Bostock ve Erdem’den Bursaspor paylaşımı

Eski Timsahlar Erdem Özgenç ve John Bostock, yeşil beyazlı kulübün yaşadığı acıyı paylaştı.

Bursaspor‘un layık olduğu yerden düşmesi herkesi adeta kahretti. Birçok kesim bu konudaki şaşkınlığını dile getirirken, yeşilbeyazlı taraftarlar hala şokun içersinde. Bir dönem Bursaspor formasını giyen isimlerde de yeşil beyazlı kulübün düştüğü duruma olan üzüntülerini dile getirdi. 2 sezon Bursaspor forması giyen Erdem Özgenç, kulübün en kısa sürede toparlanacağına inandığı kaydetti.

BELKİ ARA İYİ GELİR

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Erdem ‘2 sene gururla formasını terlettiğim büyük BURSASPOR camiasının üzüntüsünü içten paylaşıyorum. Bazen daha güçlü dönebilmek, daha da güçlenmek için Süper Lige 1 senelik ara vermek belki daha iyi olabilir. İnanıyorum ki efsane en kısa zamanda daha güçlü bir şekilde geri dönecektir’ dedi.

DAHA GÜÇLÜ OLACAK

Kısa bir dönem Bursaspor formasını terleten ve giderken para kazandıran ender isimlerden biri olan John Bostock ise ‘Timsahlar daha güçlü olacak’ ifadelerini kullanarak ve yeşil beyazlı camiayı teselli etmeye çalıştı. Ayrıca Bursaspor forması giymiş olan bir çok isim daha sosyal medya hesaplarından yeşil beyazlı kulübün düşmüş olduğu durumdan üzüntüsünü dile getirdi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Erdem’e sürekli tepki gösterdik, belki küfür ettik. Kendi payıma senden özür dilerim Erdem. Görüyoruz ki bu gibi daha ne hatalar yapmışız.

  25
  1. @cüneyt alkış yorumuna yanıt olarak

   Zaten biz taraftarlarda her şeyi beğenmeme hastalığı peyda olmuştu.Aslında adına kibirde denilebilir,Biz Bursaspor taraftarları bizanslılar gibi bazı başarıları kolay kazanmadık ,alınteri,mücadele ,birliktelik var bizim kupalarımızda ,başarılarımızda,velhasılı helal lokma yiyenin üzerinde haram peyda olmuşsa ,tez zamanda çıkar gider,belki o an çok üzer ama sonunda tertemiz ve daha huzurlu bir şekilde hayatına devam etmesini sağlar yüce yaradan,kibirde ALLAHIN hoşlanmadığı bir haramdı ve bizim üzerimizde de fazla durmadı zaten, yani Rabim biraz burnumuzu sürttürecek ,ondan sonrası da İnşallah, zifiri karanlıktan sonra doğan billur bir avizedir BURSADA zaman

 2. Bizi ne hale düşürdün Ali denilen şahsiyetsiz. Allah seni daha beter durumlara düşürsün inşaallah. Bu arada acımızı paylaşan tüm eski topçularımıza teşekkürler

  20

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu