Br araya geldiler

Bursaspor yönetiminin lideri Emin Adanur, BURSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Enes Can Demir ile görüştü.

Bursaspor yönetiminin lideri Emin Adanur, Bursasporlu Sanayici ve İş Adamları Derneği (BURSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Enes Can Demir ile bir araya geldi.

‘HEP BİRLİKTE HAREKET EDİP KARAR VERECEĞİZ’
BURSİAD‘ın verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Adanur, “Birlik beraberlik içerisinde yolumuza devam edeceğiz. Size çok teşekkür ederim hep yanımızda oldunuz. Hep Bursaspor’un menfaatlerini düşündünüz ona göre hareket ettiniz. Hep birlikte hareket edip karar vereceğiz. Bizim aramızda çok güzel bir diyalog yakalandı. Bu herkese tüm şehre örnek olsun. Yarın bir problemimiz olduğunda ilk birbirimize koşacak insanlarız. Nazik davetiniz için sizlere çok teşekkür ederim. Yolun başından beri bize destek olduğunuz için Allah hepinizden razı olsun” dedi.

‘BÜYÜK BURSASPOR CAMİASI MENSUBU OLARAK BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM’
BURSİAD Başkanı Enes Can Demir aralarındaki diyaloğun tüm şehre örnek olması gerektiğini söylerken, “Öncelikle Büyük Bursaspor Camiası mensubu olarak başkanımıza teşekkür ederek lafa başlamak istiyorum. Adeta Kurtuluş Savaşında büyük bir özveri ile çalışarak çok büyük işler başardınız. Ben şahsım adına ve başkanlığını yaptığım BURSİAD adına teşekkürlerimi sunuyorum. Umuyorum ki bu çabanın sonu, gayretin sonu Bursasporumuzu ait olduğu yere döndürmek olur. Herkes kendi şahsi meselelerini bir kenara bırakıp bu şehrin en büyük değeri olan Bursaspor‘u el birliği ile omuz omuza mücadele vererek tekrardan süper lige çıkarmak için üstüne düşeni yapmalıdır. Bizi başkanımızla ve kulübümüzle hep omuz omuza görmeye devam edeceksiniz. Büyük Bursaspor taraftarı var oldukça onurlu mücadelemiz ilelebet devam edecektir” sözlerini kullandı.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Farkettiniz mi Bursaspor’u seven sayan onun İÇİN mücadale eden ve biryerlere gelmiş genç iş adamları ! Böyle olsun bu jenerasyon başarılarına başarı katar ! Ama Teksas Bursaspor’un önüne geçerse bu enerjiden de oluruz !

    25
  2. Başkan herşey güzeldi fakat haftaya maçlar başlıyor forvet yok transferler ne zaman takıma katılacak ilk 4 hafta maçlar zor Allah göstermesin bir şekilde kötü sonuçlar gelirse ortalık toz duman olur,lütfen bir an önce bu iş bitsin en büyük Bursaspor ayrıca Mustafa er hoca 8ile10 transfer istedi resmi olarak alınan kaleci ve stoper var Azeri ve Hasan dan resmi Bilgi yok başkan emeğine saygı duyuyorum teşekkürler

    9
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu