Bölükbaşı tartıştı..

KORİDORDAKİ KAPILAR YUMRUKLANDI Taraftarların tepkisinin ardından Sağlam'ın ekibinde yer alan bazı yardımcı antrenörlerin soyunma odası kapılarını yumrukladığı iddia edildi.

BAŞKAN BÖLÜKBAŞI SOYUNMA ODASI KORİDORLARINA İNDİ İDDİASI Öte yandan Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölübakşı'nın karşılaşmanın ardından soyunma odası koridorlarına inerek Ertuğrul Sağlam'ın ekibinde yer alan Özhan Pulat ile sözlü tartışma yaşadığı öne sürüldü. Eskişehirspor Basın Sözcüsü Fatih Sezer, yaptığı açıklamada, "Maalesef böyle bir tatsız olay yaşadık. Başkanın soyunma odası koridorlarına kadar inerek yardımcı antrenörümüze sözlü tepki göstermesi kabul edilebilir bir durum değil. Biz Eskişehir'e gelen takımlara en iyi şekilde misafirlik yapmak için çalışıyoruz. Beklemediğimiz bir olay ile karşılaştık" dedi.

BAŞKAN BÖLÜKBAŞI YALANLADI Başkan Bölükbaşı da, soyunma odası koridorlarında bir gerginliğin yaşandığını ancak kendisinin böyle bir olaya karışmadığını ifade etti. Ayrıca teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın bu olay sebebiyle basın toplantısında katılmadığı öğrenildi.

 

Bursada Bugün

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu