Böyle rezalet görülmedi!

Bursaspor Kulübü tarafından bugün resmi siteden yapılan açıklamanın sonuçları yeşil-beyazlı kulübün prestiji açısından facia oldu.

Ulusal medya ve sosyal medyada yer alan gerçek dışı haberler nedeniyle Bursaspor Kulübü‘nün prestiji ayaklar altına alındı. Bursaspor Kulübü‘nün resmi bir açıklama yapması beklenirken Bursasporlu taraftarlar bu haberleri yapan medya kuruluşlarına tepki gösteriyor.

Ali Ay‘ın adaylığının önüne geçmek isteyen Recep Günay yönetiminin resmi siteden yaptığı açıklamaların yol açtığı karmaşa tam anlamıyla çığrından çıktı.

İşte o haberlerden bir kaçı;
56 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ha ha ha

  Ne büyük iş ya prestiji kaybolmuş

  Siz bu kulübü 3. Lige düşürenlere karşı 1 defa böyle manşet atabilidiniz mi?

  Hangi Bursaspor yönetimine bursasporu rezil ettiniz diyebildiniz?

  Ulusal basın haberi yanlış anlamış 10 gün sonra somasporla maç yapacak takımın prestiji kaybolmuş habere bak

  129
  25
  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   neyseki haberi yapanların hepsi yalan, uydurma, kaynakları trol olan, gazetecilikten değilde kiralık kalemşörlükten geçinen, çamur at izi kalsın, çok yalan söyle sonunda inan illaki çıkar mantığında, kitle müsait kitle kitleyebildiğin kadar düşüncesindeki kurumlar olduğundan ortada rezalet yok. yukarıdaki sözde ulusal basını takip edenlerde bi zahmet Bursasporu takip etmesin terör faliyetleri maçından sonra bizi nasıl linç etmeye çalıştıklarını unutmadık.

   4
   2
  2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Recep Günay proje deniyor.
   Nedeni parasız olması,
   böylece alacaklıların alacaklarından vazgeçmesi bekleniyor diye kave köşelerinde konuşuluyor.
   Sonrasında kimler gelir işte o bilinmiyor diye duyuyorum.
   Bunların doğruluk derecesi nedir tâbi ki bilmiyorum.

   6
   8
  3. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Hadi Adnan Batır göreve(!)

   Yine Ali ayı eleştiren ve kötü yüzünü gösteren yorumlar attık!

   Bursa basinini eleştirdik!

   Hadi şimdi bizi sansurle sil yazdıklarımızı!

   Yalnız unutma!

   Sildiginde biz haklı konuma geçiyoruz hatırlatırım.

   Hihihihihihihihihihi

   Dimitar kardeş,

   Bu çorbacı ve sinyalci grubu ozluceye baskın yapmaya giderse polise şikayette bulunalım.

   Çözüm önerisi bu geldi aklıma.

   8
   7
  4. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   neyseki haberi yapanların hepsi yalan, uydurma, kaynakları trol olan, gazetecilikten değilde kiralık kalemşörlükten geçinen, çamur at izi kalsın, çok yalan söyle sonunda inan illaki çıkar mantığında, kitle müsait kitle kitleyebildiğin kadar düşüncesindeki kurumlar olduğundan ortada rezalet yok. yukarıdaki sözde ulusal basını takip edenlerde bi zahmet Bursasporu takip etmesin terör faliyetleri maçından sonra bizi nasıl linç etmeye çalıştıklarını unutmadık.

   9
   3
   1. @Mesut 16 yorumuna yanıt olarak

    bu ülkede para verilmeden yapılan tek şey ona buna iftira atmak tam bir akp zihniyeti saman suyuna ekmek banacak olanlar bile hala solcuları suçlamaz mı akp bunlara bir seferden bir şey olmaz dedi kandırdı her allahın günü sırtınızdalar hala uyanmıyorsunuz devam devam beyinsizler

    12
    10
    1. @isyan yorumuna yanıt olarak

     Solcu mu?
     Çok komiksin.
     Ben 1980 ler öncesi dahil “DÜNYA 5 TEN BÜYÜKTÜR!” den daha büyük sol slogan ne gördüm ne de duydum.
     Zaten adam bunun için düşmanlaştırılıyor ya!
     Sizi gidi küresel sermayenin çakma solcuları sizi.
     Günümüzde eski solcular sağcı.
     Eski sağcılar solcu olmuş haberiniz yok.
     Kim yutturuyo bunları size bilmiyorum ki.

     4
     4
  5. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Bu ali ay bizim kalemi satılık gazetecilere ve çorbacı tayfaya epey bişey ateşledi sanırım. Baksana herkes ne kadar üstüne gidiyor seçilen yönetimin. şimdi ne olduda bir anda başkan diye çıktı ortaya.
   Zaten batmışız bu saatten sonra ali ay gelip bizi kurtaracak hayallerine dalıyorlar ama bence tencerenin dibini sıyırmak ve sonra ebediyete uğurlamak için gelmek istiyor.

   20
   1
  6. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Ali Ay Arazilerin hesabını versin önce Çorbacılarda hemen yeni çorbayı bulmuşlar vandallıkla başkanı istifa ettirmeye çalışıyorlar şaşırdık mı ? Hep aynı şeyler .Dimitarın yorumuna katılıyorum 3. Lige bizi kim düşürdüyse prestijimizi de o yok etmiştir.Denklem bu kadar basit.

   56
   8
  7. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Anlamazlar.

   Burada Ali ayi isteyen ne kadar kayitli/kayıtsız kullanıcı varsa hepsi Bursaspor’un sonunu hazırlıyor.

   Ali ay hukuksuz şekilde çöktüğü arazileri elinden kaybetmemek için aday oluyor ama ne yazık ki ruhunu 3 kuruşa satanlar Ali ayı destekliyor.

   78
   36
   1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    makarnayla karın doyuranların onlar beslenmeyle karın doyurmak arasındaki farkı bilmedikleri için yazıyorum makarnadaki karbon hidrat etkisi vucutta uyurken etkisini gösterirmiş uyandıklarında da beyin 2 saat düzenli çalışmazmış ve bu olay hergün makarnayla karın doyuranlarda kalıcı bir etki yaratırmış spor yapmak gibi bir olay yani her gün spor yaparsan vucüt dinç kalır spor yapmazsan hantal obez bir durum oluşur işte bir paket makarnaya ve bir paket çaya tamah edenler seni anlayamaz rasputin çünkü beyinleri obez olmuş bunların ruhlarını 3 kuruşa satı demişsin bunlarda ne ruh nede beyin var neyi satacaklar önlerine ne koyarsan onu yerler

    9
    2
    1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

     Helal olsun sana benim çevremde nekadar fenerli Beşiktaşlı Galatasaraylı varsa hepsi Recep başkanı destekliyor sonuna kadar Recep başkan zaten sona az kaldı

     5
     9
     1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

      beşiktaş galatasaray fenerbahçe taraftarı bizim taraftar gibi çorbacı değilki bizde taraftarmı kaldı keşke bizim taraftarda beşiktaş lı galatasaray lı fenerbahçe li taraftarlar kadar dirayetli olsaydılarda bunlar başımıza gelmeseydi ben koyu bir bursasporlu olarak diyorumki sonuna kadar RECEP GÜNAY ne kadar pislik varsa halının altında ortaya çıkarsın ya bu pislikler temizlenir yada tamamen yok oluruz her gün ölmektense bir seferde bitsin bu iş çalanın çaldıranın yanınada kalmasın

      8
      3
 2. ulan 2.lige düştük bitmedi şerefsiz spor medyasının Bursaspor düşmanlığı allah belanızı versin Yunan takımı olsa bu kadar saldırmazsınız itoğlu itler

  66
  19
   1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Bu arada tüm gün Ali ay’a muhalif yazıların hepsini temizleyiniz.

    Anladığımız kadarıyla onur,haysiyet ve şeref bu sitede kalmamış.

    Biz aklı getirmeye çalıştığımız gibi bu siteye onur,haysiyet ve şerefi de getirmeye çalışırız sıkıntı yok.

    Ali Ay’ın hukuksuz şekilde hiç ettiği Bursaspor arazilerini geri alır inşallah Recep Günay da siz de susarsiniz.

    Gerçi daha çok onlar daha çok silersiniz ama olsun.

    Başkanın açıklamasında belirttiği ve Ali ay’in çaldıklarını Recep Günay geri alacak.

    43
    28
    1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

     Recep günay eski döneminde takım elbise alip parasini külübe öderen adam. Çok iyimsersin Recep gunay konusunda.

     2
     11
    2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

     ben pes ettim ya gerçekten, ali ay için inanılmaz çalışıyorlar okadar argüman döktük 3 yıllık icraatları ile alakalı ona rağmen isteniyorsa Allah bu klübün belasını taraftarlarıyla vermiş zaten çabalamaya hiç gerek yok. 1060 ile tekrar seçilirken klübü düşüreceği besbelli olan ve şuanki duruma düşürmesine neden olacağı aşikarken nasıl karşı durduysam yine aynı çizgideyim. içim acıya acıya uzaktan izleyeceğim artık belli ki bizim gibi onurlu gururlu haysiyetli yeşile ve beyaza aşık kalplerden neredeyse hiç kalmamış sağlık olsun. biz zamanında federasyona siyasetine klüplere diklenmiş İbrahim yazıcının tertemiz kalan son adamlarıyız. yazıcının emanet ettiği klübüne sahip çıkamamış olsakta fikir ve düşüncelerine her daim sahip çıkacağız. bir atasözü der ki “Denenmişi denemek ahmaklıktır”..

     8
     4
 3. Recep Günay, Bursaspor için vakit kaybıdır.!! Acilen istifa etmelidir..!!Zaman,davalarla, yolsuzluklarla,uğraşılacak zaman değil,soruyorum bugüne kadar neredeydin?neden Ali Ayı yıllardan beri dava etmedin?Zaman, birlik, beraberlik zamanıdır.

  14
  43
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bugüne kadar neredeydin demen kişi Recep günay değil Ali ay . Yönetim istifa edeceğini nazilli maçından sonra söyledi zaten kaç ay oldu kimse çıkmadı şimdi dava açınca hemen ortaya çıktı.

   12
  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   geri zekalı geri zekalı konuşma adam dışardan gelecek bütün dosyaları inceleyeceğim diyecek bursasporu soyanlarda al recep bey inceleyin diyecekler ulan hepsi kulağının üstüne yatmışlar bursaspor ne olursa olsun demişler hala bu adamları destekliyorsun adam kongreye girdi tek aday olsada bursaspora başkan oldu istediği bilgiye istediği gibi ulaşım sağlıyor ve halının altına ne kadar pislik süprüldüyse ortaya çıkarmaya çalışıyor pislikleri ortaya çıkacaklarda 10 gündür uyumuyor hepsi birden birlik olmuş recep günaya saldırıyor ali ay ve avaneleri bursaspor için bir kara lekedir

   13
   1
 4. bu yapılan haber bazı gö..ü bokluların para vererek veya çevresini kullanarak yapılmış bir haberdir amacıda bursaspor taraftarlarını SAYIN RECEP GÜNAY A karşı kışkırtmaktır ve sokaklarda recep günay istifa seslerini duymak isteyenlerdir recep günay ne kadar doğru işler yaptığı her geçen gün yavaş yavaş ta olsa ortaya çıkmaktadır farkındamısınız ali aycılar çorbacılar ali ayı korumak isteyen sanayiciler bedava yemek yemeği özleyen basın ve gazeteci ler ve haramı helalı bilmeyen her parası olana baba diyen bir gurüh var ortalıkta müslüman ülkenin insanlarıyız ama çalıp çırpana tapmak ne demektir yaaa adam bursaporun içine etmiş şu pislikleri el birliğiyle temizliyelim diyen biri çıkmış ne kadar pislikten faydalanma hevesinde olanlarda ali ay diyor heyyy millet bu hayata bir ölürsün ikinci ölme şansın yok ya adam gibi ölürsünüz şerefinizle yada rezil olur boğulursunuz pisliğinizle

  13
 5. Zaman hesap zamanı, devap recep başkan düşerse düşsün daha nereye kadar gider Bursaspor ama bu hesap sorulmadan hiçbir zaman eski günlerine dönemez, bu nedenle eski yönetimlerden, usulsüz alacaklılardan, takımı bu borç batağına sokanlardan hesap zamanı, hepsine dava aç Bursaspor bu sömürgeden kurtulsun.

  12
 6. Takım bu lige düşene kadar hiç rezil olmamıştı, onca yıldır başımıza gelmeyen kalmamışken rezil olmamıştı da bu yanlış haberler yapılınca mı rezil oldu?
  Ali Ay’ın hukuksuz şekilde üzerine aldığı araziler gündeme gelince beyimizin eteği tutuştu da başkan olmaya çalışıyor. Siz de BASIN olarak buna çanak tutuyorsunuz. Recep haklı-oyna devam.

  10
 7. Ali ay gerçek bursasporlu olsa emin adanur gibi alacaklarını Bursaspor’a bağışladı tamim sahipsiz kalınca çıkar başkan olacağım derdi

  10
 8. Bizi küme düşüren 3 yıl ıstırap yaşatan başkan Ali ay bir parça alacağından vazgeçti mı acaba

  10
 9. Ne oldu ya hepinizde bi ali ay sevdası başladı. Kulübü 3 sezon ligde kalmaya oynatıp sonunda düşğrmeyi başarıp arazilerini ele geçirip birde üstüne borçlu yapıp giden kimdi. Celladına aşık bir kulüp. Yazıklar olsun. Ver recep ali aya millet görsün. Demek ki önceden terstten görmüş bu defa düzden görsün. Düşüşü ali ay yaptı kapanışı da ali ay yapsın

 10. Yalan yanlış haberleri ,BURSASPOR a olan düşmanlığınızı ve en önemlisi kişisel ilişki tartışmalarınızı kaos ortamı yaratarak Bursaspor a zarar vermekten vazgeçin.Bursaspor u kimse ama kimse bitirmeye çalışmasın zaten bitiremez.Bursaspor hangi ligde oynarsa oynasın varlığını ve duruşunu bozmayarak yoluna devam edecektir.

  8
  2
 11. Ne pirestiji dalgamı geciyosunuz koca bursa en alt liglere düşmüş ordanda düşmemeye uğraşıyor bu durumda pirestij iyi şimdimi kötü bırakın ya

  5
  1
 12. Hicbiriniz hicbirseyi haketmiyirsunuz ne basin ne taraftar ne kongre üyeleri ne divan ne eski futbolcusu kapansin bu kulüp bıktık artık sizin igrencliklerinizden

  5
  1
 13. Bir an evvel acil bir şekilde başkan olmasalar da acil bir şekilde eski Bursaspor başkanlarının Levent kızıl, Cavit cağlar gibi isimlerin Bursaspor için bir basın toplantısı bir yol haritası çizerek şehri ve camiayı ayaklandıracak konuşma yapmalarıdır.Bu camianın bir sözü geçecek babaya ihtiyacı var.Artık bu iç savaşa son verilmeli ki dışarsınla uğraşalım.Birlikteliğe ihtiyacımız var arkadaşlar.Bu asılsız haberleri yapanlara Bursaspor u nasıl nerden vuralım diyenlere camia seslenmelidir.Bilsinler ki Bursaspor hep var oldu ve her zaman var olacaktır.

  5
  1
 14. Hiç aday olmayan saklanan kim varsa Recep Başkan konusunca piyasaya çikti. Istifa etmiyor diye böyle rezalet görülmedi diyen site. Siz mi karar vereceksiniz istifa etmesine. Bugünlere gelmemize sebep olanlara böyle tepki verdinizmi. Hayir. Bu başkan cok zengin degil diye yazip salliyorsunuzda Bursaspor bu hale gelene dek nerdeydiniz. Adamin söyledigi dogrular sizi niye rahatsiz etti.Sedat abi de var orda olmasada siz kimseye rezillik falan diye haber yapma hakkina sahip değilsiniz.

  4
  1
 15. BIRAKIN ARTIK ŞU YANLI YAYIN YAPMAYI…AŞAĞIDAKİ ŞARTLARI SAĞLAYAN TEK BİR KULÜP VAR MI TÜRKİYE DE??? FB-GS-BJK DAHİL…..
  Ulusal Kulüp Lisansı alabilmek için aşağıdaki kriterleri yerine getirmek zorundadırlar:
  a) Mali Kriterler:
  1. Yıllık finansal tablolar (Bağımsız Denetim Şirketi veya YMM tarafından denetlenmiş)
  2. Ara dönem finansal tablolar (Bağımsız Denetim Şirketi veya YMM tarafından denetlenmiş)
  3. Diğer futbol kulüplerine vadesi geçmiş borcun bulunmaması
  4. Başvuru dosyasında bulunan personele vadesi geçmiş borcun bulunmaması
  5. Sosyal Güvenlik Kurumuna (SGK) ve Vergi Dairesine vadesi geçmiş borcun bulunmaması
  b) SportifKriterler:
  1. Gençlik geliştirme programı
  2. Genç takımlar
  3. Futbolcuların sağlık muayeneleri
  4. Futbolcuların tescili
  5. Profesyonel futbolcularla sözleşme imzalanması
  6. Hakemlik ve Futbol Oyun Kuralları
  7. Irkçılık ve ayrımcılıkla mücadele
  8. Çocukların korunması ve refahı
  c) Personel/İdari Kriterler:
  1. Kulüp Sekreteri
  2. Kulüp Müdürü
  3. Tıp Doktoru
  4. Masör
  5. A Takım Teknik Sorumlusu
  6. A Takım Teknik Sorumlu Yardımcısı
  7. Gençlik Geliştirme Programı Teknik Sorumlusu
  8. Genç Takım Teknik Sorumluları
  9. Akreditasyon Sorumlusu
  10. Stadyum Sorumlusu
  d) Altyapı Kriterleri:
  1. TFF kulüp müsabakalarının oynanacağı stadyumlar
  2. Antrenman tesisleri ve kullanımı
  3. Stadyum ve Güvenlik Talimatında tanımlanan minimum gereksinimler
  4. Spor Alanı Güvenlik Sertifikası
  24
  e) Hukuki Kriterler:
  1. Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Başvuru Formu
  2. UEFA ve Ulusal Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Sistemine Uyma Taahhütnamesi
  3. Gizlilik anlaşması
  4. Ana Statü/Tüzük

  3
  1
 16. Bursasporlu olmayan herkez Recep başkanın yanında yürü be başkan kim tutar seni sonuna kadar senleyiz ama yarım bırakma sonuna kadar Recep günay başkan Bursaspor dünya şampiyonu

  2
  8
 17. Bu borclar bilinen borclar başkan olduğuna göre öde borcları.niye başkan oldunki.kulubü yaşatamıcaksanm

  1
  7
  1. @pingel yorumuna yanıt olarak

   Toplar veya toplamaz adam seçilene dek digerleri aday oldumu. Ortadamiydi hayir. Bi aciklzma yapti herkes ortaya çikti.cok seviyordunuz bursasporu bu kadarda bu hale gelene fek nerdeydiniz. Orda yönetim de Sedat abi var biz güveniyoruz . Siz adam toplayip ta keske aday olabilme cesareti gösterebilseydiniz.

 18. Ali ayı zerre seven yok ben dahil hesap sorulsun tmm camia şunun kararını verecek hesap soran yönetimin 5 kuruş parası yok sahaya çıkmak için para lazım kurtarıcı diye gelenler hırsız bugün için paraya ihtiyaç var ya kırk katır ya kırk satır

  1
  1
 19. Şimdi recep Günay yok ben şu kadar para verdim diyecek köşeyi dönmek için evrak hazırlıyor sn recep Bursa bu receplerden cok çekti kalk o koltuktan

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu