Bozbey ile görüşüp adaylık açıklayacaklar

Yerel seçim çalışmaları sırasında ve seçim gecesi Bursaspor’un Bursa’nın en büyük markası olduğunu ve Bursasprluların da yüzünün güleceğini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in de mayıs kongresinde seçilecek yönetime tam destek vermesi bekleniyor.

Bursaspor kongresinde başkan adaylığı düşünen bazı isimlerin Başkan Bozbey ile görüşmeye çalıştığı gelen haberler arasında.

Başkan Bozbey’in bayramdan sonra camianın ileri gelenleriyle yapacağı bir dizi görüşmenin ardından Bursaspor’un biran önce Süper Lig’e dönüşüyle ilgili yol haritasının belirlenmesi bekleniyor.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Murat yorumuna yanıt olarak

   Bunu şimdi mi hatırladın kardeşim! Yıllarca takımı yöneten belediyecileri görmedin de şimdi mi aklına geldi. Başkan adaylarıyla biraraya gelme fikrini dahi eleştiriyorsun! Daha önce nerelerdeydiniz, gıkınız çıkmıyordu şimdi bülbül oldunuz. Takımı bu günlerden kurtarmak için toplanmak, çare aramak başka, bizzat yönetmek ve transfer yapmak başka bir şey. Hatta, takımın hocasını bulup başa getirip taktik vermek başka. Keşke sizinkiler de marifetli, becerikli ve bilgili insanları biraraya getirseydi de BURSASPOR umuz 3.lige dusmeseydi. Siz şimdi çıkıp takımı da bu belediye bsk.kume düşürdü dersiniz! Su var, un var, şeker de var niye helva yapamadınız. Helvayı yapacak usta bulamadınız. Helvayı yapacakları bulmak beceri ve kabiliyet ister. İnsanları ayrıştırmadan o cu, bu cu demeden birleştirici olur ve çizgilerinizi bilirseniz yani her kes kendi üzerine düşeni yaparsa sorun olmaz. Keşke hep bu konulara dikkat edip hassas olsaydınız. O zaman belediyecilertakimi yönetiyor sorun olmuyor siyaset karışmıyor, şimdi başkan adayları ile toplantı yapmak fikri dahi siyaset karıştırmak oluyor. Pes doğrusu.

   13
   4
  2. @Murat yorumuna yanıt olarak

   Başkan kendi işine baksın spor farklı
   Bursayı bu hale getirenler parayı alıp gidenler müsabakalarda olay çıkartanlar ve destek verenler sahip çıksın milyonluk araçlara binen ve sahada rakip takıma karete yapan fitboculara bursa belediyesi verecek bir kuruşu yok bozbey böyle bilsin

   15
   8
 1. Aynen karışmasın….sırf destek olsun önünü açsın hiç karışmasın yeter!

  Destek olsun köstek değil yeter..
  Zorluk çıkarmasın yeter.

  Stadın bakımında iş birliği olması şart!

  27
  6
 2. Aman be kardeşim ne Bozbey mis be sanki Cumhurbaşkanı olmuş, futbolda siyaset istemiyoruz diyenler nerde acaba devekusu gibi kuma gömdüler galiba

  8
  8
 3. Spora siyaseti kimler bulaştırdı?Bursaspor’u ta aşağılara yakışmayan yerlere kimler indirdi?Bozbey tabiki ağırlığını koyacak!Bursaspor’u ait olduğu yere taşıyacak!Buna siyaset diyenler varsa,bugüne kadar nerelerdiydiler?Şampiyon bir takımı ta dibe indirtenler siyaset miyaset ayakların kessinler.Buna siyasi taraftarlar ve amigolarda dahildir!Bozbey aslanlar gibi kulübe sahip çıkacak!Beğenmeyenlere güle güle!!!

  8
  3
 4. Boş muhabbet yapmayın ve algıda yapmayın 25 yıldır Eskişehir’i CHP yönetiyor Eskişehir bal Ligi’nde ❓❗

  8
  2
 5. Bozbeyin varlığı yeter.talana son Bursaspor sağlanacak.bursasporu bu hale getiren soysuzlar yokolur.bozbey varsa herşey düzelir.ampuller karışmasın yeter.siyaseti ampuller yapar bozbey değil.getcek bursasporlular ampul olamazzzz

  6
  8

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu