Bölükbaşı: Galibiyet taraftarımıza hediye

Sivasspor karşısında alınan 3-0’lık galibiyetle Bursaspor’un 2009-2010 sezonundaki gibi güzellikler yaşamaya başladığını belirten Başkanımız Recep Bölükbaşı sözlerini şöyle sürdürdü;

“2009-2010’dan sonra özlediğimiz güzellikler. Taraftarlarımızı maçlarımıza bekliyorum. Bugün yine iyiydi. Önümüzde Kayseri Erciyesspor ve Fenerbahçe maçlarımız var. Eğer Bursasporluyuz diyorlarsa, Bursaspor’u seviyorlarsa futbolcularımızı sahada yalnız bırakmasınlar. Fenerbahçe maçında taraftarlarımızın stadyumu doldurmalarını bekliyorum. Bugün gördünüz futbolcularımız taraftarımızı elleriyle tezahürat yapmaları için işaret ediyorlardı. Kırgınlıkları, küskünleri varsa bu sezon için kenara bıraksınlar. Hepimiz gibi taraftarlarımızda başarı istiyorlar. Biz güzel şeyler yaptığımızı düşünüyoruz. Bu takım sadece bizim ve yönetimimizin değil. Tüm Bursa’nın takımı. Sanayicisi, sivil toplum örgütleri herkesin takımı. Futbol camiasında herkes Bursaspor’u konuşuyor. Bundan sonrada konuşulacak. Başta hocama güveniyorum. Futbolcularımıza güveniyorum. Bugün yine seyircimiz iyiydi ama daha iyi olması lazım. Bugün 5 bin seyircimiz vardı. Bursa için çok az. Güzel futbol oynuyoruz. Tüm takımları sürklase edebiliyoruz. Deplasmanda takımları yeniyoruz. Biz bir yere kadar gideriz ama taraftar olmadıkça olmaz. Her seferin söylüyorum ve söylemeye de devam edeceğim. Bugünkü galibiyetimizi taraftarımıza armağan ediyorum.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu