Bölükbaşı ”Oyuna Gelmeyelim!..”

Kupa Finali'nin ardından gerek yerel basın gerekse ulusal basında yer alan bazı haberleri Başkanımız Recep Bölükbaşı'na sorduk…

 

Yapılan haberlerle camianın birbirine düşmesi amaçlandığını dile getiren Başkan Bölükbaşı, verdiği demeçlerin çarpıtıldığından veya hiç ağzından çıkmayan cümlelerle servis edildiğinden dert yandı.

 

Şenol Hoca ile ilgili "Bu sene aldığımız derece ortada. Bu kadroyla bunu pek çok antrenör yapabilir” şeklinde haberlerin çıkmasına çok şaşırdığını dile getiren Bölükbaşı, "Şenol Hoca'yı biz getirdik. Hoca'ya çamur atmak da bize yakışmaz. Ayrıca kendimizle çelişmiş oluruz ki Güneş ile birlikte bence oldukça başarılı bir sezon geçirdik. Konya maçında atamadığımız 1 gol ile bir sezon boyunca ulaşılmaya çalıştığımız hedeften sapmış olduk. Keza kupa finali için de bu ifadeleri kullanabiliriz. Sezonun en golcü takımı için yakışıksız ve yalan ifadeler kullanmak İstanbul medyasının en becerikli olduğu alandır" ifadelerini kullandı.

 

Kendisi ve kurmaylarının camiaya antipatik gösterilmek adına ve bir kongre sürecinden yeni çıkmış Bursaspor'u diğer bir kongre sürecine iterek iyice kaosa sürüklemek için İstanbul medyasının yoğun çaba sarfettiğini dile getiren Başkan Bölükbaşı, “Fernandao’nun maliyeti ve katkısı ortada, penaltıları Bakambu kullansa gol sayısı Fernandao’dan daha fazla olacaktı.” söylemlerininde aynı zihniyet tarafından uydurulduğunu söyledi.

 

Bölükbaşı transfer konusuna da değinerek " Bursaspor her futbolcunun oynamak için can attığı bir kulüptür. Bizler bu forma için oynayacak, terleyecek oyuncuları takımımıza katacağız. Bu forma içinde mutsuz olan, bu kulübü basamak olarak kullanmak isteyenlerle de yollarımızı ayıracağız." derken son olarak, "Ne Şenol Hoca ne de futbolcularla ilgili herhangi bir problem yaşanmadığını dile getiren Bölükbaşı, "Bizim resmi yayın organlarımız ve taraftar sitelerimiz bellidir. Taraftarımız bizim ağzımızdan çıkmayan hiçbirşeye inanmasın. Gecemizi gündüzümüze katarak Bursaspor'u çok daha iyi yerlere getirmek için çalışıyoruz. Oyuna gelmeyelim. Unutulmasın ki kaos yaratmak isteyenler  Bursaspor'a Sakarya'yı tekrar yaşatmak isteyenlerdir." diyerek camiaya seslendi.

 

Bursasporluyuz.Net Özel Haberidir. – Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu