BTSO, Bursaspor forması hediye edecek!

Bursaspor Kulübü tarafından yapılan açıklama şöyle:

6 Mart 2018 Salı günü saat 14:00’de Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Eğitim Vadisinde törenle öğrencilere Bursaspor forması hediye edecektir.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İnternette bol bol satılık forma ilani görürüz artik.
  BTSO forma dağıtmaktan ziyade aldigi kombineleri her maç bir okula hediye etse daha başarili bir çalișma olurdu diye düsünuyorum.
  Bir gence forma dagitarak Bursasporluluğu aşilayamazsin ancak birkere o stadin kokusunu anbiyansini alirsa o cocuk. baska takim tutmaz.

  59
  5
   1. @Başsız Timsah yorumuna yanıt olarak

    Evet bizimki eleştiri herkes eleştirme hakkına sahiptir. ama seninki muhalefet başka bişey değil.
    Bunlar gördüğümüz yaşadığımız tecrübe ettiğimiz şeyler değilmi kardeşim.
    Kimse burda boşa konuşmuyor zevk olsun diye yazı yazmıyor.

    5
    3
 2. bilhassa
  ESNAF OLAN İŞADAMI OLAN HER KİMSE
  ÇOĞU İYİ EĞİTİM ALANLAR
  NASIL OLUR NEDEN NEYİ DÜŞÜNEREK
  BU ŞEHRİN EN BÜYÜK MARKASININ BURSASPOR OLDUĞUNU İDRAK EDEMEZLER
  ŞAHSİ KİŞİSEL EGOLARI UĞRUNA
  İSTANBUL SEMPATİZANLIĞI YAPARLAR
  ŞEHİRLERİN TANINIRLIĞININ EN BÜYÜK ARACININ O ŞEHRİN TAKIMI OLDUĞUNU ANLAMAZ ANLAMAK İSTEMEZLER
  BU YAŞIMA GELDİM HALA ANLAMIŞ DEĞİLİM
  BU ŞEHRİN BAKANI
  VALİSİ
  B.BAŞKANI BTSO.SU BİR MASA ETRAFINDA OTURUP GÜVENİLİR BİR YÖNETİM KURSALAR B.BAŞI TÜRÜ ADAMLARI BU KLÜBÜN KAPISINDAN GEÇİRMESELER BU DEVASA ŞEHİR İN HERŞEYİ BAŞARABİLECEĞİNİ ANLASALAR
  MUTLAK AMA MUTLAK SURETLE BU ŞEHİR KAZANACAKTIR KENDİLERİ KAZANACAKTIR BUGÜN KOCAELİ SAKARYA GİBİ ENDÜSTRİLERİN GAZETELERDE YER BULAMAYIŞININ SEBBEBİ BİLE BUDUR
  BANA GELİNCE
  BEN YİNE 6 AYLIK ENFLASYON FARKINI BEKLEMEYE DEVAM EDEEĞİM EMEKLİ MAAŞIMLA 2ADET KOMBİNE ALMAYA DEVAM EDECEĞİM
  YANİ BEN KAZANMAYACAĞIM
  AMA BURSASPORUM İÇİN VERDİĞİM HER KURUŞ İÇİN ŞİMDİYE KADAR DEDİĞİM GİBİ KİM BU KLUBÜN KURUŞUNU YEDİYSE ALLAH FİTİLFİTİL BURUNLARINDAN GETİRSİN DEMEYE DEVAM EDECEĞİM
  BU BENİM EN DOĞAL HAKKIM

  22
  3
 3. Konu ile ilgili değil ama son zamanlarda sosyal medya taraftar yorumlarında muazzam bir gelişme var
  Bu batallanın açıklamasından sonra iyice tavan yaptı
  Darısı yerel medyanın başına.
  Örnek olmaları gerekirken ne yazık ki taraftarın çok gerisinde kaldılar

  11
  2
 4. İnternette bol bol satılık forma ilani görürüz artik.
  BTSO forma dağıtmaktan ziyade aldigi kombineleri her maç bir okula hediye etse daha başarili bir çalișma olurdu diye düsünuyorum.
  Bir gence forma dagitarak Bursasporluluğu aşilayamazsin ancak birkere o stadin kokusunu anbiyansini alirsa o cocuk. baska takim tutmaz.

  5
  3
 5. Az da olsa güzel bir gelişme. Bir Renkdaşım ın dediğine katılıyorum çocukları maçlara götürsünler aynı zamanda formaları dağıtsalar çok daha iyi olur. Bu da güzel bir adımdır. Her yapılan BURSASPOR umun geleceğini on adım daha ileriye götürür. Güzel günlere RENKDAŞLARIM.

  4
  2
 6. ilginç..kombineleri üçüzlerin taraftarlarına satan btso,bursaspor forması hediye edecekmiş,kusura bakmasınlar da bu ne perhiz bu ne lahana turşusu der geçerim

  3
  17
 7. Bu mudur taraftar olmak? Bu mudur Bursasporlu olmak? Forma peşine mi düştünüz? Ne kadar ayıp. Bu şehrin ekmeğini yiyip suyunu içip bu şehirden ekmeğini kazanan ya da ailesinin kazandığıyla karnını doyuranlar 100 tl lik formayı birileri dağıtsın diye bekliyorsanız yazıklar olsun. BJK GS FB forması ya da lisanslı ürünü olsa koşa koşa gider alırsınız.bu kadar kötü durumda olan varsa benmle iletişime geçsin ben hediye ederim formasını adresine kadar da gönderirim.

  1
  2
 8. Karacabey Mudanya İnegöl gibi büyük ilçelere dağıtsanız daha şahane olur oralar Bursa merkezden ( osmangazi yıldırım nilüfer) ilçelerinden sonraki önemli ilçelerdir belirleyin ne kadar forma vereceğinizi ona göre hareket edin sayın yetkililer

  1
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu