Bozbey “Önce Timsah Arena’yı bitireceğim!”

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursaspor Kulüp Başkanı Ali Ay ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Bursaspor Kulübü‘nde gerçekleşen ziyarette başkan Ali Ay, Mustafa Bozbey‘e seçimlerde başarı diledi. Ay, “Büyükşehir belediye başkan adaylığında umarım başarılı olursunuz. Uzun süreden beri sizleri tanıyor ve seviyoruz. Kıran kırana bir yarış geçecek. Gönlümüzden geçen bütün adayların Bursaspor’a daha fazla yakın olmaları ve katkı vermeleridir” dedi. Ziyarette kulübün içinde bulunduğu mali durum da gündeme geldi.

ALİ AY: “5 BÜYÜK KULÜP İÇERİSİNDE EN İYİ DURUMDA OLAN KULÜBÜZ”

3 yıldır Bursaspor’un yönetiminde olduklarını ifade eden Ali Ay, “Görevde olduğumuz süreçte başarılı olduk mu? Olmadık. Çünkü Bursaspor’un her sene Avrupa kupalarında oynaması lazım. Bu başarısızlıkta çok farklı etkenler var. En başta mali tablo var. Aldığımızda takım güç durumdaydı, şu anda daha iyi durumdayız. Nakit akışında problemlerimiz var. Ben ve yönetimim elimizden gelen katkıyı yapmaya çalışıyoruz. İstemediğimiz bir şeyle ilk defa karşılaştık. Transfer tahtası kapandı. Bu yüzden transfer yapamıyoruz. Onun için uğraş veriyoruz. Biz 5 büyük kulüp içerisinde en iyi durumda olan kulübüz. Türkiye’nin bu ekonomik ortamında depolama alanımızı satmakta güçlük çekiyoruz. Burada bize yardımcı olabilirsiniz” dedi.

MUSTAFA BOZBEY: “BURSASPOR HERKES İÇİN ÖNEMLİDİR”

Bursaspor‘un sezonun ikinci yarısında başarılı olacağını inandığını ifade eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey de Bursaspor’un şu andaki durumuna üzüldüklerini söyledi. Bozbey, “Bursaspor ilk 3-4 takım arasında şampiyonluğa oynayabilecek bir kent ve spor kulübüdür. Böyle de olmalıdır. Birçok desteğimiz oldu. Ama bunların daha fazlasını yapmak mümkündür. Bizi birleştiren, birleştirici gücümüz Bursaspor’dur. Bursaspor o yüzden hepimiz için çok önemlidir. Bursaspor, Bursa’da doğan ve doyan herkes için önemlidir. Kentliyi Bursaspor’a yönlendirecek, Bursaspor denildiğinde heyecan duyacak ve onun başarıları ile övünecek şehrinin ismini dünyanın her yerinde duyulmasını sağlayacak bir anlayışa ihtiyaç var” diye konuştu.

“BURSA HALKI, BURSASPORLULAR TRANSFER TAHTASINI AÇAR”

Mustafa Bozbey olarak her zaman Bursaspor’un yanında olacağını belirterek, “Bursalılar 31 Mart’ta sahip çıkarsa, büyükşehir belediye başkan adayı olarak Bursaspor konusunda çok farklı düşüncelerimiz var. Bursaspor’un önünün açılması ve dünya takımları arasında yer alması bizim en büyük isteğimizdir. Transfer tahtasının kapalı olması sizleri olduğu kadar biz Bursasporluları da üzüyor. Belki sizin nezdinizde bir kampanya başlatmak mümkün olabilir. 5 lira da, 1 lira da, bin lira da değerlidir. Sayın Bursa Valimizin iznini alarak böyle bir kampanya başlatılabilir. Bunu da öneriyorum. Herkes gücü neyse, benim gücüm neyse ben de katkı koyarım. Mustafa Bozbey olarak asla siyaseten değil. Bu süreci başlatarak tahtayı açarız. Bursa halkı Bursasporlular bu tahtayı açarlar. Bu kentte 3 milyon insan yaşıyor” diye konuştu.

Mustafa Bozbey Bursaspor’a ilk desteklerini de şöyle açıkladı: “Bu süreçte Nilüfer Belediyesi olarak stadyumda kiraladığımız locayı üç yıl daha kiralama kararı aldık. Kampanyanın başlangıcı olması dileğiyle desteğimiz belirttik. Daha sonraki desteklerimizi paylaşacağız.

“ÖNCE STADYUM TAMAMLANACAK”

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursaspor‘un tribün liderleriyle de bir araya geldi. Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem‘in de katıldığı gecede Mustafa Bozbey, Bursasporlu tribün liderlerini on ikinci adam olarak takıma verdikleri destekten dolayı kutladı. Bozbey, “Bursaspor’a gerçek Bursasporlular destek çıkmalı. İyi günde kötü günde yönetimin yanında olmalı. Sizleri kutluyorum. Bu kentin takımı Bursaspor ne kadar başarılı olursa Bursa’ya o kadar değer katar” dedi. Stadyum ile ilgili de açıklamalarda bulunan Bozbey “Bursa’nın adayı olarak bir yola çıktık. Bu yolculukta Bursalılar destek verirse göreve gelince önce stadyumu tamamlayacağız ve stadyumu 24 saat yaşanabilir hale getireceğiz” diye konuştu.

Gecede tribün liderleri de Mustafa Bozbey ve Turgay Erdem‘e Bursaspor hakkındaki görüş ve önerilerini iletti. Mustafa Bozbey, gecenin sonunda tribün liderleri ile günün anısına fotoğraf çekildi.

90 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Yorumlardan çıkardığım sonuç, kimsenin bursaspor diye bir derdi kalmamış.
   Bu kulübün her görüşten taraftarı olduğu.
   Taraftar bölünüyormuş.
   Birliğimiz bozuluyormuş, kimin umurunda.
   Herkes sporu bırakmış seçim propagandası yapıyor.
   Bu kafayla bu kulüpten bir cacık olmaz. Yani, yanlış insanlarla, yanlış yerde ve yanlış zamanda doğru iş çıkmaz.

   21
   18
  2. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Kullandığım rumuz bile Ak Partili olduğumun delilidir, şunu itiraf etmeliyim ki, aslında belediyeler ak partinin en başarılı olduğu alanlardan biriyken, Bursa bu konuda en çok ihmal edilmiş şehirdir, Osmanlı başkenti ve eski uygarlıklarinda medeniyet kenti olan bu Ulu Şehir hakettigini bulamamıştır, ben 35 yaşındayım ve birsure ticaretle uğraştım şehir şehir dolaştım ve burdan daha kötüsünü görmedim, RABBİM in verdiği tabi güzellik olmasa sehirlesmeyi at çöpe, chp li arkadaşlar kırılmasın ben hiç bir zaman chp ye oy vermem ama eğer bu seçim belediye giderse hak ettiğine inanıp çokta uzulmucem.

   51
   50
   1. @Diriliş Bursa yorumuna yanıt olarak

    Bursa bizim bursamız partiler gelip geçici önemli olan Şehrimize sahip çıkmak Ve En önemlisi Sahip çıkabilecek en kuvvetli başkanı seçebilmek

    47
    25
   2. @Diriliş Bursa yorumuna yanıt olarak

    Renktasim, iste bu yanlis madem yapilan isi begenmiyosun ozaman verecsksin Bozbey e, arkasindami parti ye bakmadan – bak Nilüfer e, Bursanin en kral semti degilmi en gelismis semti degilmi? Simdi bu Adam bütün sehri yönetirse Nilüfer in kalitesi bütün sehir e gececek

    75
    51
    1. @Murat göker yorumuna yanıt olarak

     Haklısın ama gözardı edemiyecegimiz bir durum var, Nilüfer Osmangazi ye göre büyümeye gelişmeye daha müsait, burdaki gibi 100 yıllık yapılarla dolu değil, bak arkadaşım çok nazikçe cevap yazmışın teşekür ederim, ancak şunu açıklamak isterim, benim adet anlayışım desteklediğim kimselerde olsa yanlışlarını elestirebilmemdir, ben partimi farklı cezalandiriyorum, mesela belediyenin etrafindaki fuhuş pazarlığına bile müdahale edemiyen bir Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa dundar benim belediye başkanım olamaz, bende oyumu başkasına veriyorum ama direk rakibinede vermiyorum, inanın bana arkadaşlar birsuru çok farklı görüşte olan dostlarım var hayatımda, yeriz birbirimizi ama aramızdan su sizmaz benimde tavsiyem bu sitede bi şekilde desteğinin ne yöne olduğunu belli eden kimseler oluyor, nasilki eminim sizinde hayatınızda farklı goruslerde olan eş dostlarınız var bu sitede böyle işte, tamda burda ortak nedenler var demek aramızda, bir tek ALLAH’A İnanıp bu Vatanı sevip birde aynı takımını tutuyoruz Şehrin bizler..

     15
     2
     1. @Diriliş Bursa yorumuna yanıt olarak

      Bende hiçbir zaman Chp yi sevmemişimdir ama Mustafa Bozbey’e oy atacağım Chp sadece logosu çünkü Bursa’yı ileriye göterecek isim o.Bozbey hangi partiden girerse (hdp hariç) oyum o partiye olurdu

      25
      20
      1. @Muratr yorumuna yanıt olarak

       Bozbey yeni kurulan, gelişmeye açık bir ilçede görev yaptı. Osmangazi ve Yıldırım gibi devasa problemlere sahip bir ilçede aynı başarıyı gösterebilir mi? Kocaman soru işareti.

       Adı CHP ile özdeşleşen hiç kimseye oy vermem.

       16
       18
       1. @Bursa Aşığı yorumuna yanıt olarak

        Kafasız kardeşim benim bahane toto gibidir herkesde bulunur bende akpli bir seçmenim ama yıldırım ve osmangazide nilüferden 5-10 sene önce düzenlenmeye başladı ben 28 yaşındayım kendimi bildim bileli ataevler aynı beşevler aynı 20 senelik binalar yıkılıp yenilenmeye gidiyor nilüferde 30-40 senelik eski evlerde oturuyoruz osmangazide yıldırımda boş yapma

        3
        7
  3. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Ulucaminin yanına tokileri dikenlere oy veremem kardeşim ben doğma büyüme bursalıyım doğuştan bursasporluyum. Chpyi hiç sevmem ama parti önemli değil benim için,Şehrim biraz daha güzelleşsin diye oyumu Bozbey”e vereceğim . İçim daralıyor ya gördükçe o betonları naaptınız bu şehre böyle .

   59
   33
  4. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Stadyum bitmeden Bursaspor buradan para kazanmaya başlamadan toparlanması güç olur. Mevcut belediye başkanı buraya yatırım yapmaya çok niyetli gözükmüyor. Zaten gönlündeki takımın Bursaspor’dan ziyade BJK olduğunu anlıyoruz. Stadyumu bitirme sözü Bursaspor’un menfaatleri ile örtüşüyor. Bizler için önemli olan odur. Umarım Bozbey gelir ve söz verdiklerini biran önce yapar

   76
   60
  5. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Bursasaporu siyasete alet etmeyin diyenlerin hepsi bugün oyumuz Bozbeye diyor. Ne oldu sizin spor-siyaset ilişkiniz. Ben hala aynı düşünüyorum. Biz Belediye takımıyız, şehir takımıyız. Belediye ile Bursaspor iç içe. Ayrılamaz. Tabii şirketleşmedikçe. O yüzden geçin bu Bursasporu siyasete alet etmeyin ayaklarını. Sizin derdiniz kendi partiniz dışındakilerin Bursasporu siyasete alet etmesi. Siz edin ama başkası etmesin. Bozbeye gelince bana samimi gelmiyor.şöyle google yazınca dahi kesinleşmiş güveni kötüye kullanma ve usulsüzlük ve yolsuzluk hakkında mahkeme kararları var. Kendi karısının kurduğu şirkete ihale vermiş falan. Benim oyum da Alinur Aktaşa. Alinur Aktaşı google yazdım mahkeme kararı göremedim ondan? Hak eden şehre ve Bursaspora katkısı olan kazansın.

   86
   115
   1. @egori yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşım alinur aktaşin feto evlerinde pilavli yerken fotograflari cikiyor sen neyden bahsediyosum biraz daha bak o fotograflara kendinde goruceksin kimin ne oldugunu

    15
    13
    1. @eren yorumuna yanıt olarak

     Valla A haber Atv Trt olmadığı zamanlarda ben oyumu Akpartiye veriyordum Erenciğim. İlk verdiğim zamanlar daha çok peder 5 aylık maaşını alamıyordu, ilaç yoktu, iş yoktu, mahallemizin kızları üniversiteye ve dahi sınavına alınmıyordu, asker olacakların
     ve kamuda çalışacakların annesinin ve tüm sülalesinin başı açık olmalıydı falan filan. Hastaneyi,okulu altyapı sorunlarını hiç açmıyorum. Saymakla bitmez Erenciğim, bu milletin A habere ihtiyacı yok. O günleri yaşayanlar unutmaz zaten. Kemalistlerin tek umudu o günleri yaşamamış olan, Akp iktidarıyla gün yüzü görmüş ergenlerdir. Velhasıl koyun denilen cenahtanım. Koyun, köylü,varoş,işçi va osmangazi İnegöl, Yıldırımda oturanlardanım. Elhamdülillah?

     34
     26
     1. @egori yorumuna yanıt olarak

      Bir defa akp gelmeden önce Atv AHaber Trt ve bunun gibi yüzlerce kanal bağımsızdı iktidarın borazancıları değildi. Akp iktidar olduğunda halkın beynini yıkamak için medyayı kullanıp bu kanalları yandaşlara bedava verdi. Akp Türkiye yi bölmek için kurulmuş bir Abd projesidir ve senin gibi düşünen insanlar sayesinde planları tıkır tıkır işliyor.İkincisi 100 yıldır Türkiye Cumhuriyetinde hiç bir zaman her şey dört dörtlük değildi ama şu anda her anlamda en kötü yıllarımızı geçiriyoruz.Yok ilaç yokmuş yok maaş alamıyormuş iş yokmuş geç bunları sen kimi kandırıyorsun.Sen aklın sıra akp yi yüceltmek için üç beş satır yazı yazmışsın ben Türkiye nin içinde bulunduğu durumu anlatmam için sabahlara kadar yazmam ya da anlatmam lazım. Asıl gerçek olan akp nin her anlamda o mutlu huzurlu yılları bilmeyen ,kafaları imam hatiplerde beyinleri örümcek ağıyla örülen ergenlerdir.

      17
      15
  6. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Bir yıldırımı olarak buralarında artık sayende nilüfer gibi olacağına inanıyorum. Seçilirse de ilk işinin stadın ismini BURSA ATATÜRK STADYUMU yapacağına inanıyorum Nilüferde İbrahim yazıcı stadını yspmıştı

   96
   65
  1. @Iznik.16 yorumuna yanıt olarak

   Mustafa bozbey iyi olsa hainler le beraber olan bir partide olmazdı chp demek hdp demek pkk demektir geçin bunları yine herzamanki gibi sandığa gömülecek siniz

   76
   167
   1. @ERTUĞRULGAZİ 16 yorumuna yanıt olarak

    Geçin bu işleri insanlar artık kimin kimi ayrıştırdığını, kutuplaştırdıgını gördü. Vatanını milletini toprağını seven insanların bu sözlere karnı yok.. vatanını seven insan bugünkü secimde sol partinin adı iyi diye sola veriyorsa yarın sağ partinin adayı daha bilinci ve güclüyse ona verir.. Sizin gibi gelip gececek olan siyasetçilere ve partilere körü körüne bağlanmaz..!

    72
    56
    1. @Robert yorumuna yanıt olarak

     Hangi kanalda CHP’nin PKK ile kanka olmadığı anlatılıyor. Söyleyin o kanalı seyredelim. CHP geçmişte de böyleydi bugün de aynı. HDP+PKK ile kolkola olmadığını söyleyebilecek var mı? Geçin bunları CHP bu ülkeye zarardır. Bozbey CHP hakkındaki gerçekleri değiştiremez!

     14
     12
    2. @Robert yorumuna yanıt olarak

     A haber izlemeyen ve futbolda siyaset yapmaya calisanlar halk tvde pkk chpkk israili destekleyip takimi ait etmeyin ee cahiller cikar gibi kendinizi sempatik gostetmeyin

     60
     57
     1. @Bordo bereli 88 yorumuna yanıt olarak

      Nee israil zam mı yapmış. Enflasyon artmışmı. Ah dış güçler. Her zamları sizler yapıyorsunuz. Talimatları Oslo danmı alıyorsunuz. ???? Dış güçler siz yokmusunuz siz ler (Mağdurum da mağdururum )

      47
      50
 1. Senin ne kadar sosyal bir insan oldugunu biliyorum başkan parti olarak değil bir birey olarak neler yapabilceğinin örneği nilüfer bursanin gözdesi oldu mevcut partye oy verip nilufer de takilanlar bir düsünsün

  192
  74
 2. bu zamana kadar akp iktidarının bursadaki büyükşehir belediye başkanlığı düzeyindeki olan kişilerin iktidara gelebilme adına verdikleri sözleri hatırlıyorumda ve daha sonra yapılmayanları vede bitirilemeyenleri görüyorum oyum bozbey’e kardeşim altepe define aramaktan şehrin altını üstüne getirdi ne bursa nede bursaspora hiçbir katkı koymadı şuanki belediye başkanıda onun yaveriydi ve yapılan yapılmayan herşeyin altında onunda imzası var oyüzden gerek yok oylarımız mustafa bozbey’e kimin nasıl çalıştığını bi osmangaziye yıldırıma bakın birde nilüfere…

  96
  60
 3. Yaşım 35 bu zaman kadar oyum hep ak partiye kullandım bundan sonrada öyle yaparım sadece bu seçim chp değil ama Bursaspor için Bozbey düşünüyorum

  89
  62
 4. ak parti siyaseti bursayı bitirdi takım rezil durumda bursasporlular akıllıdır artık bunlara cevap vermenın zamanın geldi stad kaç sene oldu bitmedi bi milli maç oynamadık

  78
  53
 5. Mustafa Bozbeyin Atatürk stadyumundan beri maçlara geldiğine şahidim Bursaspor’a verdiği saygı ve değeri Yaptıkları Stadyumun İsmini İbrahim Yazıcı koymasından bellidir. Diğer Tarafta Bursaspor’un Tek kalıcı geliri olan Bursaspor Katlı Otoparkını elinden alan ve karşılığında verdiği sözleri yerine getirmeyen Alinur Aktaştır Seçim Sizin !!!

  76
  55
 6. Biliriz yaparsın dediğini. Şehir olarak sizlerden beklentimiz çok büyük. Taraftarın başı öne EĞİLMESİN. ONURLA gururla takımımızı destekliyelim. İNŞALLAH GÜNEŞLİ GÜNLER GÖRECEĞİZ ARKADASLAR.

  69
  58
 7. Bozbey’in yaptığı en iyi şey inşaat ve çevre düzenlemesidir. Nilüfer’de dikilen bütün o kazulet binalara rağmen Nilüfer’in Bursa’nın en yeşil yerlerinden biri olması buna örnektir. Timsah Arena’ya en kısa sürede çözüm bulabileceğine inancım tam.

  60
  54
 8. Çarşamba’nın halini gördükçe Nilüfer’de yaşayasım geliyor. Bursasporlu diye altepeye vermiştik mal ortada.Bursaspor’a sessiz ve derinden her zaman yardım eden adam Bozbey dir.

  54
  44
  1. @İsmail yorumuna yanıt olarak

   Çarşamba’yı Ak Parti mi oluşturdu? Bozbey’in bu semti Nilüfer yapacağını sanıyorsanız sadece hayal görüyorsunuz?

   Evet Çarşamba gibi Osmangazi ve Yıldırım’da çok yapılması gereken iş var. Ama çözüm Bozbey değildir.

   11
   8
 9. Türbüne oynayıp seçim yatırımı yapıyon ama yemezler bırakın Bursaspor’un üstünden oy avcılığı yapmayın

  50
  75
  1. @Tanju yorumuna yanıt olarak

   Bozbey tribüne oynamaz dediğini yapar sözünün eridir.Nilüfer’de yaşıyorum ben çok üzüldüm Büyükşehir’e aday olunca çünkü Bursa’da chp almaz insanlar takım tutar gibi parti tuttukları için kötü de olsa bunu ayrıştıramıyorlar. Bozbeyi harcadıklarını düşünüyorum:((((

   9
   11
 10. Biz belediye stata karışmasın dedik, bunlar hala akıllanmamış. Ne diyor önce statı bitireceğim. Siz belediyeler öncelikli olarak önce halka hizmet götüren firma ve kurumların paralarını ödeyin. Bırakın şu popülist politikaları. Neymiş statın kafası bitecekmiş, zaten bitiyor kalmış 3-5 ay süre…. siz adam gibi icraat söyleyin sayın başkan. İnsanlara popülist yaklaşmayın. Bırakın şu Demirel politikalarını

  43
  41
 11. Şu konuşmayın sayın başkan konuştukça batıyorsunuz.
  5 büyük kulüp içerisinde en iyisi biziz ne demek ya.
  Örnekle açıklayalım.
  Bir çalışan var 7000 TL borcu var ama geliri 20.000 tl
  Bir çalışan var 2000 TL borcu var ama geliri 2.500 tl
  Borcu az olmak demek iyi durumda olmak mı demek.
  O zaman Sivas,Kayseri, Malatya, Kasımpaşa vs bizden daha iyi durumda o ne olacak sayın başkan.
  Senden kötü başkan gelmedi bu camiaya.Takım elbise alıp faturasın Bursaspor’a kestiren Recep Günay da dahil buna.

  36
 12. Başkan bence hiç oraya masraf etme orayı iyi bir paraya sat bize eski stadımızı geri ver. Sen bunu yap ve kısa sürede bitir bu şehirde vazgeçilmez olursun tabi birde şu trafik sorunu Bursasporumuz kadar karmaşık olan trafik sorunu.

  32
  32
  1. @16spor yorumuna yanıt olarak

   Muhtemelen oy heyecanından diğer önemli ayrıntıları düşünemedi.
   O da samimi değil ve meseleye popülist yaklaşıyor.
   Beni ilgilendirmez ama son günlerde futboldan çok siyasi haberler yapılıyor. Belki kısa vadede ilgi artar ama uzun vadede site biter. Örneğin, şahsen ben buradan ve futboldan soğumaya başladım.

   18
   11
  1. @Mrt yorumuna yanıt olarak

   Bozbey her zaman Bursaspor’un yanındaydı siz nereden bakıyorsunuz? Beşevlere yapılan stadyumun adı bile İbrahim yazıcıdır. Nilüfer’de çok takdir edilen sayılan ve sevilen kişidir. Parti tutar gibi takım tutarsanız her zaman kaybeden siz olursunuz. Bozbey adamdır!!!! Sırf chp den diye çok önyargılısınız yazık..

   9
   11
   1. @Batalla yorumuna yanıt olarak

    Geçmişte yaptıkları, bu gün takip ettiği siyaset gelecek için yeterli değil mi?
    CHP milletini tanımayan bir partidir.

    10
    5
 13. İsterse altından olsun o stad.insanin gidesi gelmiyor.konumu ulaşılması,trafiği çok itici.iki belediyede soluyorum.naparsaniz bosss.onun yeri orası değil.ilk önce arkadaki evlerin çocuk parkının önünden evlere karşı iseyipp scanlari kfr edenleri uzaklaştırın.

  29
 14. Yorumların bir kısmı mantıklı bir kısmı olaya partizanca bakıp daha önce sanki hiç yapılmamış gibi siyaset karışacak diyor. Siyaset karıştı durum ortada evet ama peki ya yanlış insanlar karıştıysa? Yıldırım, osmangazinin durumu ortada bir de nilüfere bakın.. Bir arkadaş güzel yorum yapmıştı iktidara oy verip nilüferde takılanlar diye doğru söze ne hacet.. Sanırım hem BURSASPORumuz hemde bursa halkı bunları ve daha vahim yaşam alanlarını gerçekten hakediyor. İlerlemek gelişmek ve güzelleşmek nedense işlerine gelmiyor. Durum çok vahim..

  26
  23
 15. Bende daha önce chp li idim ama artık yeter ak partililere dini siyasete alet ediyor diye kızıyor Duk şimdi biz aynısını yapıyoruz seçim zamanı camiler e Türbeler e koşmak adet oldu. Ayrıca spora siyaseti alet etmeyin diyenler tukurduk lerini yaliyorlar

  25
  26
 16. – iktidarın terk ettiği anlayışa şimdi muhalefet başladı.
  – devletin ve belediyelerin popülist düşüncelerle kulüplere verdiği sınırsız desteklere hep karşı çıkmışımdır. çünkü bu desteklerin her kuruşunda saçı bitmemiş yetimlerin hakkı vardır. donanımsız başkanların verilen bu destekleri nasıl kullandıkları! ve kulüplerini nasıl borçlandırdıkları ortada.
  – bunları büyükşehir söylediğinde, ”istemiyoruz. kulübe siyaset sokmayın!” deniyordu.
  – Bozbey söyleyince, ”yaşa, var ol, nur ol, oyum sana!”
  – bu anlayış, siyaset, ön yargı ve çifte standart değil mi?
  – benim gördüklerimi mutlaka oy verecekler de görüyordur ve buna göre hareket edeceklerdir diye düşünüyorum.
  – keşke gönlümden geçeni seçme şansım olsaydı ama, sadece 1 oyum var. bu yüzden daha şimdiden seçilenin bursa ve bursasporumuz için hayırlı olmasını diliyorum.

  21
  16
 17. Anlatmaya gerek yok. Bi nilüfere bakın bir de diğerlerine. Bursada ki. Avrupa Standartı yaşamı elit kesmiyle BOZBEYİN başarıdıdır

  21
  27
  1. @Bordo bereli 88 yorumuna yanıt olarak

   Ben 28 yaşındayım bu zaman kadar hep oyumu ak partiden yana kullandım ama gerçekten yapılanlara verilen sözlere bakıldığında akp’nin yada belediyenin yapmadıklarını gördüm bu sefer şansımı bozbeyden yana kullanacağım ama genel seçimde akpden vazgeçmeyeceğiz hala siyasetin futbola karışmasından ayrıca rahatsızım herşey bursaspor için

   10
   16
  1. @sel yorumuna yanıt olarak

   Ali ay biraz rahatlar. En azından çatlak sesler azalacaktır. Anladığım kadarı ile başkan, a. Aktaş in yanından, m. Bozbeyin tarafına geçti.
   Bir süre sonra millet ali ay cı kesilirse kimse şaşırmasın. Eyyy siyaset sen nelere kadirsin.

   14
   10
 18. Başkan takımı aldığımızda güç durumdaydı diyorsunda ilk yaptığın transferleri hatırlıyor musun müthiş 9 kişilik kareydi sanırım bilaller furkanlar vs. onlar yerine 3 tane adam akıllı topçu alsaydın bu durumda olmazdık ve diğer transfer dönemlerindeki gibi

  11
   1. @ERTUĞRULGAZİ 16 yorumuna yanıt olarak

    Biz icraata bakıyoruz partiye değil işte siz bunu anlayamıyorsunuz!!! Yapılan ve yapılamayanı ayırt edebiliyoruz keşke Bursa’nın diğer ilçeleri de bunu farkedebilse;)
    Bozbeyin icraatı da göze sokulacak kadar fazladır. Her zaman onun destekçisiyiz.

 19. Baştan yarattığı nilüferden tutun, ön ayak olduğu etkinlikler herkesin gözü önünde, artık hizmet veren adamların önünü açın arkadaş.
  Bitmeyen stad, bitmeyen metro, trafik, stadın yanı başına yapılan hastane, şehir içinde ki hastanelerimiz. Allah için arkadaşlar bu seçim hizmet veren adamların seçimi. Bozbey tartışmasız Alinur Aktaşın önünde, matematiğimizi iyi yapalım..

  6
  5
 20. Ben burdan bursayi seven tum akpli kardeslerime sesleniyorum. Bursayi az bişey sevip dusunuyorsaniz bu adama bir şans verin genel secim hersey sizin olsun itirazim yok ama bursa ozelinde yapmayin artik rica ediyorum.

  5
  4
 21. Partizanlik yapmaya gerek yok iki baskan adayi sn Aktaş ta bursasporlu sn Bozbey de kim kazanirsa kazansin umrumda değil 15 senededir bursa akp de ne değişti ne düzeldi ona bakın derim altepenin kazığının kaymağını bozbey yer gibi duruyor

  4
  4
 22. belediyenin borcu 1,4 milyar nasil yapicak..bi civi dahi caktirmazlar..bakmayin siz Nilüfer taraflarina.parasi olan oraya kaciyor..yapsin bakalim osmangaziyi yildirimi ayni sekilde..bos isler bunlar..baskan oldugu an yukardakiler bi sekil tüm yolsuzluklarini serer ortaya..yolsuzluk yapmayan belediye türkiyede yok malesef..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu