Bu ayıbı temizleyin!

Bursaspor, otobüs olayının ardından yeni bir krizle daha karşı karşıya.

Yeşil beyazlı kulüp, bugün 1 milyon 500 bin TL’yi bulan elektrik borcunu ödemediği takdirde Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri, Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri, Merinos Stadyumu ve Büyükşehir Belediye Stadyumu karanlığa bürünecek.

Spor Toto Süper Lig’e veda eden Bursaspor, mali anlamda tarihinin en kötü dönemini yaşıyor. Adeta borç batağının içinde yüzen yeşil beyazlılar’da başkan adayı Mesut Mestan’ın bu zorlukların içinden nasıl çıkacağı da tam bir soru işareti. Ancak Olağanüstü Genel Kurula kadar yeşil beyazlı kulübün halletmesi gereken birçok sorun da bulunuyor. Yeşil beyazlı kulübe ait Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri, Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri, Merinos Stadyumu ve Büyükşehir Belediye Stadyumunun yaklaşık 1 yıldır elektrik borcunun ödenmediği ortaya çıktı.

ELEKTRİK KESİLECEK

Bursaspor kulübü bugün 1 milyon 500 bin TL’yi bulan elektrik borcunu ödemediği takdirde yeni bir krizle karşı karşıya kalacak.  Önceki gün yeşil beyazlı kulübün bu anlamda ikaz çekildiği ve cuma gününe (bugün) kadar süre verildiği ifade edildi. Bugün eğer 1 milyon 500 bin TL tutarındaki miktar ödenmediği takdirde yeşil beyazlı kulübe ait tesislere elektrik verilmeyecek.

ÇARE OLACAK MI?

Mevcut Başkan Ali Ay’ın şuan bu soruna çare bulup bulmayacağı da merak ediliyor. Gününün büyük bir bölümünü birkaç yönetici arkadaşı ile birlikte Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde geçiren Başkan Ay, daha önce birçok kez ertelenen elektrik borcuyla alakalı adım atmazsa eğer otobüs skandalının ardından yeşil beyazlı kulübün itibarını zedeleyen bir görüntü daha ortaya çıkmış olacak.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hiçmi hesap yapmadan oturdun şu koltuğa be adam kimin gazına geldinde Başkan oldun ben ne sanayiciyim nede şirketim var ama bugün hangi koltuğa geçersem geçeyim önce gelirime sonra ana giderlerime bakarım şimdi hal böyle olunca beni aklıma tek gelen şey Ali ay Bursaspor a bunu bilerek ve kasıtlı olarak yaptığı eğer böyle değilse çıksın açıklasın bizde bilelim neden böyle olduğunu

  39
  2
 2. Bir Beşiktaşlıyı kulübe başkan yapsak emin olun Ali ay’dan kötü yönetmez. Bu adamın ya Bursaspor’la ilgili ciddi sıkıntıları var ya da Bursaspor’u bitirmek için birileri tarafından özel olarak görevlendirilmiş

  38
  3
 3. Taraftarlarda sıcak para girsin kulübe, yeni gelecek yönetim sıkıntı çekmesin diye 1.500 verse herkes 10 milyon toplasak derdinde.. Allah gerçekten belanızı versin. Bir kuruş haram size.. Para toplasan nolucak, keyfi harcamalarına gidicek para, Haketmeyen onca futbolcu Bmw 5.20 nin 2019 kasasını alıcak.. Taraftarda çoluğundan çocugundan arttırsın.. Böyle düzene sokayım yaa..

  22
  2
 4. Ne demek 1 yıllık kardeşim. Biz evimizde 1 gün geciktirsek hemen kesmeye geliyorlar ne diye 1 yıl biriktirmişler???

  19
  1
 5. dernek üyesiydim. ama umarım üyelikten atılmışımdır. bu dernek benim ünitimsahım değil. bu dernek 10 15 kişilik bir arkadaş Bu Bu adamı Başkan seçen ünitimsah ödesin…grubunun eline aldığı, içini boşalttığı ve piyon olmuş bir dernek. bugün sosyal medyada hakkında “iftira” olduğuna inandığı her metin için savunma gereği duyan ünitimsah yöneticileri neden dernekten uzaklaşmış kalbi soğumuş küsmüş üyelerini kazanmak için uğraşmadı? Ünitimsahı elinde tutanlar Ali ayın avukatlığından başka ne yaptılar? yansıtılan iddaalar zerre umurumda değil, ispatlanmadıktan sonra. ünitimsahtan yaklaşık 2 yıldır yaşanan kopuşları umursamayarak gerçek amacından çıkmış bir oluşuma kendimi ait hissetmesem bile hala bugün insanların ünitimsahı kötülemesini “eski güzel günlerinin hatırına” kabullenemiyorum. Bursaspora verdiği zarar, kendisine verdiği zarar çok büyük. Bursasporun genç ve vizyoner yüzü olma hedefi ile yola çıkıp onun bunun maşası olmasını anlamayacak kadar salak değil bu insanlar. umarım ünitimsah ekibi kendi arkadaş grubu ile yeni bir dernek kurup ünitimsahın adını daha da lekelemeden mevcut derneği lağv ederler. bu çamurdan artık kimse bu derneği çıkaramaz.

  13
  2
 6. Yarın hemen hızlı bi şekilde başkan seçilmeli acilinden kampanya yapılmalı taraftara msj la 20 tl yöntemi kullanılmalı bütün bursa bursa taraftarı 20 tl bağış yapmalı takıma destek çıkılmalı .

  10
  4
 7. başkan ali ay seni allaha havale ediyorum yazıklar olsun ne demek tesislerin eletrik su d.gaz faturalarını ödememek tüm türkiye ye bursa ya rezil kepaze olduk sayende paraları nerelere ödedin sen nasıl bir başkansın gelirini giderlerini hesaplamadın mı sen bu kongrede kesinlikle aklanmaman lazım kulübün arazilerini çeklerini üzerine nasıl alırsın sana bu yetkiyi kimler verdi sana yönetim kuruluna ve seni seçen 1060 satılmış sahtekar çorbacı amigolarının iki yakanız bir araya gelmesin en kısa zamanda iflas edersiniz inşallah kul hakkı yedin çok kişinin ahını aldınız daha iflah olmazsınız eğer kongrede ali ay aklanırsa bunun vebali aklayan kongre üyelerinin üzerine olacak akılıl olup ona göre davranın

  7
  1
 8. bu ömer faruk şahin’in açıkladığı projeler vardı. Bu yanımda görmüş olduğunuz adam diye başlayan cümleleri vardı ne oldu onlara ya. bu kadar beddua ile koca bir şehrin ahı ile adım bile atamamanız lazım. yazıklar olsun, eğer bu kulüpten 1 lira cebinize koyduysanız hakkım haram zıkkım olsun.

  5
  1
 9. Bu adamlar sata sata takimi mahvettiler, maaslar yok, transfer yok, yatirim yok, borc odemesi yok peki bu paralar nerde adama sormazlar mi

  3
  1
 10. Trübün lideri resmen söyledi ali ay için bu adama oy verenin bursa sporluluğundan şüphe ederim demekki büyüklerini dinlicekmişiniz adam akıllı adammış eşşekker çokmuş yapacak bişey yok

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu