Bozbey’den Bursaspor’a tahta müjdesi!

Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Haziran ayı Meclis toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in başkanlığında yapıldı.

Bursaspor’un ‘Yanındayız’ kampanyasının çok anlamlı olduğunu söyleyen Başkan Mustafa Bozbey, kampanyaya büyük ilgi gösteren Bursalılara teşekkür etti. Bursaspor’da göreve seçilen Enes Çelik’i ve yönetim kurulunu tebrik eden Başkan Mustafa Bozbey, sadece fiziksel manada değil her türlü konuda Bursaspor yönetiminin yanlarında olacaklarını ifade etti.

Bursaspor’un Bursa’nın en önemli marka değeri olduğunu belirten Başkan Bozbey, “Bursa’da doyan ya da doğan herkesin Bursaspor’a sahip çıkma sorumluluğu vardır. Bu sorumluluğu tüm Bursa’dan ve Bursalılardan bekliyoruz. ‘Yanındayız’ kampanyası gayet güzel gidiyor. Yarın akşama kadar çok daha farklı rakamlar da ifade edilecek. Ve tahta açılacak. Tahta açıldıktan sonra Bursaspor’un şahlanma dönemi başlamış olacak. Artık Bursaspor’un daha iyi yönetilebilir hale geldiğini hep beraber yaşayarak göreceğiz. Kent olarak bütünleşip Bursaspor’un her maçına giderek yanında olacağız. Bursaspor’un Süper Lig’deki eski muhteşem günlerini yakalamasına az bir süre kaldı. Bunu sağlayacağız. Yönetimin yanında olacağız. Bursaspor’dan, Bursasporlulardan ve Bursalılardan bu konuda bir gayret daha bekliyoruz. Herkes gücünce ‘Yanındayız’ kampanyasına destek vermeli. Bursa’nın en güzel markası olan Bursaspor’un maçlarını keyifle izleyeceğiz. Tekrar başarılara imza atan bir kulüp olarak göreceğiz. 2010’da gösterdiği performansı göstererek tekrar Avrupa’ya gideceğimize inanıyorum” diye konuştu.

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kendi adıma gücüm yettiğince elimden geleni yapmaya hazırım. Yeter ki babamın mirası yaşasın, ben de evlatlarıma miras bırakabileyim.

  101
  6
  1. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Sayın Bozbey
   Lütfen belediyenin parası ve imkanlarıyla değilde sen kendi şahsi paranla ne yaptın onu açıkla lütfen.
   Belediye başkanı sen değilde ben olsam,yada oraya bir tane sürahi koysak oda aynı şeyleri yapardı.
   Sen babanın parasıyla ne yaptın onu söyle.
   Bıktık artık hiçbir şey yapmayıpta her şeyi yapıyor ayaklarına yatanlardan

   36
   81
   1. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

    Yirmi senedir hangi belediye BURSASİPORa yardım ettide boş yapma kardeşim gelenler hep beraber yediler Şampiyon takımı göz göre göre düşürdüler Adam destek sözü veriyor dün bir bugün iki birinci ligdeyken üç maç alsa playoftaydı dört adamı sattılar hooop ikinci lige gene sattılar hala satıyorlar satmaya devam.

   2. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

    Bursa sporu sevmek için Bursalı olmaya gerek yok aranızdaki Tosun gibi embesilleri ayıklayın emin olun herşey daha güzel olur
    Boz beye sahip çıkın çünki ondan başka size omuz verecek kişi yok
    Samsun’dan selamlar 🇹🇷🤘

   3. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

    Bilader Bursaspora kıl oldugun konusunda şüphemiz yok, yaptigin yorumda Bozbeyden destek beklemen kısmen dogru, fakat belediye kendi kaynaklarinda Bursaspora destek olmamasi gerektigi düşüncende haklı degilsin, zira belediyeler sosyal ve kültürel faaliyetle
    Adı altında konserler, tiyatro oyunları, eglenceler düzenleyip organizasyona getirdigi oyuncu ve şarkicilara milyonlarca ödemeler yapmakta, hatta bizzat spor kulübü kurup profesyonel olarak yarıştırmakta Yildirim belediye spor, Nilüfer belediye spor gibi, Bursaspor da ortalama 25-30 bin kisiyi stadyumda toplayan, 150-200 bin kişinin müsabakasini tv yada sosyal medyadan takip etmiş oldugu bu şehrin önemli markalarindan, bu sebeple belediyelerde kendi iştirakleri olan firmalar tarafindan sponsorluk anlaşmalari, forma, , kombine hediye etme gibi organizasyonla şehrinin kulübünün yaninda oldugunu tabiki de hissettirmeli, zira sosyal bir durum bu yaptigi

    10
    4
    1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

     Bence orda bir arkadaş gayet güzel uzun uzun açıklamış,sen üstü kapalı politik konuşuyorsun sen bozbeye tahammül edemediğinden Bursaspor üzerinden siyasi bakış açını söylede bilelim spora spor deyerlendirmesi yapma kardeşim.

    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     Galatasaraylıyım, ligdeki uyduruk 5-6 takıma bakınca Bursasporun lige kattığı tadı ve heyecanı çok özledim.Korkarak gittiğimiz 2-3 deplasmandan biri……Bir an önce ait olduğunuz yere dönersiniz inşallah…….

     23
     3
   4. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

    Demek ki oraya bir sürahi konsa aynı şeyleri yapardı öyle mi kardeş! Belediyenin parasını değil de kendi cebinden ne veriyorsun falan diyorsun. Keşke bu cümleleri önceki çok değerli Bl.Bskanina da söyleye bilseydin. Şehrin Bl.Bşkanlari şehre hizmet etmekte tarafsız olmalılar. Oturdukları koltukları da makamları da tapulu malı mülkiyeti gibi görmemeli. Problemleri çözerken de siyasi kimliğini kullanırken birleştirici olmalı. Şehrin tüm paydaşlarını da senin adamın, senin partilin veya benim partilim demeden ayrıştırmadan hareket etmelidir. Spor ve BURSASPOR siyaset üstü olmalıdır. Tabi sizler takımı kendi siyasi çıkarlarınız ve menfaatleriniz için kullandığınızdan, her kesin de aynı düşündüğünü sanıyorsunuz.Niye bu Bl.diye bsk.gibi takıma destek kampanyaları düzenlemediniz, veya böyle bir etkinliğe destek olmayı düşünmediniz! Destekler makam kullanılarak hem maddi hem manevi olur. Manevi destek tüm camiayı şucu veya bucu demeden aynı amaç için birleştirici anlamda olur. Yani siyaset üstü olur! Yapacağı maddi desteği de elbette cebinden yapar! Belediyenin parasını spora kim harcadıysa hakkımız helal değil! Benim vergimle kimse spor keyfi için para harcayamaz. Keşke önceki Bl.bsk.nı içinde böyle tepkili olsaydınız. Şimdi yapılmak istenen tüm Bursa paydaşlarını birleştirmek, siyaset üstü hareket ederek şeffaf bir şekilde takımın lehinde hareket etmek.Oraya sürahi koymakla bu iş olmuyor. O makam hep doluydu, birileri başkandi,niye birleştirici ve siyaset üstü davranarak haraket etmedi. Bakın her gün bağış rakamı çoğalıyor. Bu bağış yapan insanlar hep Bursa da yaşıyordu, niye şimdiye kadar böyle ve bu kadar yardım toplanamadi. Demekki o makamda sürahi değil adam gibi adam oturuyor insanlara güven vermiş ve yardım etmeleri için iknaci olmuş. Keşke siz de aynı güvenilirlik ve şeffaflık içinde olsaydınız da takım 3.lige düşmeseydi! Hoş simdi siz bunu da kabul etmezsiniz, takımı dış güçler düşürdü falan dersiniz!

    12
    2
   5. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

    Hangi belediye başkanı babasının parasını verdi recep altepemi alinur aktaşmı onlarda belediye kasasından yardım etti ama ağzına yüzüne bulaştırdı takım 3. lige düştü belediye başkanı şehri harekete geçirir bundan evvelkiler gibi her şeye karışmaz sen oturduğun yerden sallıyacağına ibana kaç TL. atabilirsin ona bak

    25
    5
   6. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

    simdi bu adamlar bisey yapmiyor yada cabalamiyormu gibi duruyo sana gore ,,,simdi ben siyasi anlamda konusmak istemiyorum ama al sana acik acik konusayim alinur napti ve getirdigi mudur bu takima baskan olan adam napti ne kadar para topluyabildiler , ne camisai yaa diyen adam gitti takim kurtuldu bu kadar basit he cok gec oldu ama oldu….

    26
    4
    1. @utkuy224 yorumuna yanıt olarak

     getirdiği müdür en azından ödeme yapıyordu bilader,fatura kaynaklı kesinti olmuyordu,ne uzadı ne kısalmıştı ama memnun kalınmadı tabii,
     @gambazcı’ya hak veriyorum.
     gidin babanız çağlara hesap sorun önce

     9
     16
     1. @yalcin_bulut yorumuna yanıt olarak

      Kimin parasını kime veriyordu ki? Cebinden mi, hepimizin vergileri ve ödemekle yükümlü olduğu paralardan mi? Şahsım adıma, benim ödediğim vergilerden, birilerinin zevki ve keyfi için ödeme yapılmış ise hakkımı helal etmiyorum. Bu ifadelerim anlı secdeye değen insanlar için kutsaldır! Benim vergilerimi ancak ve ancak fatura karşılığı yollara, hizmet binalarına vatandaşa hizmet edilen yerlere harcanmalıdir! Vergimi, zamanında ödemeyince nasıl faiziyle almasını biliyorkarsa, bu paraları hizmet için ödemeyi de bilmeliler, birilerinin spor keyfi için değil!

      1
      2
 2. HAYİRLİSİ OLSUNBURSASPORUN GERİ DONUSU İCİN MUCADELE VERENHERKESTEN ALLAH RAZİ OLSUN
  BİZEDE
  65 YASİNDAN SONRA YENİDEN TRUBUN GOZUKTU
  İNSALLAH TUM ŞEHİR. BU SENENİN ONEMİNİ KAVRAR ALACAGİMİZ OYUNCULAR DAHİL

  69
  4
  1. @Hasan yorumuna yanıt olarak

   hasan amca 65 yaşından sonra tribün değil seni camiye alalım . 4 kolluya bindiğinde tribünlerde değil camide kılınacak cenaze namazın

   4
   36
   1. @enes yorumuna yanıt olarak

    Yani kardeş diyorsun ki spor veya futbol senin neyine! Sen kimsin ki kardeşim belki de babandan da büyük bir sporsever için böyle bir yorum yazma gücünü kendinde görüyorsun! Bu özgüveni sana kim verdi! Başkalarının nasil davranacağını camiye gitmek veya tribüne gitmek gibi tayin etme görevni kimden aldın? Saygı ve sevgi gibi değerleri sana kimse öğretmedi mi?

   2. @enes yorumuna yanıt olarak

    maça gitmeninde dört kolluya binmenin yaşı yok 65 yaşındaki biri maçtan sonra camiye gelir senin namazını kılar Allah herkese sağlıklı ömürler versin

    26
 3. Bursaspor siyasetten üstündür dedik de
  Bunu demedik böyle olacağı başından belliydi bu adam o kadar çok belli etti ki zaten müteahhidi’ni başa geçirdiği zaman anlamıştım ama şimdi geliyor mesihçilik oynuyor yürü git kardeşim çocuk mu kandırıyorsun sen git en iyisi Nilüfer’de hayali arsa satmaya devam et belki parayı bulursunda Bursaspor’u ikinci kez soymaya kalkmazsın !!!

  6
  56
  1. @Turkish man yorumuna yanıt olarak

   Bunların ne ülkeye nede Bursa’ya nede Bursaspor’a bir faydası olacak. Bunların aklında fikrinde ülke vatan millet sancak bayrak yokki bunlarin derdi sadece ülke dışındaki sahiplerinin canaklarina su taşırlar. Bu ülkeye atom bombası atmalarına gerek kalmadı chp diye siyonist klüp kurdular..

   1
   3
  2. @Turkish man yorumuna yanıt olarak

   Bu şampiyon takım 3. lige düştüyse bunda eski yönetimler kadar sizin gibi insanlarında payı var adam bi gaz verdi para toplanıyor sizi rahatsız eden Bursasporun değerinin anlaşılması ise daha çok rahatsız olursunuz çatlayın patlayın hayali arsa satışıymış kanıtlayın savcılığa suç duyurusunda bulunun burada sallamayın

   13
   2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu