Bozbey’in Bursaspor projesi açıklandı!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey'in Bursaspor ve Atatürk Stadyumu Meydanı projeleri açıklandı.

Mustafa Bozbey, bütün Bursalılar için çok büyük manevi anlamlar taşıyan, şampiyonluğun kazanıldığı ve tarihin yazıldığı Bursa Atatürk Stadyumu ile ilgili projesini de açıkladı. Bozbey, “Sonuna kadar Bursa diyerek çıktığımız yolda şehrimizin en önemli markalarından biri olan Bursaspor‘un gerçek mabedi Atatürk Stadı, gelecek nesle tarihimizi anlatacak bir yapıya bürünecek.

Statta Bursaspor Kulübü‘ne ait sosyal tesis yapılarak hem renktaşlarımız bir arada olma imkânını bulacak hem de kulübümüze bu tesis sayesinde sürekli bir gelir akışı olacak. Sosyal tesiste Spor Müzesi olacak. Atatürk Stadı‘nda Şampiyonluk Anı Duvarı yapılacak. Bursaspor‘umuza emek veren efsanelerin isimlerini ölümsüzleştirmek adına ‘Bursaspor efsaneler anıtı’ yapacağız. Bursaspor‘umuzun tarihi stadı yıkılsa da tarih yaşamaya devam edecek. Hem Bursaspor kazanacak hem de Bursa halkının anılarını her seferinde tazelediği bir yer olacak Atatürk Stadyumu Meydanı” diye konuştu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR STADYUMU

Bursa Büyükşehir Stadyumu‘na ulaşım ve yaşam alanları açısından düzenlemeler yapılacağını söyleyen Mustafa Bozbey, “Stat bölgesi 24 saat yaşayan bir alan olarak yeniden tasarlanacak. Stadyumun adı katılımcı bir anlayışla halkımızla beraber belirlenecek” dedi.

Kaynak
Bursadabugün

77 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yeni stadyum ve çevresi bursamızın sırtında kanayan bir hançerdir. Çok ciddi düzenlemeler gerekiyor. Mustafa Bozbey bu işi toparlayacak tek adamdır. Atatürk stadının tamamen yıkılıp meydan haline getirilmesi bu şehrin tarihine sürülmüş bir lekedir. Eskiye dair kalmış hiç bir şey yok. Bir anı duvarı da olsa iyi bir proje bence.

  317
  63
  1. @TG yorumuna yanıt olarak

   Görüyorum da millet sallamaya başlamış. Yeni stadyumunu eski stadyumunu geçtim gidin Bursamızın ilk mahallesinde gezin bakalım Çarşambada. Alayı surii. Sonra başınız dik dolaşın. Ben bu düzenin değişmesini istiyorum. Halinden memnun olan Alinur Aktaş’a da oy verebilir. Koca stadyumu bitti diyerek bize yutturmaya çalışan, Heykelden Altıparmaktan Muradiyeden beni soğutan birine benden OY MOY YOK… İsteyen cehapeli desin isteyen akepeli isteyen mehapeli de diyebilir. Ben sadece mantığımı çalıştırıyorum manzaraya başka bir tarafıyla bakmak isteyen gitsin orasıyla baksın.

   7
   2
  2. @TG yorumuna yanıt olarak

   1- Bozbey toparlayacaksa bursasporu bıraksın, önce belediye hizmetlerini toparlasın.
   2- bu işler devlet ve belediye desteği ile olsaydı bütün kulüplerimizin şu an kasaları dolu, avrupada da başarıdan başarıya koşuyor olurlardı.
   3- süper ligi finanse eden devlet. Türkiye kupasını finanse eden devlet. futbolcudan vergi almayan devlet. borçları af eden ya da yapılandıran devlet. ama sonuç? sorumsuz kulüp yöneticileri, milyarlarca borç ve sportif başarısızlık.
   4- sonuçta bu destekler vatandaştan toplanan paralarla gerçekleşiyor. hiç bir kulüp yöneticisinin kendi egolarını tatmin etmek ve kendi reklamını yapmak için saçı bitmemiş yetimin hakkını çar-çur etme lüksü yok.
   5- aynı şekilde popülist yaklaşımlarla bunlara bu imkanları sunan devlet yetkililerinin de.
   6- kulübe talip olan bir başkan adayı önce kendi bilgi-birikim-becerisine güvenerek aday olsun.
   kulübü, kendisinin ve kulübün kendi imkanları ve bütçesi doğrultusunda başarıya taşısın. böyle bir özelliği yoksa hiç boşuna o makamı ve koltuğu meşgul etmesin.

   26
   44
   1. @sokak sanatı yorumuna yanıt olarak

    Bravo Tebrikler basardiniz …. Aferin size yıllardır akp belediye baskanlarinin Bursaspor’u getirdiği,düşürdüğü hallerde sus-pus olanlar farkı bir partinin Bursaspor adını ağızina alınca kahraman kesiliyorlar. Dürüst olun artık de n susuyorsan bugünde sus..
    1060 hain gibi olmayın temizlenir paklanin ancak ozaman bir faydaniz olur bu takıma yoksa sus artık yeter……..

    1. @Tims yorumuna yanıt olarak

     sevgili kardeşim. ben benzer yorumu henüz böyle bir gündem yokken 1-2 yıl önce de yapmıştım. keşke o zaman yaptığım yorumu bulup sana gösterebilsem. ama yaşım ve eğitim düzeyim gereği teknolojiyi çok iyi kullanamıyorum. bu görüşüm benim siyasi değil, tamamen spora bakış açımla alakalı bir durum.
     ayrıca mevcut hiç bir parti sempatizanı değilim. çünkü şu an beni ve görüşlerimi tam olarak temsil eden bir parti yok.
     beni partili sanıp, dün nasıl sustuysan, şimdi de sus diyorsun.
     şayet dün, dönemin belediye başkanına her türlü hakareti yaparak konuşmasaydınız, bugün konuşanlara sizin de sus deme hakkınız olurdu.
     ülke insanları olarak asıl sorunumuz, eleştiri, öz eleştiri kültürümüzün gelişmemesi. doğruya doğru. eğriye eğri diyememek! adaletin merkezine kendimizi koyup diğerlerini tu-kaka görmek. terazinin ibresinden önce kefesinde kim var ona bakmak…
     bu söylediklerim her iki görüş savunucuları için de geçerli…
     1060 kişiye gelince.
     eğer 3 milyonluk futbol kentinde 1060 kişinin borusu ötüyorsa, öncelikle benimde içinde olduğum 3 milyon, neden bu kadar duyarsızım, diye kendini mutlaka sorgulamalı…
     not: bu yorumu, üşenmedim, haber bayatladığı ve kimsenin okumayacağını bile bile, sadece sana olan saygımdan ve sadece senin için yaptım.

     1. @sokak sanatı yorumuna yanıt olarak

      Öncelikle teşekkür ederim .Buraya yazdığım her yorumda ilk kendimi de suçlu tarafa koyup öyle yazarım şampiyon olurken payın bütün camiada olduğunu belirtiyorsak bu durumda da suçlular biziz.
      1060 hainin suçlusu da biziz,siyaseti Bursaspor’a bulaştıranlar da biziz .
      Topluma rol model olacak durumlarda toplumsal konular izlenmelidir tribünlerde fakat siyasi bir oluşumu destekleyecek ona rant sağlayacak ne varsa karşı durulmalı.
      Bozbey başkan olursa tabi ki destek beklenmelidir fakat bu destek onu bu kulüp iç işlerinde karar verme noktasına gelmeden olmalıdır.
      İşin özü maalesef geçmişte ve mevcutta Bursaspor’u kullanarak oy sağlayıp Bursaspor’u yönetme hakkı aldığını sananlara bugün ve bundan sonra SUS denilmesi.
      Saygılarımla.

  3. @TG yorumuna yanıt olarak

   Bu arada konuyla ilgisi yok ama GS maçı biletleri %50 indirimli satılsa bir rekor gelir.Sivas maçında gördük taraftarın desteğini.Belkide galibiyette en büyük pay taraftarındı.Bu kritik virajda bu taraftarın desteğiyle maçı kazanırsak çok iyi olur.

   44
   13
   1. @FaZe1963B yorumuna yanıt olarak

    Bencede haklısın bende kombine var sıkıntı yok ama şuan soğan patates bu durumda iken millet evine pazarlık düzemez iken kimse bana bursaya 100 lira feda olsun demesin önce can sonra canan bilet fiyatları düşürülmeli ve stad dolmalı

    12
    9
   1. @Cigerim yorumuna yanıt olarak

    Arkadaş beka dediğin kelime arapça bir kelime, anlamı da kalıcılık ölümsüzlüktür.Guzelim dilimizi kullanın, boşverin böyle seyleri

    12
    8
    1. @Deli Cevat yorumuna yanıt olarak

     Senin sorunun Türkçenin kullanımıyla değil Araplık ve Arapça ile. Güzelim dilimizi kullanalım demişsin ama Türkçeye zerre kadar özen göstermemişsin; ayrıca kelime sözcüğünün de Arapçadaki kelâm sözcüğünden türediğini bilmediğin ayan beyan ortada. İçinde bir Arap nefreti var belli ki ama millete lâf anlatayım derken komik duruma düşüyorsun. Hatırlatayım dedim.

     4
     6
  4. @TG yorumuna yanıt olarak

   Dar alanda tehlikeli kısa paslaşmalar. Kulübe siyaset girmeyecek diye sevinirken siyaset tekrar hortladı.
   Ne yazık ki sonunda faturayı her zaman olduğu gibi siyasetçiler değil, Bursaspor ve bursasporu gerçek sevenler ödeyecek.
   Bursasporu devlet ve belediye desteği kurtarmaz futbolu bilen donanımlı kulüp başkanı kurtarır.

   57
   16
  5. @TG yorumuna yanıt olarak

   Spora siyaset karıştı beyler…Nerdesiniz,cehapeliler bakıyorum da temenni yorumları yapmaya başlamışlar.Merak ediyorum belediye CEhapeye geçse spora siyaset karışacakmı?

   58
   160
   1. @Vesselam yorumuna yanıt olarak

    Yau kardeşim uzak durun bursasporda 2 adayda kendılerını ıyi göstermek adına takımın anasını aglattılar sıyaset karışmasın dıyenler oylar ona buna dıye yazmışlar asıl sız uzak durun bu sayfa secım anket sayfası degıl

    7
    1
   2. @Vesselam yorumuna yanıt olarak

    Yahu arkadaş memleket kurulduğundan beridir değil sporda yaşamımızın her yerinde siyaset vardı..Fakat son 20 yılda senin tribünde abi dediklerinin nerelerde siyaset yaptığını görüyoruz..Korkmayın bu kadar soldan sosyal demokrattan..Adil ve dürüst olun..Vicdanlı olun…

    9
    8
    1. @Dürüst yorumuna yanıt olarak

     sol mu?
     sosyal demokrat mı?
     sen chp yi hala sol ve demokrat mı görüyorsun?
     çok güldürdün. Allah’da seni güldürsün.
     valla bu chp, bu profili ile sol ve sosyal demokratsa, bu akp kesin sosyalisttir.

     7
     6
   3. @Vesselam yorumuna yanıt olarak

    O zaman sen Bursasporu beter eden akp siyasetine devam et. Nasılsa sana göre, akp olunca Bursayı yerden yere vuran siyaset kutsal. Hiç chp ye oy vermedim .hatta 2004 ten beri akp ye oy vermiş biri olarak bundan sonra vereceğim oyla, ali ayı 4. Kez başkan seçmek arasında bir fark yok benim için. Bu arada kimin kime oy vereceğine saygı duymakla beraber,her oy verecek bireyin bu şehrin geleceğini oylayacağını unutmaması lazım. Allah CC derki ; “Akletmezmisiniz”

    11
    4
   4. @Vesselam yorumuna yanıt olarak

    akpnin yaptıklarından oldukça memnunsun herhalde olay cehape akp mevzusu değil olay Bursaspor tarihine geçmişine saygı duyulmaması ve taraftara verilen sözlerin yerine getirilmemesi Stadı siyaset yıktırdı siyaset yaptırdı pardon bitmedi hala yaptırıyor gitte Antalya Sivas Konya Ankara stadlarını gör adamlar sizin ki ne zaman bitiyor diye sorduğunda cevap veremeyecek duruma düşüyoruz bilader bana 10 yılda yapılamayan bir Stadı açıkla Bozbeyi denemekte fayda var bence not: parti tutmuyorum tamamen bağımsızım…

    16
    7
   1. @Mandalina ? yorumuna yanıt olarak

    Ali ay sanki yola Bozbeyle devam edecek gibi duruyor.
    Eğer böyle bir durum varsa Onun adına sevinirim. Hiç değilse biraz olsun istifa çağrıları ve hakaret söylemleri azalır. Rahat bir nefes alır.
    Kendisinin ve kulübün böyle bir molaya ihtiyacı vardı diye düşünüyorum.

    19
    36
 2. Bozbey mozbey anlamam. Şunu net biliyorum Bursasporlu olup da Alinur Aktaş’a oy verilmez. Bozbeye vermek istemen Bursasporlu boş oy atsın ama Alinur’a vermesin.

  171
  55
   1. @@bursasporluyuz yorumuna yanıt olarak

    Bir mantıklı yorum yapsanız şaşıracağım. Bütün yolları Bozbey’e çıkaracağız diye dokuz takla atıyorsunuz.
    Bozbey ve CHP, ne Bursa için ne Türkiye için çözüm değildir. Reklamını yaptığınız zihniyet dün ne verdi ki bu ülkeye bu gün ne bekliyorsunuz. Bunlar sadece teröre destek verir senin de gözünü boyayacak bir iki proje gerçekleştirir.
    Stadı eski yerine getirecekmiş. Bir de bunu savunanlar var. Biz Timsah Arena’dan dert yakınırken şehrin göbeğinde yapılacak olan bir stadyumun ne zorluklar yaşatacağını düşünemiyorsanız bari yorum yapmayın. Stadyumu yeni şehir hastanesinin olduğu bölgeye yapacağım deyin daha mantıklı bir çözüm olur.

    8
    16
 3. Bursaspor’a gelir getirecek her projeye evet! Otoparkı bile elinden alan şimdiki belediye reisine karşı Bursaspor’a kaynak sağlayan başkan. Ayrıca güzel yapılırsa anıt fikri yerli ve yabancı turistlerin ziyaret edebileceği bir alan olabilir. Sosyal tesis Bursaspor’luların buluşma alanına döner. İnşallah gerçekleştirilir. Güzel proje.

  93
  17
 4. Bursaspor basketbol seneye süper lig’de oynicak. Atatürk spor salonu seneye küçük olur. Atatürk stadını yıktılar oraya 15 bin kişilik yeni Atatürk Spor salonu yapılsa çok daha iyi olur.

  81
  9
 5. Bozbey’e sallayanlara bakın siyasi mevzusu Bursaspor sevgisinin önüne geçen insanlardır. Bu avaneler yalan konustu mu? konuştu. Stadın kafasıyla ilgili bir ton vaat verildi, ulan stad bitmedi be 7 senedir çıkmışsın Alinur diye geziniyon..
  Biraz haysiyet, biraz ar, biraz utanç olsun be!

  76
  15
 6. Farkindaydasankz alinur bu ali ayı tekrar başkan seçilmesinde rol oynadı .bozbey iyi bir bursasporludur ve stat yolu çok kotu ulaşım çok kotu

  68
  14
 7. AMAN KARDEŞİM,BU YÖNETİM gitsinde yeter artık..takım 15 ci biz ne diyoruz onlar ne planlıyor..hani kongre kararı ne oldu..BURSASPOR tarihinde hiç bu kadar yerlere düşmemişti…hani siyaset yoktu..ne oldu.

  41
 8. Yaparsa bu işi bu adam yapar.. artik diğerlerine itimatımiz kalmadi.. bursa her alanda ligden düştü. Dibimizde ki eskisehir bile bizi solladi.. artik işi bilene vermemiz lazim..partisi şusu busu beni ilgilendirmiyor.. bozbey bu işin tek lideridir.

  39
  7
  1. @manav m.k.p. yorumuna yanıt olarak

   Salya sumuk kovulan eski bld başkanı ne yaptı Bursaspor icin..?Takım umurunda bile değildi ama Nilüfer belediyesi 10 yıldır elinden gelen desteği verdi takıma.

   46
   13
  2. @manav m.k.p. yorumuna yanıt olarak

   iyi de bu adam nilüfer belediye başkanıydı şimdiye kadar nerede diye sorarsan 1999 da köy diye anılan nilüfer kısmı şuan şehrin en nezih yerlerinden birisi ek olarak söylemek gerekirse nilüfer belediye başkanı iken dahi Bursaspor a desteğini sağlamıştır.

   74
   15
   1. @Emre S yorumuna yanıt olarak

    Kaç seneden beri nerdesin bozbey beyefendi sandığa gidecen proje sunarsın bunların hepsi yalan dolan
    Oy almak için değil gönülden yapın

    21
    90
    1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

     Adam her sene loca alir.kombine aldirir.fsmde muhteşem bir anı duvari yaptirir..özlüce tesislerine destek verir..daha neyapsin..digerleri gibi hic bisey yapmayip sabah akşam bursaspor üzerinden reklamini mi yapsaydi?. arkadaslar biraz siyasi fanatiklikten uzaklaşin.işi kim iyi yaparsa ona destek verin.

     13
     3
    2. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

     arkadaşım adam büyükşehir başkanı mıydı? bu işler Büyükşehir’in işi. şimdi gelecek adam yapacak kent geneline projelerini.

     35
     10
 9. Mustafa bozbey 20 yıl sonra kandili hatırlayıp mesaj atan, işine geldiği zaman popülist politikalar ile hareket eden bir siyasetçidir. Nilüfer de oturuyorum, hizmet falan işi de hikaye. Yeni yerleşim olduğundan eskicene kadar gideri var. Bozbey in En iyi yaptığı şey, gerektiği zaman gerektiği yerde bulunmasıdır. Bu nedenle, bu tip riyakar hareketleri, sadece bozbey için değil tüm siyasetçiler için kınıyorum. Bursaspor üzerinden rant aramayın

  36
  113
   1. @onurs yorumuna yanıt olarak

    Bu kadar saçma bir gerekçe olabilir mi? O zaman sen niye Türkiye de yaşıyorsun diye sorayım sana? Benim bir oyum var veririm vermem. Ama Bursaspor üzerinden oy devşirmeyi kessinler. Her parti için aynı. Spora siyaset sokmayın diye bağırıyoruz, Bozbey in ayrıcalığı mı var

    3
    7
  1. @Junior yorumuna yanıt olarak

   ayrı Nilüfer’lerde oturuyoruz heralde arkadaşım. her kandilde mesaj geliyordu bana. hizmet dersen o ak partili başkan Recep Altepe stada ibrahim yazıcı ismini vermezken adam gitti ibrahim yazıcı stadyumu yaptı nilüfer’e.

   47
   8
   1. @Bursalı yorumuna yanıt olarak

    Recep Altepe’yi savunan kim???? Ayrıca ona bakarsan Altepe koca stad yaptı yersen??? Stadı koyduğu alan ne alanı bak bakalım ???? Hizmet dersen ben altyapıya bakarım, sağa sola bakarım. Çocukların oynadığı alandaki otların orada fare yılan geliyor diye kaç kere ara, sonra basını çağırıyorum deyince gelen bir belediye. Mevcut villalarda çalışan ofis şirketleri gerekçesiz olarak, encümen kararı ile kapama yazısı gönderen belediye. Ama yerine yeni şirket açılmasına müsaade eden bir belediye. Bu sokaktaki şirkete kapamayı gönderip, yan sokaktakine kapama göndermeyen bir belediye. Git çalı yolu kenarı esnafına da sor bakalım nasıl bir belediye?

    1
    2
   1. @c yorumuna yanıt olarak

    Seçilirse bu sefer stadıda fahiş fiyatla kiralamaya kalkar Bursaspora. Nasıl olsa mal belediyenin. Herif mahkemeyide kullanrak uzun yıllar kiralanmış otoparkları aldı eyimizden. Bu arada stadıda alır almasınada Bursaspordan başka kiralayacak takım olmadığı için biraz mecbur ama fahiş fiyatı bu ali ay tanzı tv kumandaları zaten havada kabul eder.

    3
    2
 10. Şeçim zamanı aklına geldi BURSASPOR oy uğruna her şey kendi bölgenin ana halter ve plamlamalarını kim yapıyor Bursa stadını beğenmeyenler sallamak kolay etrafındaki yer sahiplerinin mahkeme ve isteklerini bilmezsen sallarsın o bölge komple kamulaştırılıyor ama kanuni süreç be para işi BU İŞLER SALLAMAYLA OLMUYOR başkasının yaptığını sahiplenmeklede OLMUYOR

  19
  73
  1. @OSMANLI yorumuna yanıt olarak

   Kimse gidip de milletin arazisine stad yap demedi.Stad yapılırken aynı bölgeye hastane yapmaya kalkışıp işleri daha da karıştır da demedi.Başka stadları TOKİ üstlenirken kimse yok aman efendim hayır stadı belediye üstlenip eline yüzüne bulaştırsın da demedi.Geçtim bütün bunları kimse UEFA standartlarındaki Atatürk stadı varken gidipte Acemlere stad yapılsın da istemedi.Güya stad yerinde yapılacaktı hatırlatırım.Önümüzdeki senelerde herhangi bir kupaya katılmaya hak kazansak UEFA o şantiyede maç oynatacak mı o bile belli değil.Gelmişsiniz stadı beğenmeyenlere sallıyorsunuz.O saydıklarınızın herkes farkında.Ama siz birşeyin farkında değilsiniz.Bu sorunların sebebi şantiyeden bozma stadı beğenmeyenler veya mevcut belediye dışında seçimde belediye başkanlığına aday olan diğer adaylar değil.Suçu bu sorunlarla karşılaşacağını ve çözemeyeceğini bilerek, üstelik insanların isteklerini, beklentilerini hiçe sayarak bu işe kalkışanlarda arayın.

   25
   5
 11. SEN İŞİN BAK BURSASPORA BURNUNUZU SOKMAYIN YETER ERDOĞAN BİLANSER TAKIMI KÜME DÜŞÜRMÜŞTÜ SENDE AYNI ZİNİYETİN VERSYONUSUN KİMSE TAKIMA KARIŞMASIN NE SAĞDAN NE SOLDAN NİYEDİNİZ İYİ OLABİLİR AMA HEP ZARAR VERİYOR SİYASİLER TAKIMA

  10
  32
  1. @CAMCI yorumuna yanıt olarak

   Adam sosyal tesis yapıp kulübe vercem dio. Siz dionuz ki burnunu sokma. Adam kalıcı gelir olacak dio. Siz dionuz siyasi bilmem ne. Adam dio Atatürk stadyumu efsanesi yeniden doğacak siz dionuz sağ sol. Yapmayın kardeşim. İyi güzel şeylere kötü konuşmayın. Altepe stadı yıktı, alinur otoparka varana kadar aldı. Sag sol önemli değil önemli olan hizmet. Doğru hizmet.

   6
   3
 12. hangi parayla..Bursa belediyesinin trilyonlarca borcu var..bozbey gelirse bursaya 10 sene boyunca 1 civi dahi caktirmazlar..10 sene boyunca Bursa yerinde sayar..

  9
  30
 13. ALTEPE
  HİÇ OLMAZSA
  KALDIRIMLARI YEŞİL. BEYAZA BOYUYORDU
  BU ONUDA YAPMIYOR
  ONDAN DA BİHABER
  BEN BUNA BİLE DİKKAT EDERIM

  9
  27
  1. @hasan yorumuna yanıt olarak

   Birader kaldırımları ben dr boyarım bana da mı oy vercen? Bu kadar basit düşünmeyin. Azıcık kullanın şu beyninizi. Kafanızın için örümcek ağlarıyla dolmuş

   1
   3
  2. @hasan yorumuna yanıt olarak

   Neden eksilediniz? Yeşil beyaza karşı mısınız?
   Yoksa siz burada Bursaspor taraftarı kisvesi altında CHP borazanlığı yapan trollerden misiniz?

   2
   3
 14. Bozbey Bursa için büyük bi şans bunu değerlendirmek gerekir. 17 yıldır olduğu gibi mutsuz umutsuz yaşamaya devam etmek kaderimiz değil Bursa eskiden daha güzeldi Erdem Saker in yaptığı botanik park kadar bişey bile yapamadılar uyanın millet.

  7
  2
 15. Nilüfer görüpte bu adama inanmayanın aklından zoru hadi anlatıldı inanmadın gördüğüne inanmazmi adam beyin tatile gitmiş kesin

  2
  1
 16. Sevgili Bursasporlular hep söylenir siyaset Bursaspor a girmesin lütfen siyasetin görmediği yer mi var bence kim neyi nasıl ne şekilde yapacak ona göre marka değeri diye herkesimin ağzında kim bu markaya değer veriyor görelim ben seçimlerden sonra buna açıklık getirecegim şimdi ne desem bir tarafa çekilecek zaten yorumlara bakın hiç bir habere bu sitede bu kadar yorum yapılmaz yani olumlu olumsuz siyaset işin içinde oluyor isde hayırlısı Bursaspor için en iyisi olsun

 17. Defolun gidin BURSASPOR A SİYASET İSTEMİYORUUUUZZZZZ….Ulan özlüce siyasetçi akınına uğradı be Rahmetli den sonra hele ki Ali Ay da hergün siyasetçi giriyor.çok yazık en çok zararı kaybı siyasetten yedik.Kaç kez şu kulübe özellikle Ali Ay yönetiminde kaç kişi spor adamını eski topçuları teknik hocaları veya kulübe hizmet etmiş insanları ağırladı bu özlüce tesisleri merak ettim…Bence İbrahim Yazıcı Özlüce Tesisleri yerine Siyaset tesisleri koysunlar.Futboldan anlamayan Ali Ay ve yönetimi ne yapacak siyasetle yönetecek takımı yazıklar olsun koskoca camia kimlerin elinde ondan sonra başarı elde edilsin siyaset girdiği müddetçe Bursaspor bir arpa boyu yol alamadı alamazda.Bunun en güzel örneğini Rahmetli İbrahim Yazıcı yapmıştır.Bursasporu kimseye alet etmedi kulübün içine siyasetin s sini sokmadı sokturmadı.Belediye başkanı recep altepeye bile posta koyan dik duruşlu şampiyon başkandı.Bursaspor spor adamlarıyla başarılı olur .Siyasetçilerle değil….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu