Bölükbaşı’ndan yalanlama geldi

Bölükbaşı, yaptığı açıklamada, bugün yazılı ve görsel medyada, milli oyuncu Emre Mor’un bir dönem milli takımlarda görev alan Bursaspor’un eski kaptanlarından Adnan Örnek tarafından geçen sezon başı kendilerine önerildiği, ancak yüksek bonservis bedeli nedeniyle yönetim kurulu olarak bu transfere onay vermedikleri yönünde haberler yayımlandığını bildirdi. 

Bu haberin kesinlikle doğru olmadığının altını çizen Bölükbaşı, şunları kaydetti:

“Maalesef görevi bıraktığımız günden beri hakkımızda hemen hemen her gün doğruluğu olmayan haberler çıkıyor. Bunlara bir yenisi de bugün eklendi. Emre Mor’u Adnan hoca bize önermiş ve biz almamışız. Emre Mor’un Bursaspor’un kapısından döndüğü iddiaları tamamen asılsızdır. Yönetimimiz döneminde Emre Mor’un alınması yönünde hiç bir şekilde bir öneri de tarafımıza ulaşmamıştır. Böyle bir olay söz konusu değil. Benim bu yönde Adnan Örnek ile bir görüşmem olmadığı gibi böyle bir konudan da hiç haberim yok.”

Bölükbaşı, kendilerini itibarsızlaştırmak adına bu tür yalanlar ve dedikoduların bilinçli olarak çıkarıldığına inandığını vurguladı. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu