Bobo ve Jozy uyarsa alırız!..

İskoç golcü Kenny Miller’ın eski kulübü Rangers’a dönmek istemesi üzerine çifte forvet arayışına giren Bursaspor, Beşiktaş’la sözleşmesi biten Bobo için girişimlerini sürdürüyor. Transfer Komitesi Üyesi İlhan Uslu, bonservisi 1,5 milyon pound olarak belirlenen Kenny’nin durumuyla ilgili olarak, “Bize gelecek tekliflere bonservis bedelini söyleriz. Şu anda biten bir transfer yok” dedi.

 

Şartlarımızı kabul ederse

Kafile Başkanı Uslu, Beşiktaş’la sözleşmesi biten ve yıllık maliyeti 2 milyon Euro olan 26 yaşındaki Brezilyalı forvet Bobo için “Eğer Bobo bizim şartlarımıza uyarsa kendisini kadromuza katabiliriz. Ancak Brezilyalı futbolcunun menajeri Figer’in değişik tarzda çalışan (imza parası isteyen) biri olduğunu da biliyoruz” dedi.

 

Altidore’u düşünebiliriz

İlhan Uslu, geçen sezonun ikinci yarısında kiralık olarak oynayan ABD’li forvet Jozy Altidore’un ABD Milli Takımı’nda yaşadığı sakatlığı geçtiğini öğrendiklerini belirterek, “Miller’ın durumuna göre Jozy’yi alternatif forvet adayları arasında düşünebiliriz” ifadesini kullandı.

 

Kaynak:Bursa Gerçek

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu