Bu soruna çare bulun!

Yeşil beyazlı taraftarlar, tribünlerde yer alan büfelerin kapalı olması nedeniyle yönetime tepki gösterirken, bu duruma çare bulunmasını istedi.

Sütaş Timsah Park’ta oynanan Bursaspor-Altınordu maçında büfe sıkıntısı yaşandı.

Karşılaşma için stadyumun yolunu tutan yeşil-beyazlı taraftarlar, tribünlerde bulunan büfelerin büyük kısmının kapalı olduğunu, açık olanlarda ise su tedariki konusunda sıkıntı olduğunu belirterek maç bitene kadar susuz kaldıklarını ifade ettiler.

Sosyal medyadan birçok taraftar bu konuda yönetimi eleştirirken, emniyetin de dışarıdan içeceklere izin vermediği vurgulandı.

SONRAKİ ADIM TUVALETLER Mİ?

Taraftarlar yaptıkları paylaşımlarda, “Recep Günay ve yönetimi her fırsatta tribünden geldiğinizi söylüyorsunuz. Taraftarlara bu sıcakta zorluk çıkarıp büfeleri kapatarak ne yapmaya çalışıyorsunuz? Bir yudum su alamadı insanlar! Utanmıyorsunuz? Sonraki adımınız nedir tuvaletleri mi iptal edeceksiniz?” derken mescitlerin ve stadyum içinde yer alan merdivenlerin de karanlık olduğu, insanların telefon ışıklarıyla düşmemek için mücadele verdikleri belirtildi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @YaVuzBu16💚 yorumuna yanıt olarak

   Durum aleni ve bunu anlayıp yorumlayamadan bi tane insan yok koca Bursa’da…!!
   Kulübün maç oynatacak kadar masraf yapacak parası yok.
   Stadta maç günleri para kazanamayacağını bilen büfecilerden hiç biri bu işe baş bile vurmamış ihaledir tekliftir falandır olarak.
   Stad Büyükşehir Belediye stadı ise eğer belediye neden kendi stadına büfe kurmuyor maç günleri..!!!
   Üç beş keş para girer işte büfeci eski başkan Banaz’ın belediye kuruluşuna..!!
   O kadar basit çözümü olan sorunlarımız var ki; onlara bakıp ufaktan yürümeye başlamaktansa herkes tutturmuş her ay yönetimi kovucaz her hafta transfer yapıcaz bilmem ne…
   Bursanın tamamı klinik vaka; komple hastaneye yatıp uzman gözetiminde tedavi edilmeliyiz.!!!

   17
   2
 1. taa kuruluşundan beri BURSASPORLU biri olarak düşüncem şudur.
  kimse kusura bakmasın!.. ve de ne yazık ki..!
  mevcut medya ve taraftar profiline, yine mevcut stat, kadro, teknik ekip ve bu yönetim bile 10 numara büyük.
  medya ve tribünlerin zihniyeti değişmeden kulübün ayağa kalkması mümkün değil ÜÇ NOKTA …

  11
  1
 2. Dünyanın en iyi 50 Stadı arasında degilmiy di timsah bataklığı hani turist ler gelecek stadı gezecek dolarları dökecek bursanın gururu stadımız ne oldu şimdi neymiş büfeler açık değilmiş millet su alamıyormuş dışardan suyunu içsinde gelsinler oraya yönetim büfede su satsa yok efendim su fiyatları bu kadar olur mu dersiniz üç kuruşluk iş için beş tl harcanmaz ve siz maaşı kadar şerefi olan olay yazarları acaba hiç koltuklar temiz mi değil mi diye baktınız mı tuvaletler ne alemde incelediniz mi stada değil sanki ceza evinde birini ziyarete veya şantiyeye giriyorum zannediyorum bunu bbş belediyesine eleştiride bulundunuz mu stad belediyenin değilmi stadın zemini desen plansız programsız yapıldığı her halinden belli ses akustiği olmayan çimleri güneş almayan sağlam bir rüzgarda çatısı uçtu uçacak durumda olan ve en kötüsü yetim haklarını gasp edenlerin stadında bir eksik büfemi kalmış yazık lan sizin kafanıza bu yönetimi nerden ne bulup ta eleştirelim diye bir yerlerinizi yırtıyorsunuz ama bu yönetim değil sizler ve olay medyanız battıkça batıyorsunuz aslında sokağa çıkacak yüzünüz bile yok sizlerin de işte keller sağırlar birbirini ağırlar hesabı kendinizi adam zannediyorsunuz

  4
  2
 3. Tam bir senedir maçlara gitmiyordum geçen hafta ilk defa maraton üstte bilet aldım takım ne kadar kötüyse stadın içi kırık koltuklar birde büfelerin olduğu iç kısım toz toprak tuvaletler lavabolar pislik içinde. Sanki bu stad açıldığından beri temizlik yapılmamış gibi. Takım gibi stadın iç kısmıda çok kötü.

  3
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu