Bölükbaşı:3 yıl boyunca buradayım

Bursa Ticaret Lisesi’nin 73. Geleneksel Lokma Gününe, Ticaret Lisesi Mezunu olan aşkanı Recep Bölükbaşı’da katıldı. 

Tören sonunda Recep Bölükbaşı’na plaket takdim edildi.

Lise bahçesinde düzenlenen lokma gününde konuşan Recep Bölükbaşı şunları söyledi; “Burada bulunmaktan çok onurlu ve gururluyum. Sayın başkanlarım, sayın hocalarım ve çok sevgili öğrenciler sizleri sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Bende sizler gibi bu okulun mezunuyum. Bu okulun bahçesinde çok antrenman yaptım. Okulumuzun futbol takımında da 3 yıl görev yaptım. Eski futbolcu arkadaşlarımda burada. Az önce nostalji yaptık 11/B sınıfındaki sırama oturdum. Birçok okul var fakat bu okulun yeri ve önemi çok ayrı. Bursa’yı idare edenler ve başarılı iş adamlarının yüzde doksanı bu okuldan mezun. Bizi yetiştiren hocalarımızı saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Ticaret Lisesi mezunu olmaktan çok onurlu ve gururluyum. Sürekli okulun düzenlediği etkinliklere katılmaya çalışıyorum. Bu etkinlikleri düzenleyen “Bursa Ticaretliler Vakfı” başkanı Yakup Altınöz’e, hocalarıma ve okul yönetimine çok teşekkür ediyorum.”

Başkan Recep Bölükbaşı, şunları söyledi; “Bursaspor’a gelince bu benim ikinci dönem başkanlığım, ilk dönemde olağanüstü kongre ile gelmiştim, şimdi olağan kongre ile seçildim. İnşallah 3 yıl boyunca bu kulübe hizmet edeceğim. Biz başarılı olmak arzusundayız. Bursa Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri, Bursaspor Bursa’nın incisi. Kupalara ve şampiyonluğa oynaması gereken bir takım. Geçen yıl geldiğimizde biraz motivasyonu düşük bir takımımız vardı daha sonra iyi bir takım oluşturduk. Fakat hak ettiğimiz yerde ligi bitiremedik. Türkiye Kupasında final oynadık fakat kupayı kazanamadık. Bu sezon ve bundan sonraki sezonlar inşallah hak ettiğimiz  kupaları kazanacağız. Bunun için çalışmalarınız son hızla sürüyor. Ertuğrul Sağlam hocamızla anlaşma sağladık. Transferde de çalışmalarımız sürüyor. Takımımıza katkı sağlayacak oyuncular ile görüşüyoruz. Takımımızdan ayrılan oyunculardan daha etkilileri ile görüşüyoruz, bundan kimsenin şüphesi olmasın. Salı günü bazı arkadaşlarımızla sözleşme imzalayacağız. Hafta sonuna doğru da diğer futbolcu arkadaşlarımızla olan anlaşmalarımızı kamuoyu ile paylaşacağız. Öte yandan UEFA’dan aldığımız bir cezamız vardı. Onunla ilgili duruşma istemiştik. O davada sonuçlandı ve cezamız bu yıl sona erdi. Önümüzdeki sezon hak kazanmamız halinde Avrupa Kupalarında yer alacağız.” 

 

Busaspor.org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu