Bu formalar da harika değil mi?

Bursaspor taraftarı olan Sercan Özidgi'nin hazırladığı Bursaspor Forma Tasarımları dikkat çekti.

Geçtiğimiz aylarda Sercan Özidgi‘nin tasarladığı Bursaspor formaları ile ilgili farklı bir çalışmayı sizlere sunmuştuk. Oldukça dikkat çeken bu çalışmaların ardından Sercan Özidgi yeni çalışmalarını da bizlerle paylaştı.

Siz en çok hangi formayı beğendiniz?

FOTOĞRAFLARIN ORİJİNAL HALİNİ GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ:

 

SERCAN ÖZİDGİ’NİN DAHA ÖNCE SİTEMİZDE YER ALAN ÇALIŞMALARI:

34 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Derya yorumuna yanıt olarak

   o ruhu verecek tribündür.
   ne statlar gördüm içinde taraftar yok (şampiyonluk sonrası Bursaspor taraftarı)
   ne taraftarlar gördüm statları yok (şampiyon bursasporun şampiyonluk öncesi şampiyon taraftarı)

 1. Minimalist tasarım biraz daha karanlık ve sert olsa harika olurmuş. Göztepe’nin 18/19 Alternatif forması gibi veya A.I.K’nın 1891 Black Edition’u gibi.
  Ayrıca ‘Ajax Tipi’ tasarım Bursaspor’a çok yakışıyor, gözardı edilmemeli.

  20
  4
  1. @Cacophony yorumuna yanıt olarak

   Merhaba, yorumunu okudum güzel düşünüyorsun. Yapıcı eleştirinede çok teşekkür ederim, Fakat emin ol bende o tarz formalar yapıyorum ama yayınlamak istemiyorum açıkçası. Yanlış anlaşılma olmasın ama, Bizim taraftarımız biraz geri kafalı, inanır mısın daha önce paylaştığım Celtic tipi forma altına Bıkmadınız şu Celtic’den yazan kişi şimdi yayınlananların altına Celtic yok mu? Celtic güzel duruyor Celtic yapın. Diye yorum atmış, Altın sarı forma yaptım, altına bizim rengimiz yeşil beyaz yazan var ALTERNATİF yazısını Okumuyor bile bu yorumu yapan. Mavi yapıyorsun mavi bizim rengimiz mi, Turuncu yapıyorsun Turuncu ne a*k. Tabii bu yorumları yazanların %90’ı çoluk çocuk onlarla uğraşmaktansa böyle yapıcı eleştirilere kulak asmayı tercih ediyorum, inan burda 10 tasarım varsa 30-40 tasarım çöpe gidiyor. Bizim taraftarımızda maalesef böyle. İYİ NİYETLİ BÜTÜN ELEŞTİRİLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

   15
 2. Bence hepsi çok kaliteli tasarımların,
  Adamla irtibata geçilip, sitede oylama yapılsa,
  En çok beğenilen 4 tasarım seçilip, Sercan beyle de uygun bir fiyata,
  Mutlaka anlaşılır, tanıtımını yapıp bir an önce seri üretim ile
  Satışına başlanabilir, mağazalarımızda

 3. Emeğe Saygı..Hepsi birbirinden güzel
  Bizim taraftar yıllardır tasarım yapıyor zaten ama ilgilenen hiç olmadı..
  Çıkartın güzel forma kapış kapış gitsin, bizde destek olalım

 4. Bence Serkan Kardeşim Yapmış Olduğu Tasarımları İle Harika Bir Çalışma Gerçekleştirmiş. Bu Tarz Çalışmaları Değerlendirmek Lazım.Elerine Sağlık Kardeşim.

 5. Bırakın kappayı pumayı cartı curtu. Abi şu formalara bak efsane süper müthiş güzel. En sandığı Bu seneki yeşil gri formaya 1000basar

 6. Forma tasarimlari cok guzel olmus fakat o guzelim Bursaspor formalarını hiç hakketmeyenler giyip sahada dolasinca her hangi bir özelliği kalmıyor.
  Şu küme düşme olayını milat olarak gorup yeniden ve tümden değişmedikçe bu formalar bizlere çok iyi gorunebilirler fakat içleri hep boş kalır.
  Bize bu güzel formalarin içini dolduracak ve gerçekten gururla tasiyacak oyuncular gerekiyor.
  Eskilerden Mususi nin giydiği forma gibi gece karanlıkta içi boş gibi görünecek fakat her zaman görevini yerine getirecek.
  Batalla nin forması gibi ici de disi da asalet dolu olacak.
  Hani derler ya kişiler o formayı hak etmeli diye.
  Evet doğru bu sezondan itibaren o asil ve büyük Bursaspor formasini değerini bilmeyenlere teslim etmeyelim.

 7. Tüm tasarimlara baktım çok fazla çeşit var İçlerinde dehşet tasarımlar var en az 5 senelik forma tasarımını yapmış arkadaşımız tebrikler emeğe saygı ?????

  1. @Degil yorumuna yanıt olarak

   Yapıcı eleştiriye kesinlikle açığım, ama bu şekilde hiçbir sebep belirtmeden kestirip atmak maalesef daha önce verdiğim cevaptaki taraftar profiliyle bire bir uyuşuyor. Yinede Beni haklı çıkarttığın için teşekkür ederim. Hayatında başarılar…

 8. kappa videosunun sonundaki forma hepsinden güzel model olarak bi ağırlıgi var bunlar pazar mali gibi kusura bakmayin

  3
  3
 9. Takım küme düşmüş; her şeye haciz maciz geliyor. Başkan yok; futbolcu da yok, uğraştığınız şeye bak. Mahalle yanıyor siz saçınızı tarıyorsunuz. Sonra da biz niye bu haldeyiz…

  3
  5
 10. Bildiğim kadarı ile federasyonda yeşil beyazdan sonra üçüncü resmi rengimiz siyah.
  Böyle pembe, turuncu, mavi alternatif forma yapana kadar siyah ağırlıklı bir forma yapılmalı. Hem değişiklik olur hem de protesto yapılacak durumlarda çıkarsın siyah forma ile verirsin mesajının federasyona ve diğer kurumlara.

 11. Arkadaşlar kusura bakmayın da ilk önce halletmemiz gereken çok önemli başka sorunlarımız var forma seçmek ayarlamak tasarlamak her neyse en kolay iş o inanın… Allah Bursasporumuzu bu hale düşürenlerden bir değil bin hesap sorsun ve çıkartsın inşallah ve yardımcımız olsun..

  2
  1
 12. iyi güzelde her yıl yapılan çalışmaların hangisi takımın forması oluyor ? cevap : hiç biri . neden biliyor musunuz çünkü anlaştığımiz marka takımın konumuna göre belirlediği tasarımını gönderiyor .

 13. Olumlu, olumsuz yorum yapan kim varsa formalar piyasaya surulse alirlar kesin. Elbette ki tasarim kaliteli olmali ancak biz gercek taraftarlar uzerinde yesil beyaz barindiran her seye asigiz. Sahsen bwn giyerim, yeter ki bizi temsil etsin. Meshur soz var ya hani. Sen sokaktaoyna, biz kaldirima cikar destekleriz. Okadar!!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu