Bu neyin öfkesi, yetmedi mi?

Bursaspor Kulübü Genel Sekreteri Enes Can Demir, Bursaspor taraftarlarına uygulanan cezaların sonrasında 'Neyin intikamı neyin öfkesi bu yetmedi mi?' dedi.

Bursaspor‘a verilen cezalar, arkasından milli maç için uygulanan passolig kararı ve yeşil-beyazlı taraftarlara verilen cezalar sonrasında Bursaspor Kulübü Genel Sekreteri Enes Can Demir twitter hesabından paylaşımda bulundu.

Enes Can DemirTürk spor tarihinde görülmemiş uygulamalar devam ediyor 9 maç ceza milli maç öncesi ev sahibi şehirin seyircisine uygulanan absürt engellemeler ve günlerdir devam eden Bursaspor Tribünlerine yüzlerce insana uygulanan 6222 nolu yasa. Neyin intikamı neyin öfkesi bu yetmedi mi?” dedi.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Ethem yorumuna yanıt olarak

   Stadda yer kalmamış sen neyin kafasını yaşıyon kardeşim.3 üzlerin bütün taraftarları biletleri bitirmiş.bence maçtan önce acemlerden stadın önüne kadar protesto yapmaktır.sizce?

   16
   7
  2. @Ethem yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular şu güzel ülkemde o kadar çok yöneticilik yapma yetisi olmayıp yönetici olan insanlar olduğu için canım ülkemde daha da ileri gidebilecek iken geriliyoruz aslında nasıl olduracak 2 günde 20 bin bilet bitiverdi hemde pasolig mecburiyeti olmasına rağmen sponsorlara TC leri alınarak mı verildi koskoca Bursaspor a 100 adet bilet 3 milyonluk şehirde pasolig olmamasına rağmen pasolig i mecbur tutulması hangi akıl tutulması bu

   18
   1
 1. buacta bursali olmayipta bursa ve bursasporu kötü gostermek adina provakotortler kayniyacak stadyum cok dikkatli olmak lazim bursaya ceza gelsin diye sirf bu serefsizlikleri yapicak kisiler gelicek maca

  18
  2
  1. @Erso yorumuna yanıt olarak

   Iste boyle kani bozuk sutu bozuk olan insanlar oldukca yada ergenmi desem ne yazcam bilemedim ama sende milli ruh yok koyu irkcilik ve ruh bozuklugi var akilli ol gevsek olma

  2. @Erso yorumuna yanıt olarak

   Cahillik işte ! Senin gibilerin de çok olması daha da üzücü ,bu nasıl akıl tutulması anlamak mümkün değil hem milliyetçi faşist diye ceza vereceksin hem de milli maçı yasaklayacaksın ! Sonra bu erso gibi gebeşler ne isterse yazacak..Hadi diyelim tarihten haberiniz yok,okumanız yazmanız da mı yok !
   Yazık sadece yazık böylelerine maç falan değil lazım olan koca bir kazık !

  3. @Erso yorumuna yanıt olarak

   Ulan sen delikanlından Bursa’ya gel kimliğini ifşa etse seni top yapalım koyduğunun piçi Top dediğin şehir Osmanlı’ya başkentlik yapmış ve kurucusunun yattığı bir şehir

   4
   1
   1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Sevgili kardeşim bu şekilde ‘ANA-BACI,EŞ,leri bir densizin sözüne bakıp yazmanızı asla tasvip etmiyorum.Lütfen bu yorumunuzdan tüm ana,bacı ve eşlerden özür dileyiniz.
    Bu kişi zaten ahlaken sükut etmiş,ağzından çıkanı duymayacak,yazdığının anlamını idrak edemiyecek bir akıl,ruh ve karakter bozukluğu hastası biri.
    Bize şampiyon olmamızdan sonra inceee ince tertip,entirkalar hem içeriden hemde dışarıdan yapılıyor.
    Buna karşın kulübümüüzn ceza almamsına dikkat etmemiz şart.
    Bugünler geçceceeek.İnşaallah bize bunalrı reva görenelr kapımızda eğilip bükülecekler.
    Ben her halkarda bu günleri atlatacağmızıa inanıyorum.

    2
    1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu