Bogdan Stancu ikilemi!

Diafra Sakho'nun yerine forvette görev alan Bogdan Stancu, 65 dakika sahada kaldı.

İlk yarıda müsait pozisyonlardan yararlanamayan tecrübeli oyuncu, yerini Lima‘ya bıraktı. Stancu oyundan çıkarken tribünlerin bir kısmı tepki gösterirken, bir kısmı ise alkışladı.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Sözleşmeli futbolcu, iyi niyetinden zerre şüphe yok, oyundan çıkarken 2-0 öndeyiz adamı ıslıklayıp tepki gösteriyorsunuz.. Tamam ben de kesinlikle memnun değilim ama yok başka alternatif anlayın artık. Beyler bu tepkiler sadece Stancu nun değil tüm takımın moralini bozuyor..

    68
    1
      1. @TEPKİ yorumuna yanıt olarak

        Üç senedir yatıyor mu? Stancu kariyerinde herhengi bir sezonda 12-13 gol atmış mı? O adamın kapasitesi belliyken ondan üç sezon boyunca şapkadan tavşan çıkarmasını bekleyen yönetim ve teknik ekipler suçludur. Tamam yetersiz veya yeteneksiz dersin anlarız da Stancu gibi adama yatıyor diyorsan konuşmaya gerek yok sen futbol cahilisin.

        47
        1. @Omer Bisiren yorumuna yanıt olarak

          Bir atakta,kaleci karşısında ve tüm açıları kapatmışken,sağındaki rahat ve bom boş Burak’a vermeyip,bizi bir golden etti.Aynı bölgede,birbaşka pozisyonda,Burak topu çalımlarla getirdi ve ona bıraktı..Yine olumsuz.Bu oyuncuda,çok fazla şey eksik.

          7
          4
  2. Yav arkadaş bu adamın oynadığı maçta pozisyon üretmekte hiç zorluk çekmiyoz gel gelelim bu adam birşey yapamıyo sakho olduğu maçta bu kadar pozisyon bulamıyoz bende bunu anlamış değilim.

    30
    1
  3. Arkadaş kendi sözleşmeli futbolcumuz bu adam. Samet hocada dedi özgüven sorunu var diye. Hayır birde Stancu çıkarken zaten 2-0 öndeydik. Ya neyin ıslığı bu? Kimi ıslıklıyorsunuz kardeşim? Zarar vermeyi bırakın ulan artık bu kulübe!

    12
  4. Gozumuzun pasi sakho gelince silindi forveti unutmusuz stanju kubilay,umut la falan olmaz ikilem yok memnun degiliz

    3
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu