah Bursaspor'da faydalı olmak istiyorum" dedi.

 

Sondakika.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu