Bizim Çocuk Enes Ünal’dan Bursaspor’a 50 bin TL

Bizim Çocuk Enes Ünal, "Ayağa Kalk Bursa" kampanyasına 50 bin TL bağışladı.

Bursaspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, “Ayağa Kalk Bursa” hareketine 50.000 TL değerinde hatıra forması alarak katkıda bulunan eski futbolcumuz Enes Ünal’a teşekkür ederiz.” ifadeleri yer aldı.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Batalla10 yorumuna yanıt olarak

   Bursa’ da BTSO ya kayıtlı 46 bin sanayicimiz var ! Bursa da doğan ya da doyan değerli sanayicilerimiz hadi sıra sizde ! Şehrimizin biricik takımı BURSASPOR’ umuza destek olalım…!
   Sen ben yok BURSASPOR Var !!
   Başka BURSASPOR YOK !!

   4
   1
 1. Ozan Tufan ve Serdar Aziz de 50 şer bin göndermişler. Helal olsun ikisine. Ama bizim taraftar yeri gelince ikisine de laf çakmaktan küfür etmekten çekinmiyor. İnşallah bu tip küfürcü sövüp sayan yuhalama meraklısı futbolcu otobüsü basıp futbolcu döven her Bursa dan transfee olan futbolcuyu hain şerefiz kazma ilan eden taraftar buluntularının az da olsa yüzleri kızarmıştır umarım.

  4
  3
 2. Teşekkürler bizim çocuk.Elvir Baliç gibi eski oyuncular eski başkan ve yöneticilerden de ayağa kalk Bursa kampanyasına katkılarını bekliyoruz.

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu