Bölünme zamanı değil!

61 yıllık tarihinin en zor günlerini geçiren ve önümüzdeki sezon TFF 3.Lig’de mücadele etmek zorunda kalacak olan Bursaspor’da gözler mayıs ayında yapılacak olağan genel kurula çevrilmiş durumda.

18 veya 26 Mayıs’ta yapılacak kongre öncesinde bir çok isim başkan adaylığı için nabız yoklamaya başladı. Ancak yeşil-beyazlı renklere gönül verenler, Süper Lig’in 5 numaralı şampiyonunun biran önce eski günlerine dönebilmesi için kongreye çok adayla değil, Bursaspor’u şampiyonluklara ve üst liglere taşıyacak güçlü adayla gidilmesi gerektiğini savunuyor.

BÖLÜNME ZAMANI DEĞİL

Bursaspor’un içinde bulunduğu durum nedeniyle daha fazla bölünmeye değil, birlik beraberliğe ihtiyacı olduğunu belirten yeşil-beyaz sevdalıları, “Aday olmak her üyenin en doğal hakkı. Ancak Bursaspor’un kongreden güçlenerek çıkabilmesi için bol adaya değil, tüm şehri ve camiayı birleştirecek bir başkan adayı ve yönetimine ihtiyaç var.

Transfer tahtasını açılmadan 3.Lig’den çıkılamayacağı bir gerçek. 1,5 milyar lirayı bulan borcu ancak şehirden tam destek alacak bir yönetim çevirebilir. Gün macera arama değil, birlik beraberlik içinde Bursaspor’u kucaklama günü” diye görüş belirttiler.

Yoluyla
Erdal Akçay
Kaynak
Olay Gazetesi

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ehhh tabi!
  Bölünmenin, bölünmeleri kaşımanın zamanı dün dü!
  Bugün artık bu hem ayıp, hem de günah!
  Gülümse Bursa!
  Herşey çok güzel olacak!
  Zamanı var turnanın yedi deliği var zurnanın.
  Bekleyeceğiz, göreceğiz…

  4
  1
 2. Uyuma Bursaspor!!!
  Bugünden itibaren Yeni yönetim, yeni takım kurma projesi başlatılması açıl şekilde hal aldı.

  Palavralarla, kendimizi, kendinizi, bizleri kandırmakla olmuyor bu işler!
  Gerçekleri göz önüne koyup olur bu işler. Sizi hırsızlar, Bursaspor’umuzu soyup hayallerimizi çaldınız Bursaspor’umuzu Çaldınız HIRSIZLAR SIZI..bundan sonra Allah’ıma cevabını verirsiniz!

  3
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu