‘Böyle olsun istemezdim’

Bursaspor'un tecrübeli futbolcusu Bekir Ozan Has, önceki akşam katıldığı FİNAL programında sözleşmesinde yaşanan opsiyon krizine açıklık getirdi. Yeşil beyazlı yönetimin kendisine haber vermeden sözleşmesini 1 yıl daha uzattığını belirten tecrübeli futbolcu “Sözleşmemdeki opsiyon kullanılmış.

 

Bunu bir yazı ile bize bildirdiler. Ancak ne benimle, ne de menajerimle bir görüşme yapıldı. Bende gerek federasyona gerekse yönetime bu sözleşmeyi kabul etmediğini bildirdim” dedi.   Semih'te yaşamıştı Yaşanan bu olayın kendisini üzdüğünü belirten Bekir “Fenerbahçe'de Semih Şentürk aynı durumu yaşamıştı. Şimdi sıra bende demekki. Başkanımız bunun kabul olmayacağını bildiğini söylediği halde böyle bir uygulamaya gitti. Bize de sorulmalıydı. Benim kimseyle bir problemim yok. Bursaspor'da mutluyum. Beni asıl üzen kimsenin bu konu hakkında benimle konuşmaması” diye konuştu. Olay

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu