Bozbey, Divan Kurulu’nda ne söyleyecek?

Bursaspor tarihinin en önemli kongresi olması beklenen genel kurulda Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in işaret edeceği isim henüz kesinleşmedi.

Çarşamba günü saat 18.00’de, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak Divan Kurulu toplantısına katılacağı belirtilen Başkan Bozbey’in burada yapacağı konuşmada önemli ipuçları vermesi bekleniyor.

Öte yandan yönetici alacaklarının Bursaspor’a büyük bir külfet oluşturduğunu düşünen Bozbey’in, bu konuda eski başkanlardan Ali Ay ile de bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. BİR UMUTTUR YAŞAMAK BİZİ BU DURUMDAN ENES ÇELİK YADA KIZIL AİLESİ BATAKLIKTAN ÇIKARTIR GERİSİ HİKAYE BİZLERDE MERAKLA BEKLİYORUZ BURSA ŞEHRİ GÜLÜMSEDİ AMA BURSASPORUMUZ GÜLÜMSEYECEK Mİ BEKLEMEDEYİZ.

  30
  11
  1. @İLYAS yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular taraftarın Bursaspor sevdalısının en güzel en etkin yapacağı forması arması ile şehrin sokak ve caddelerin de gezmektir şehrin Bursasporluluğunu herkesime gösteremeliyiz işte bireysel herkes bunu yapar ise şehrin ileri gelenleride kayıtsız kalmaz amigolar tirbün liderlerli işaret almadan çıkarları olmadan birşey ypmsx

   4
   4
   1. @yalcin_bulut yorumuna yanıt olarak

    Niye gelsinler ki? Gelsinler, 250 trilyon verip tahtayı açsınlar, dötü kurtarsınlar, sonra Recep Günay kalibresinde bi çulsuz gelip gene kulübü soysun gitsin, hadi gene rampa aşşaa.. Bu Bursaspor’danbu saatten sonra cacık bile olmaz.

    2
    1
  2. @İLYAS yorumuna yanıt olarak

   Büyük insan Çapçı başlamış yine aynı cümlelere;
   “”Camiayı heyecanlandıracak güçlü bir oluşumun göreve gelmesi tek çare.””
   Güçlü oluşum geliyor geldi hazırlanıyor diye zırt pırt yaza yaza; kendini gerçekten çok büyük gazeteci ve kanaat önderi sanıyor. Başka gazeteci(!)yi suçlarken biraz aynaya bakar insan; bu kadar senedir yaptığı taklacılık ve tetikçiliği kabullenir de adam sanırlar belki.
   (Ali Abisine çay içmeye gitti mi acaba yine bugünlerde Çapçı?)

   18
   3
   1. @Leyle-i Leylek yorumuna yanıt olarak

    Kesin gitmiştir. Gitmişken hem kendisine hem de karısına İlay tekstil de iş de istemiştir. Zamanında İbrahim Yazıcı’dan Bursastore’da kendisine iş verilmesini istediği gibi.

  3. @İLYAS yorumuna yanıt olarak

   ADAM ÇIKIP TAHTAYI AÇACAĞIM ŞU KADAR PARA VERECEĞİM DİYEMEZ EĞER DERSE HAKKINDA BİNBİR TÜRLÜ SORUŞTURMA AÇILIR AMA BEN BOZBEYİN BURSASPORU DÜZLÜĞE ÇIKARTACAĞINDAN EMİNİM EN AZINDAN ALİNUR GİBİ BURSASPORU İMHA PLANLARI KURMUYORDUR

   25
   12
   1. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor’un üzerinden siyaset elini çeksin diyenler, tutturmuş bozbey de bozbey, kim bu bozbey şimdiye kadar ne vermiş Bursaspor’a , beğenmediğiniz Akp liler 2010 da şampiyon yaptı takımı, başta rahmetli başkan İbrahim Yazıcı ve belediye başkanı Recep Altepe. Yazıcı ailesi AK partilidir, Serkan Yazıcı son seçimlerde Marmaris belediye başkan adayı idi, ibrahim başkanın vefatından sonra takımı eline alan muhalefet yandaşları 3 lige kadar götürdü, daha bunlar iyi günlerrrrr.

   2. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

    Aynen…bunu hepimiz bilmemiz lazım. Bir il futbolda başarılı olduğu taktirde belediye de ön plana çıkar .
    Insanları da da mutlu olur.
    Her çıkışta sporda belediye ile iş birliği olmalı. Çünkü bir ili Spor dallarında başarı tüm dünyaya sunar !
    Şuan Tuzla buz olma yolundaydı bursamız inşallah önümüzdeki iki ayda düzelir, doğru yola çıkarız!
    Amin!!

    9
    4
   3. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

    sana kızamıyorum, bu yorumu yayınlayanlar senden daha suçlu.
    kötü taraftar, kötü medya, ve kötü yönetimlere bir de siyaset eklendi. ben şimdi seninle aynı tribünde nasıl yan yana oturup gönül birliği yapacağım.
    bunu burada kusmana ne gerek var.
    siyaset yapacaksan git partine orada ne yaparsan yap…

    11
    4
 2. Kulüp batmış diyecek yapacakları sınırlı Bursaspor düzlüğü çıkarırsa 5sene daha başkan olarak kalır tahta açılmazsa sonuç amatör küme şampiyon olduğumuz sene sn Faruk Çelik gibi birleştirici gücü nu kullanırsa olur yoksa sonuç hüsran olur

  6
  11
 3. Kesinlikle destek şart ama güçlü bir destek öyle burfaş müdürünü kulübe başkan yapacaksa hiç yapmasın. Alinur 2. sezonu daha kaldırmaz bu bünye.

  6
  6
  1. @alligator ismet yorumuna yanıt olarak

   Kim olursa olsun Bozbey desteklemek zorunda adamına göre destekleyecekse o zaman chp nin Bursasporu olur ,siyaset bulaşmasın dendikçe dibine kadar bulaşır, Bursaspor tarihten silinir.

   5
   1
 4. Bizim kamuoyunda büyuksehir belediye başkanı bir isim önerir, o kişi seçilir ve yönetime gelir! Bu yanlış bir düşünce. Doğru beklenti ise, Bursa halkı, Bursaspor sevenleri ve tüm sporseverler takımı yönetmeye kendine güvenen, ilgili ve bu konuda bilgili kisileraday olur ve kurulda seçilirler. Belediye bsk.veya başka birinin hicazetiyle göreve talip olmak ne derece doğru? Kişinin ve sevenlerinin arzusu ile görev istenir seçilirse göreve gelinir. Elbette sonrasında şehrin dinamikleri yetkili görevlileri seçilen başkan ve yönetime yardımcı olmali. Olunmalı da! Yardımcı olmak ta bir yere kadar, yani maddi ve manevi destek.Transfer yapmak, teknik heyet gorevlendirmek taktikler vermek belediye baş.gorevi olamaz. Dolayisi ile de Belediye baş.takimin başına gelecek kulüp başkanı olarak kimi işaret edeceği beklentisi içerisinde olunmamalidir. Belediye bs.kendi işini, kulüp başkanını kendi işini yapmalı. İşaretle gelen kulüp başkanı hicazet almak, buyruk almak zorunda kalır. Kendi ilgisi, bilgisi birikimi olmayan kişiler, yani başkası tarafından yönetilecek kişiler genel kurulda aday olmasınlar.

  5
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu