Bölükbaşı’na toplantı şoku

İzniksporlu taraftar ve yöneticilerin düzenlediği ve kulüp içindeki meselelerin ele alınacağı toplantıya katılan Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı, salona kimsenin gelmemesi üzerine hayal kırıklığına uğradı.

İznikspor taraftarları ve yöneticileri, kulüp içinde yaşanan meselelerin ele alınacağı toplantıya Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı ile Taraftarlar Derneği Başkanı Mesut Ağrak’ı da davet etti. İznikspor yönetimi ve taraftarları ile buluşmak üzere İznik’e gelen Bölükbaşı ve Ağrak, buluşmaya İznikspor Başkanı Kamil Özbek, yönetimden birkaç kişi ve Belediye Başkanı Kadri Eryılmaz’dan başka kimsenin katılmamasıyla şok yaşarken, toplantı salonunu terk etti.

İznikspor'un sıkıntılarını dinleyerek çözüm aramak maksadıyla düzenlenen toplantıya davet edilen İkinci Başkan Bölükbaşı, toplantının yapılacağı salonda toplam 10 kişinin yer aldığını görünce hayal kırıklığı yaşadı. İznikspor takımı oyuncularının dahi gelmemesi üzerine salonu terk eden Bölükbaşı, belediye başkanın daveti üzerine başkanlık makamına çıktı.

Öte yandan Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı’nın toplantı sonrası İznikspor futbolcularına verilmek üzere takım forması yaptırdığı öğrenildi. Bölükbaşı, Belediye Başkanı Kadri Eryılmaz’a İznik çinisinin rengi olan mavi forma hediye etti.

İzniksporlu yöneticiler, salonun boş olmasını çiftçi taraftarların tarlalarında çalışıyor olmasına bağladı. Kaynak: DHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu