Bonservisli oyuncu alamayız!

Hasan Parlakay, 'Bizim önceliğimiz kadromuzdaki oyuncuların taksilerini ödeme. Oynayanlara para vermeden transfer yaparsak hiçbir şey anlatamayız' dedi.

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Hasan Parlakay, dün OLAY FM‘de katıldığı Spor Saati programında, devre arası transfer dönemi ve takımdan ayrılacak isimlerle için ipuçları verdi. Faydalanamadıkları için oyuncular için çalışmaların yapıldığını belirten Parlakay ‘Gitmesi gereken futbolcularla ilgili çalışmayı yaptık. Hocayla bir toplantı daha gerçekleştireceğiz. Ancak hiçbir oyuncumuza tebligat yapılmadı. Son kararı hoca verecek. Rapor bekliyoruz.‘ dedi. Bursaspor’un mali yapısının bonservis vererek oyuncu alabilecek düzeyde olmadığını ifade eden Parlakay şöyle konuştu:

NE OLUR BİLEMEM

‘Biz önceliği kadromuzdaki oyuncuların taksiklerini ödemeye verdik. İçerde oynayan futbolcuya para vermeden transfer yaparsak hiçbir şey anlatamayız. Onlara mahçup oluruz. Araştırmalarımız tabii ki var. Bu sırada boş durmuyoruz. Hakkında transfer haberleri çıkan oyuncularımız mevcut. Bizim için değerli olan hiçbir oyuncuyu takasta kullanmayı düşünmüyoruz. Bu konuda politik konuşmak zorundayız. ‘Satarız’ da diyemem, ‘satmayız’ da diyemem.’

HERKESİN EL ATMASI LAZIM

Stadyumun isim hakkıyla ilgili de konuşan Hasan Parlakay ‘Konuşulan firmalar var. Ancak şuan hepsi taslak aşamasında. Çark nasıl dönüyor. Başkan sürekli gidip geliyor her yere. Görüşmeler yapıyoruz. Başkan gerekli açıklamaları yapar. Biz de farkındayız, insanlara mali durumdan iğreti geldiğinin. Ancak tablo bu. İnsanlar gemiyi nasıl limana yanaştırdığına bakar. Bu gemi bütün camianın. Herkesin el atması gerekiyor.’ diye konuştu.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   sevgili kardeşim, artık yeni şeyler söyleyin. dediklerini yedi düvelden gayrı, sağır sultan bile biliyor. temcit pilavı gibi ısıtıp, ısıtıp sofraya getirmenin bir alemi yok.

   14
   7
 1. Sercan, Bilal, Furkan özcal, John, Deniz, bu adamlar en kötü kiralık gönderilmeli. Sinan bakış, Kubilay kiralık gönderilmeli. Yoksa mali durumu düzeltemeyiz.

  16
  4
 2. Sizin önceliğiniz oyuncuların taksitlerini ödemek değil taraftarı uyutmak. Zamanında taraftara kulağınızı tıkamayıp 200-300 binlerin hesabını yapmayıp istenilen oyuncuları alsaydınız şimdi oyuncuların taksitlerini nasıl ödeyeceğizi değil devre arasında kimleri getireceğizi konuşuyor olurdunuz. Menajerlik ya da Türkçesiyle yöneticilik vizyon işidir, bu en tepedeki başkanından en alttaki yöneticisine kadar geçerli. Vizyon olmazsa şampiyon takımlar küme düşme potasına girer, sözde herşeyden üstün olan takım birtakım oyuncuların ayaklarının altına girer, taraftar da sizin gibi sözde yöneticiler tarafından boş vaatler ile uyutulmaya çalışılıp durur.

  6
  1
 3. Ulan bıktık aynı masalları dinlemekten. Taraftar elinden geleni yapıyor, her maç stada geliyor, forma alıyor, daha ne yapalım??? O çöpleri siz topladınız bu takıma, siz temizleyeceksiniz!!

  4
  4
 4. Sen kimsin hasan parlakay başkanın şirketinde çalışan personel sin Bursaspor da futbol şube sorumlus bu bukadar ıcuz işte bursada nasıl başarılı olabilirsinizki

  4
  8
 5. 1 sağlam golcü transferi kulübü batırmaz ama bize kalan maçlarda çok puan ve para kazandırabilir.Faty, Jorquera, Bilal ve Faty’nin de sezon sonu sözleşmelerinin biteceğini düşünürsek o golcü transferi mutlaka yapılmalı.Vagner Love gibi bir golcünün neler yapabileceğini görüyoruz.Alanyaspor gibi bir takımı tek başına taşıyor attığı goller ve yaptığı asistlerle..

  0
  3
 6. Bu işin daha sene sonu var. Badu ve agu kiralık batalla gidecek. Forvet alalım diyoruz. Asıl para sene sonunda lazım. Bu ara dönemde ilk işimiz ıskartalardan kurtulmak olmalı

  0
  3
 7. hic bir zaman para olmadı olmayacak ta geldinizden beri para para diye alamaktan başka icrat yok parasız adama cöp verirler dön bak ardına dolu satamasan gönderemesen senin sucun yaparım diye geldin ben futbol seyretmek istiyorum alamam diyen gitsin basit kongre kararı alırsın kurtulursun beceren gelir ve ya gelmez ağlamalara son verirsiniz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu