Bozbey’den ziyaret

Nilüfer Belediyesi Başkanımız Mustafa Bozbey yaptığı açıklamada Yönetim Kurulu’muzun çok zor bir görev üstlendiğini ve bu görevde Nilüfer Belediyesi olarak her zaman Bursaspor’un yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini belirtti.

Bozbey yaptığı açıklamada şöyle konuştu; “ Öncelikle sizleri ve yönetim kurulu üyelerinizi tebrik ediyor ve Bursaspor için hayırlı olmasını diliyorum. Bundan önceki dönemlerde nasıl yanınızdaysak, aynı şekilde desteğimizi vereceğiz. Bursaspor, ülkenin en büyük kulüplerinden bir tanesi. Üç milyon kişinin yaşadığı, iş hacmi ile de İstanbul’dan sonra gelen büyük bir kenttin kulübü. Ben Bursa’da yaşayan, sivil toplum örgütlerinin, SİAD’ların, işadamlarının, emeklisinin, köylüsünün, memurunun bu takıma sahip çıkması gerektiğini düşünüyorum. Bursaspor markası bu kent için çok önemli. Bursa’da bu birlikteliği sağladığımız takdirde inanıyorum ki Bursaspor çok daha iyi yerlere gelecektir. Çok önemli bir görevdesiniz. Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız. Desteğimiz tamdır. Bundan önce nasıl desteğimizi verdiysek bundan sonrada devam ettireceğiz” dedi.  

Başkanımız Recep Bölükbaşı ise yaptığı açıklamada, “Başkanımız Mustafa Bozbey’den bugüne kadar ne istediysek iki etmeden sorunlarımızı çözmüştür. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Genel Kurul’un ardından Özlüce Tesisleri’mize yapılan ziyaretlerin Bursa’da çok olumlu bir hava oluşturduğunu belirten Başkanımız Bölükbaşı sözlerini şöyle sürdürdü; “ Öncelikle Başkanımıza ve başkan yardımcılarımıza bizleri ziyaret ettikleri için çok teşekkür ediyorum. Bizleri onurlandırdınız. Genel Kurul sonrasında üyelerimiz bizlere teveccüh gösterdiler. Bursaspor’da yönetici olmak çok ulvi bir görev. Ancak ulvi olduğu kadar da zor. Bizler Yönetim Kurulu olarak tabii ki çalışacağız ancak sizlerin desteğine de ihtiyacımız var. Bu yardımları göreceğimize inanıyorum. Birlik ve beraberlik olduğu sürece başarı gelecektir. 2010 yılındaki tabloyu birlikte oluşturmuştuk. Neden yeniden olmasın” dedi. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu