BJK’nın en farklı yenilgisi bizden!

Beşiktaş, lig tarihinde şimdiye dek en farklı skorlu yenilgisini Bursaspor karşısında aldı.

1980-1981 sezonunda, 7 Eylül 1980 tarihinde Bursa’da yapılan maçı 5-0 kazanan Bursaspor, Beşiktaş’a tarihi hezimeti yaşattı.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. O tarihi maçta ben de orada idim attığımız 3 golden sonra deplasman tribün ü bir anda boşaldı dışarı çıkan karga nın taraftar ları açık kale arkasına duran taraftar ımıza taş yağmuru na tutmuştu. Başımızı korurken 4 .üncü ve 5 inci goller gelmişti. İŞTE BİZİM ŞİMDİ ŞU ANDA ARADIĞIMIZ TAKIM BÖYLE BİR TAKIM. SESİMİ Zİ DUYAN VAR MI. ..???????

  43
  3
 2. Eskilerin ordaydım demesine o kadar imreniyoruz ki 🙂 .Güzel günler geçirmek bu kadar önemli işte. Bundan 20 sene sonra hatırlanacak güzel hatıralar biriktirmek lazım.

  4
  1
 3. Sedat 2 nin orta saha yı geçip maraton tarafından vurup iç derekten ağlar ile buluşmuş tu o maçta bir tek Bahtiyar gol atamamıştı Zula Kadir gol attı da o atamamıştı. müthiş unutulmaz bir maçtı.o hafta beişkteş ın galeceisi 5 gol yemesine rağmen sanırım haftanın kalecisi seçilmişdi.

  1
  1
 4. bilet satış gişelerin yanındakı taş duvarın üstünden bir metre yükseklikteki arkadaş kavkada yerdeki bjklının kır sacını kökünden cekip almıştı hatıra diya barmıştı ve beş gol ne günlerdi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu