BTB’den Açıklama!..

Bursaspor Taraftarlar Birliği, Perşembe akşamı UEFA Avrupa Ligi'nde oynanacak Gomel maçı ve öncesine dair bir dizi karar aldı. Bursaspor Taraftarlar Birliği'nca (BTB) Gomel maçı ve öncesine ilişkin bir dizi karar alınmıştır.

  Birliğe mensup tüm kişi-grup ve platformların  onayıyla alınan kararlara göre; – Maç öncesinde, saat 18.30'da Teksaslı Bursasporlular Derneği binası önünde buluşulacak ve buradan, basın açıklaması yapılması amacıyla Numaralı Tribün önündeki merdivenlere yürünecektir.   – Saat 19.00'da, burada bir basın açıklaması yapılacaktır.   – Maça siyah tişörtler ve/veya giysiler ile gelinecek, maçın 16'ncı dakikasında bunlar çıkartılacak ve stadyum her zamanki yeşil beyaz haline bürünecektir.    Tüm renktaşlarımız, tüm Bursasporlular ve tüm arkadaşlarımızı bu etkinliklere katılmaya, bu çağrıya kulak vermeye davet ediyoruz.   Bursaspor Taraftarlar Birliği

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu