“Bu maça gelmeyen 7 Mayıs ruhuna ihanet eder!”

Bursaspor tribün liderlerinden ve Teksaslılar Derneği Başkanı Mehmet Güzelsöz, Mesut  Ulusoy (Duka), Maraton Grubu lideri Cenk Tunçbilek, Amigo Selim Kurtulan, ve Teksas Tribün liderlerinden Enes Aydın, Beşiktaş maçı öncesi değerlendirmelerde bulundular.

 

“GALİP GELMEK İSTİYORUZ”

Bursaspor tribün liderlerinden ve Teksaslılar Derneği Başkanı Mehmet Güzelsöz  “Öyle bir maça denk geldik ki Beşiktaş ve bizim açımızdan çok kritik bir karşılaşma olacak. Olay çıkmadan galip geleceğimiz bir maç olsun istiyoruz. Onların taraftarı da burada olacak. Biz iki takım taraftarının da maçlara, deplasmana gitmesinin istiyoruz. Takımızı zor günde elbette destekleyeceğiz. Bursa’da oynayacağımız Gençlerbirliği maçını da düşünerek olaysız bir karşılaşma olmasını temenni ediyorum.” dedi.

 

“TARAFTAR BU MAÇTA PUAN ALDIRMALI”

Mesut  Ulusoy (Duka) konuşmasında “Çok kritik bir durumdayız. Bu hafta ile ilgili söylenecek tek şey herkes tribündeki yerini alacak. Taraftar bu maçtan puan aldırmalı. Takım ile ilgili olarak bir beklentim yok. Tribün atmosfer ve baskısı ile bu maçtan bir puan alırsak kendi adıma mutlu olacağım. Allah korusun sıkıntılı olacak bir skor almamalıyız. Bütün psikolojimiz bozuldu. Ligde ilk yarıda topladığımız 27 puan ile ayakta durmaya çalışıyoruz. Tüm Bursa şehri yatsın kalksın Batalla ve Harun’a dua etsin. Allah bu sezonu hayırlısı ile bitirmeyi nasip etsin inşallah.” ifadelerini kullandı.

 

“ŞAMPİYONLUKTAN EDİP LİGDE KALALIM!”

Maraton Grubu lideri Cenk Tunçbilek yaptığı açıklamada “Hiç ummadığımız bir durumdayız. Bu olağandışı durumdan yine bu futbolcular ile çıkacağız. Sezon sonu hedefimiz ne yazık ki çok acı olacak ancak kümede kalmak olarak görülüyor. Biz nasıl bir anlamda mutlu olabiliriz? Bunun cevabı çok basit; 2004’te bizi küme düşüren Beşiktaş’ı burada yenerek onları şampiyonluktan etmek. Bu hafta onları yenip şampiyonluktan edelim, gerekli puanımızı alalım başka da bir şey istemiyoruz.” dedi.

 

“OLAYSIZ BİR MAÇ OLSUN”

Amigo Selim Kurtulan “Bizler sahada forması için mücadele eden futbolcular görmek istiyoruz. Futbolcu kardeşlerimiz sahada görevlerini yapsın biz tribünde takımımızı destekleyeceğiz. Bu takım iyisiyle kötüsüyle bizim ve olaysız bir maç olmasını istiyoruz.” diye konuştu.

 

“BU MAÇA GELMEYEN 7 MAYIS RUHUNA İHANET EDER!”

Teksas tribün liderlerinden Enes Aydın ise taraftarın mutlaka tribünde olması gerektiğini ifade ederek  “Öncelikle taraftarımız 2004 yılını hatırlasın. Yaşadıklarımızı hatırlasın. Koca bir çınarın nasıl küme düşürüldüğünü hatırlasın. O dönemki taraftar yapımız ile şampiyonluk sonrası taraftar yapımız maalesef ki çok farklı. Biz takımın başarısında veya başarısızlığında yanında olmalıyız. Taraftar olarak Timsah Arena’yı rakip takım için cehenneme çevirelim. Beşiktaş’ı da yenerek şampiyonluktan edelim.” dedi. 

Röp: Adnan Batır

 

 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu