Bostock’un oynaması şüpheli!

Teknik Direktör Mustafa Er, takımdaki sakat futbolcularla ilgili de bilgi verdi.

John aramızda olmayacak. Bostock şüpheli. Maç saatini bekleyeceğiz. Oynamasını istiyoruz ama sağlığı daha önemli. Harun ve Onur‘da ufak problemler var. Onları sadece bugün için dinlendireceğiz’ dedi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hocamız mümkünse izmirde otele giriş yaptıktan sonra sorsun oynayıp oynamayacağını. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık karşılama için ve izmirin bize deplasman olmadığını görücek futbolcularımız

  35
 2. Daha fazla sitrese girmemek için,Göztepe maçını final maçı gibi görüp kazanmalıyız.Mustafa hocamdan isteğim maç öncesi,geçen yıl Trabzon maçı öncesi verdiği duyguları,futbolcu arkadaşlara vermesidir.bu maçı kazanıp,Karabük deplasmanına rahat gidip,Karabükte bu rezilliğe son vermeliyiz.bu iki maç çok önemli.Atalarımız ne demiş,Bugünün işini yarına bırakma.çok zor değil.biraz ciddiyet ve motivasyonla bu iş olur.

  24
 3. Benim gönlümdeki takım bu: Israr etse Avrupaya giderdik. 3 5 2 tuttu adam ertuğrulu kaybetti, duran top atak savunmayı kaybetti, azizi kaybetti inatla 4 2 3 1 – 4 4 2 devam. Bunları okuyan varsa gitsin Mustafaya bunu anlatsın.
  En iyi takımımız Batalla serbest 3 5 1 1
  Muhammet
  Ertuğrul Ekong Titi
  Shehu Bostock Agu Yusuf Aziz
  Batalla
  Stancu

  4
  3
 4. sağlık mağlık önemli değil bu saatten sonra 3 puan önemli artık bıçak kemiğe dayandı özellikle göztepe karabük ve konya maçları önemli bunları iyi atlatırsak ondan sonra oynamasın

 5. BOSTOCK oynayamayacaksa onun bölgesinde FURKAN SOYALP forma giymeli,
  Agudan daha yetenekli ve o bölgede daha faydalı olacaktır.

Bir cevap yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı