Bu sezon çok farklı olacak..

Kamp ortamının çok iyi olduğunu söyleyerek sözlerine başlayan Volkan Şen, "Burada çok güzel bir kamp ortamı var. Kamp dönei her zaman yoğun ve yorucu geçiyor. Aynı zamanda keyifli geçiyor. Herkes özverili çalışıyor. Çok önemli bir maçımız var. Onun öncesinde de yarın bir hazırlık maçımız var. Bu maçta eksiklerimizi görüp bir hafta sonraki maça hazırlanacağız. İnşallah sakatlık, kaza, bela olmaz. Bugüne kadar ufak tefek haricinde sakatlığımız yok" diye konuştu.

 

"ŞENOL HOCA BANA GÜVENİYOR"

Şenol Güneş'in kendisine güvendiğini söyleyen Volkan, "Şenol hoca bana çok güveniyor. Kendisinin kariyeri tartışılmaz. Hergün yeni bir şey öğreniyoruz. Tecrübesinden faydalanmaya çalışıyoruz. Hem bizim hem Bursaspor adına önemli bir insan. İnşallah kendisiyle başarılı oluruz" şeklinde konuştu.

 

"GEÇEN SENE ARKADAŞLIK KURAMAMIŞIZ"

Geçtiğimiz sezon neyin eksik olduğu sorusuna Volkan, "Ben devre arasında geldim. Şampiyon olduğumuzda çok iyi bir ortam vardı. Ama maalesef geçen sene biz bir arkadaşlık kuramamışız. Öyle bir ortam yoktu. Yeni katılan arkadaşlar olmuştu. O yüzden de sahada da istediklerimizi yapamadık. Bu yıl çok daha farklı olacak. Şenol hocanın gelmesi bizim için çok önemli ve artı avantaj. Bu yıl çok iyi bir yolda gidiyoruz. Çok iyi bir arkadaşlık var. Kimse merak etmesin bu yıl Bursaspor hakettiği yere gelecek" diye konuştu.

 

"DAHA FAZLA SORUMLULUK ALMALIYIM"

Bu yıl daha fazla sorumluluk alması gerektiğini sözlerine ekleyen Volkan, "Sorumluluğu almamız gerekiyor. Bu yıl ben takımım adına hem sahada hem saha dışında daha çok sorumluluk almalıyım. Bana verilen görevin en iyisini yerine getirmem gerekiyor. Bundan da kimsenin şüphesi olmasın" cevabını verdi.

  Bursada Bugün

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı