BTSO’dan Bursaspor’a destek yok!

Bursaspor yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda basın sözcüsü Ramazan Çetin Kaya, gündeme dair basın toplantısı düzenleyerek soruları cevapladı.

Bursaspor Kulübü yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda basın sözcüsü Ramazan Çetin Kaya toplantıda “Bursaspor olarak keşke daha fazla destek olunsaydı. Türkiye‘nin en büyük sanayisinin şehrindeki, en büyük sanayi odası olan BTSO‘dan destek alamadık.

Bu borç, mevcut ekonomide katkı sağladığımız takdirde ilerleyerek devam etti. Bu borcu şehir olarak ayrışmadan ele almamız gerekiyor. Şehir yanımızda değil diye isyan etmemizin ana sebebi bu.” dedi.

Kaynak
Bursadanhabervar.com

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Yılardan beri bas bas barıyoruz bursa şehri futbol sevgisini sildi yok eti yeni mi farkedildi vurun kilidi dedik olmazmış şimdi de kapanmasin görelim futbol olmayiversin bu kasa bada seyrelmesinler haketmedikleri şeyi

    25
    3
  2. İlk çalanlar para versin Bursaspor’a geriye dönük zaman aşımı süresine kadar olan tüm yönetimler incelensin hiç ayırmadan kim menfaat sağladıysa önce onlardan alınsın sonra kim vermek isterse .
    Belkide hiç çalan yoktur biz günaha giriyoruz dimi , dedikodu kaynayacağjna gerçekler ortaya çıksın .

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu