Bu sefer çıkacak mı?

Başkan adaylarının listelerini tüzük gereği 30 Ekim Pazar günü saat 17.00’ye kadar Divan Kurulu’na teslim etmesi gerekecek.

Bursaspor’un 6 Kasım Pazar günü yapılacak olağanüstü genel kurulu tek oturumda yapılacak ve çoğunluk aranmayacak.

Başkan adaylarının listelerini tüzük gereği 30 Ekim Pazar günü saat 17.00’ye kadar Divan Kurulu’na teslim etmesi gerekecek.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kendine küfür ettirecek, milyonlar harcayıp 2 maçta istifa protestolarına maruz kalacak, çoluk çocuğuna işini gücünüe ayıracağı zamanı boşa heba edicek, çok bilmiş günlük düşünen tarftarı ve yazarları menun edicek enayi aranıyor !!!

  60
  11
   1. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

    Ali ay beyefendinin parası boşa gitmez.Öyle yada böyle alacak.Bursaspor eninde sonunda o parayı bir şekilde yasal faiziyle beraber ödeyecek.

    1
    2
 2. Kesin bir aday var , yoksa bir daha kongre kararı alınmazdı , hayırlısı olsun ,tribunlere ragmen hâlâ bir aday daha cıkıyosa şükretmeli camia

  35
  13
  1. @Cemil yorumuna yanıt olarak

   İşte burdakilerin beyin yapısını gösteren durum bu doğru mesaja bile verilen begenmeme sayısı her şeyi anlatıyor ne yazik ki

   7
   9
  2. @Cemil yorumuna yanıt olarak

   aynen.
   eyyy, ”tahta-transfer-istifa et!” diye yanıp tutuşanlar!..
   bu beceriksiz yönetime!!!
   tahtanın nasıl açılacağını!
   transferlerin nasıl yapılacağını!
   ve bir takımı önüne geleni devire devire süper lige çıkarmanın ne kadar basit! ve kolay! olduğunu tüm ülkeye göstermenin işte şimdi tam zamanı..!

   14
   5
 3. Valla kim çıkaracaksa çıksın bunun etrafında herkez toplanması gerek bu Ali Ay olabilir neden mi ? Hem onun açısından hem takım açısından iyi olur takımı çıkarır alacağını alır hem o hem takım kazanır..

  18
  16
  1. @9Maratonüst yorumuna yanıt olarak

   Valla kim gelirse gelsin ben sana olacakları yazıvereyim.
   Takım kazanıyorsa aslansın kaplansın büyüksün adamsın.
   Kaybediyorsa, beceriksiz, düşman, hain hatta hırsız.

   Şunu bir anlasak. mesela bu takımın hemen maç kazanamayacak kadar ağır hasta ve zamana ihtiyacı olduğunu. işte o zaman bazı şeyler pozitif anlamda kendiliğinden değişiverecek.

   13
   2
 4. Kimse cikmaz pek sanmıyorum cikarsa ali ay cikar bu takımın bu pozisyonda iken baskan ali ayda çıksa levent kizilda çıksa bizim taraftarımız bi kılıf bulur ….

  16
  11
 5. Baba başkanlar çıkar herhalde lafa geldimi kameralara Bursaspor un zor gününde yanındayız demesini biliyorlar hadi bakalım adaylığa… İyi gününde herkes aday olur yanında.Görelim bakalım baba başkanları.

  13
  3
 6. Adaylik ilanini ilan bile edildi hemide yardimcisi menejer tandik he simdi o engeleyen derneklere firsat dogdu yedirmeyin bursasporu gorim sizi arkadaslar lafta mi kalir o is yoksa kuru gurultu mi hemide bursa disindan aday

  6
  9

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu