Bölükbaşı ‘Görevi bırakırım’

Öncelikle, ligde 6’ncılık ve kupayı kaybetmeleri nedeniyle çok üzgün olduğunu söyleyen Bölükbaşı, “Finalden beri gözüme uyku girmiyor. Ama herkesten rica ediyorum, biraz sabırlı olsunlar. Gece yarılarına kadar çalışıyoruz. Kadroyu korumak için elimizden geleni yapıyoruz. İstanbul basını sürekli futbolcularımızla ilgili transfer haberleri yapıyor. Taraftarımız bunlara itibar etmesin. Ben de yazılan her haber için açıklama yapamam ki…” dedi.

Recep Bölükbaşı, İstanbul basınının haberlerine ilişkin yorumlarına şöyle devam etti: “Şener yazılıyor, ancak Şener abisi ile birlikte Bursaspor'da kalacaklarına dair bana söz verdi. Bu sözü tutup tutmamak onların bileceği iş… Bizler karşımızdakini kendimiz gibi biliriz. Fernandao'nun maliyeti ve katkısı ortada, penaltıları Bakambu kullansa gol sayısı Fernandao’dan daha fazla olacaktı. Eğer gitmek isteyen varsa zorla tutamayız. Bu durumda bize düşen daha iyilerini bulmaktır. Emin olun daha genç ve iyi isimleri tespit ettik. Yani gidecek olanların yerleri hazır, maliyetleri de şu anki kadromuzdaki oyunculardan fazla değil.”

“DAHA İYİSİ OLMAZSA BIRAKIRIM” Bursaspor Başkanı Bölükbaşı, “Eğer bu seneden daha iyi kadro kurmazsam bırakırım. Şenol Hoca kadronun korunmasını istiyor. Bizler de elimizden geleni yapıyoruz. Şenol Hoca ile de devam etme arzusundayız. Ama ayrılmak isterse yapacak bir şey yok. Tabii ki alternatifleri değerlendiririz. Ertuğrul Sağlam ismi geçiyor. Böyle bir düşüncemiz ve dolayısıyla görüşmemiz yok. Bu sene aldığımız derece ortada. Bu kadroyla bunu pek çok antrenör yapabilir. Tekrar ediyorum lütfen camia bize güvensin çok daha iyi bir kadro kurmazsak görevi bırakırım” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu