Bostock kesik yedi!

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, Kayserispor maçının 11'inde tek değişiklik yaptı.

John Bostock‘u yedek kulübesine çeken deneyimli çalıştırıcı, Mikel Agu‘yu sahaya sürdü. Savunma hattını bozmayan Fransız teknik adam cezası biten Ekong‘u da yanında oturttu.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ofansif adam kotu die defansıf koymak ne kadar mantıklı…….baska ofansif olsa onu koysa anlarımda.. agu sheu nedır??? macı bastan vermısız zaTEN pozisyon yok bişi yok….

  19
 2. Ne abarttınız bu konuyu bostok son maçın köyüsüydü ayrıca bir zamanlar deniz yılmaz ı da kahraman yapıp sonra küfürlerle uğurlamışyınız her şeyi de bilmeyin be birader bırakın hoca iş yapsın

  4
  45
  1. @Iznik. 16. yorumuna yanıt olarak

   Agu tüm sezonun kötüsüydü. Ne anlatıyorsun sen? Senin gibi taraftar kitlemiz de var ne yazık ki. O küfür edenler var ya. Tam da senin tipler. Burada millete sallama o yüzden. Ortada hocanın başarısızlığı söz konusu bunu protesto etmek, eleştirmek hakkımız. Çünkü böyle devam ederse daha çok kalp kırılabilir.Ama senin kitlen gibi işler iyice sarpa sarınca küfür etmemek gerekir. Sen de bırak bu işleri de millet anayasal hakkını kullansın…

   23
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu