Bu benzinlik icradan satılmamalı!

Olay Gazetesi Yazarı İhsan Aydın, Bursaspor’un icradan satışa çıkarılan benzinlik arazisiyle ilgili bir okurunun önerisini köşesine taşıdı...

Kalıcı gelir için Yakın Çevre Yolu üzerinde Bursaspor’a imar imtiyazı sağlanılarak tahsis edilen benzinliğin icra yoluyla satılacak olmasına üzüldük.

Bursaspor’a gelir amaçlı dönemin Büyükşehir Belediyesi’nce verilmiş bir arazinin bugün kulüp borçları yüzünden icra yoluyla elden çıkıyor olması yüreğimizi burkuyor.

Bunun geçmişte verilen arazilerde de aynı şekilde olduğunu hatırlıyoruz. Bursaspor’a devredilen kamu mülklerinin bu yolla kaybedilmesinin önüne geçilmeli. Kimisi satılıyor, kimileri yönetici alacağı için devrediliyor. Benzinlik de icra yoluyla satılacak.

Gönderdiği iletiyle öneriyi MHP’li Cemil Aydın yapmış. Bursaspor’a bundan böyle verilecek bu tür mülklere, ‘satılamaz’ şerhi ve ipotek konmasını istiyor.

Doğru ve yerinde bir öneri.

Sıkışan her yönetim mülk satmaya, yönetici alacağından dolayı devretmeye ve icra yoluyla elden çıkarmaya kalkarsa Bursaspor kalıcı gelire nasıl kavuşur?

Olay Gazetesi Yazarı İhsan Aydın’ın yazısının tamamı için tıklayın…

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Katılıyorum.Farklı birşeyler yapılıp gelen yönetimlerin satamaması için birşeyler yapılması lazım ama malesef kulübün etrafını saranlar buna izin vermiyor cepleri dolmasını istemekten başka birşey yapmıyorlar

    14
  2. Sayin. ihsan aydin.. Once hirsiz belediyeyi sorgula.. El koydugu katli otopaktan bahsediyorum.. Orasi adeta para basiyor.. Hadi git belediyeden baslada gorelim gazeteciligini.. Varsa öyle yuregin.. Neymi oneriymis.. Boslaf yapma. Calinmadik gotmzde donumuz kaldi..

  3. Kimse sormayacak mı Bursaspor nasıl bu hale geldi, sorumlular kim diye? Devlet devreye girecekse kasayı boşaltan hırsızları ortaya çıkarmalı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu