Bölükbaşı Öğrencilerle Buluştu

Burada konuşma yapan Bölükbaşı, projeye destek veren Bursa İl Emniyet Müdürlüğü'ne ve DOSAB sanayi iş adamlarına, sorumluluk projesini hayata geçirdikleri için teşekkür etti.

Emniyat teşkilatının ve DOSAB yetkililerin, spor eğitimi vermek için yoğun çaba harcadığına dikkati çeken Bölükbaşı, şunları kaydetti: "Sizlerin burada yapacağı çalışmalar çok önemli. Bu ortamınızı kaybetmeyin. Sizin gibi olmak isteyen çok çocuk var. Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız. Bursaspor olarak sizlerin her zaman yanınızdayız. Sizleri Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde eğitim alan ağabeylerinizin yapmış olduğu çalışmaları görmek için Vakıfköy'e davet ediyoruz. Onlarla bir araya gelmenizi sağlayacağız. A Milli takımımızın maçlarında da beraber olacağız. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum"

Bursa İl Emniyet Çocuk Şube Müdürü Ramazan Halıcı ise bu projenin 2011 yılında Türkiye Futbol Federasyonu'nun desteğiyle, 30 çocuk ile hayata geçtiği bilgisini verdi.

Bu yıl da 75 çocuk ile devam ettiklerini Belirten Halıcı, "Her yıl 75 çocuğumuzla beraber yaptığımız etkinliklerde okul idarecilerinden ve ailelerden almış olduğumuz geri dönüşler, çocukların özellikle evde ve okulda davranış bozukluklarının minimize olduğu, derslerine daha motive olduklarını duydukça bizim çalışma hevesimizi daha çok arttırarak bu devamlılığı hakkında bize ışık tutmuştur" ifadelerini kullandı.

Ziyarette, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Zafer Ersin, proje koordinatörü Yavuz Yılmaz ve DOSAB Bölge Müdürü Serhat Şengül de yer aldı.

Başkan Bölükbaşı antrenmanın sonunda eğitim alan öğrencilere Bursaspor forması hediye etti.

  Ajansspor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu