Bölükbaşı’dan açıklama

Olağanüstü Genel Kurul’da başkan seçilen Recep Bölükbaşı, Bursa Hakimiyet’e önemli açıklamalarda bulundu. Verim alınamayan Sebastien Frey, Taye Taiwo, Renato Civelli, Teteh Bangura ve Sebastian Pinto ile yolları ayırmak istediklerini söyleyen Bölükbaşı, çalışmaların sürdüğünü belirtti. Teknik Direktörü Şenol Güneş kendilerinden defansif ve ofansif olmak üzere iki orta saha oyuncusu istediğini sözlerine ekleyen Bölükbaşı; “Yabancı oyuncuların gönderilmesi durumunda kadroya takviye yapacağız” açıklamasında bulundu.

 

ÇOK BİLİYORLAR

Maddi anlamda sıkıntının olduğunu fakat transfer konusunda kaynak yarattıklarını açıklayan Recep Bölükbaşı, transferi gündemde olan Sinan Bolat için de; “Sinan Bolat için görüşmelerimiz devam ediyor. Teklifimizi yaptık ve menajerinden haber bekliyoruz” ifadesini kullandı. Önceki gün yönetim kurulu üyeliğinden istifa eden Recep Güzeldağ ve Abdulkadir Özgörüş’ün yaptığı menajer eleştirilerine cevap veren Bölükbaşı; “Çok biliyorlar. Biz elimizdeki futbolcuları nasıl göndereceğiz? Tabii ki menajerle çalışacağız. Aksi takdirde oyuncuları elimizden çıkaramayız” yorumunda bulundu.

 

Koltuk sevdam yok

Bursaspor’a hizmet için göreve geldiğini açıklayan Bölükbaşı; “Benim koltuk sevdam yok. 1 yıllığına göreve geldim ve tek isteğim hizmet etmek, Bursaspor'u tekrar eski günlerine getirmek. Çalışmalarımızı bunun için yapıyoruz” dedi.

 

Cenaze evinde düğün olmaz

UEFA'nın Sivasspor ile Eskişehirspor'a verdiği 1'er yıllık cezayı yorumlayan Recep Bölükbaşı; “Cenaze evinde düğün olmaz. Biz sekizinci olduk ve Avrupa'ya gitmeyi gerçekten hak etmedik. Hak eden takımların gitmesini gönlüm arzuluyor. UEFA'nın kararı bu. Kulüplerin CAS'a 10 günlük itiraz süreleri var. CAS'tan bu cezanın dönmesini istiyorum” dedi. Başkan Recep Bölükbaşı, “UEFA Avrupa Ligi'ne davet edilirsek elbette Bursaspor olarak biz de gereğini yaparız. Taraftarlarımıza yeni bir Avrupa heyecanı daha yaşatırız” açıklamasını yaptı.

    Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu