BPFDD’den Bursaspor’a ziyaret

Bursasporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Suphi Evke, yönetim kurulu üyeleri ve eski profesyonel futbolcular Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'ni ziyaret etti.

Yapılan ziyarette Bursasporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyeleri, Başkan Ömer Furkan Banaz ve yönetim kuruluna başarılar diledi.

Ziyaret sonunda Bursasporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Suphi Evke, başkana çiçek takdim etti.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Sevgili Bursaspor’lular lütfen bir ziyareti dahi elestirince ne oluyor ki gün birlik günü gün kenetlenme günü lütfen yapmayın lütfen daha sakin ve yapıcı olalım bu saatten sonra eleştiren kim olursa olsun ben onu Bursaspor sevdalısı olarak görmüyorum gün maça gelme alkış tutma zamanı hata kusuru örtme zamanı lutfen

  2. Bursaspora beş kuruş faydanız yok eski yönetime bildiri yayınladınız. Bursa dışında çalışan bir tane hoca yok bursaspordan geçinmeye çalışıyorsunuz yıllardır çorbacı amigolar gibi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu