Bu çocuklara iyi bakın!

Onlar bizim geleceğimiz, umudumuz...

Bursasporlu Eğitimciler Hareketi üyesi olan ve İnegöl Vehbi Koç İlkokulu‘nda görev yapan Metin Yüksek‘in öğrencileri Timsah Arena‘da Bursaspor‘a destek verdi.

Dün oynanan Erzurumspor maçında Bursaspor Kulübü tarafından davetli olarak Timsah Arena‘da yer alan Bursasporlu minik yürekler, atkı şovları ve cenderedeki hareketleri ile büyük ilgi gördüler.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Balkon Türbin her hafta boş kalıyor orası boş kalacağına her hafta 1000 çocuk o bölgeye yerleştirilip Bursasporluluk sevgisi aşılana bilir. Her hafta bir okul çağrılsın . Site yönetim lütfen bu konuda sizlerde ön ayak olun farkın dalık oluşturun.

  146
  1. @Metin yorumuna yanıt olarak

   güzel fikir. azalan taraftar ve eriyen marka değerimiz bu şekilde eskiye döner.
   kulüp, forma, arma sevgisi o yaşlarda başlıyor ve bir daha kolay kolay yok olmuyor.
   bu arada tribünlerin de bu çocuklara iyi örnek olması şart.
   artık bizim stattan küfür ve yabancı maddenin kalkmalı diye düşünüyorum.
   hakemi ve rakibi bunlarsız da baskı altına almanın bin-bir çeşit yolu var. futbol kentiysek ki öyleyiz bu yolları bulmalı ve oradan devam etmeliyiz.
   bir eksikte kendi profesyonellerimizi 1-2 basit hatasında ve sonuçta protesto.
   bu sadece bursaya has bir özellik değil ama, bu durum bursa da çok daha fazla.
   bazen tv de başka statlarda da görüyorum. ”ıslık, yuh, falan istifa, filan dışarı!” inanın bunlar tribünlerin en büyük yanlışları ve türk futbolunun gelişiminin önündeki en büyük engeller.
   sırf bu yüzden almanya, 5 milyon gurbetçiden 50 tane elit futbolcu çıkarırken,
   biz 80 milyondan 8 elit futbolcu çıkaramıyoruz.

   21
 2. Ne şampiyonluk ne kupa için değil aşkımız bursasporum biz senin rengine aşığız tezahüratı da yaptılar keşke onu da çekselermiş

  91
 3. Metin hocam helal sana. Sizi ve güzel koca yürekli öğrencilerinizi alkışlıyorum. Herkese örnek olmalı bu haraket, çünkü bursaspora olan sorumluluğunuzu fazlasıyla yerine getiriyorsunuz.

  13
 4. Kesinlikle her hafta bir okul cagirilabilir stadın boş kalan çok yeri var minik yurekelere Bursaspor aşkını asilayalim

  12
 5. Metin hocam ,benim hem ilkokul sınıf arkadaşım hemde çocukluk arkadaşım ve kadim bir dostumdur. Kendisinin iyi bir Bursasporlu olması babasının daha ilkokul 1. Sınıfa başladığı zamanda onu Vakıfköye göndermesiyle başlar eminim ki kendiside çocukların iyi bir Bursasporlu olabilmesi için ilkokul 1.sınıftan bu işe başlanması gerektiğini iyi biliyor. Güzel bir kardeşim olduğu için söylemiyorum ama Bursasporumuzun gelecegi için Metin hocam gibi eğitimciler büyük bir şans,Bursasporlu yöneticilerimiz böyle değerli eğitemcilerin sayısını arttırmalı

  11
 6. Süppperdi. Hocama ve minik timsahlarımıza teşekkürler. Zaten stad dolmuyor her içsaha maçında bir sınıf değil birkaç okul içinde bu organizasyonlar yapılmalı. Canlı Tribün aşısını aldıklarında birdaha asla başka takım tutulmaz. Bir arada dişitimsahlar vardı cezalı maçlarda tribünleri bizdenfazla doldurmuşlar ne oldu. İlerleyeceğimize geriliyomıyuz???

  10
 7. Metin hoca bir tanedir. Gerçek bursasporludur.
  Genc kardeşlerimize bu sevgiyi aşılayan büyük bir değerdir… tebrikler Metin hocam

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu