Bizim çocuk Enes Ünal baba oldu

Bursaspor camiasının evladı Enes Ünal'ın bir kızı dünyaya geldi.

Milli futbolcumuz Enes Ünal baba oldu. Lisa Smellers ve Enes Ünal çifti, kız çocuklarına Lila Ela adını verdi.

Bursasporluyuz.org ailesi olarak Ünal çiftine bir ömür boyu Lila Ela ile mutluluk ve sağlık diliyoruz.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kardeşim bugün mutlu günün eyvallah. Ancak sana 2 çift lafım var. Bursaspordan bi ümit gittin kendini geliştirirsin yıldız olursun dedik bizde sevindik ama kendini 1 gram geliştirmedin. Çürümeye mahkûm oldun. Hangi milli takımda oynuyorsun şimdi. Bak bakalım kendine. Ama sen amacına ulaştın paran cebine giriyor senin içinde yeterli olan bu. Kendini 1 kere 1. Forvet görmedin. Devam böyle koçum. 1 özelliğini geliştirme.

  6
  26
  1. @Akcalarlı yorumuna yanıt olarak

   Aynen katılıyorum. Çok doğru tespitler. Bugüne kadar oynadığı hiç bir takıma bir gram katkısı olmadı. Kız gibi oyuncu. Bu saatten sinra da bişey olmaz. İddia ediyorum, bugünün bu rezil Bursaspor’una dönsün, burda bile bişey olmaz. İkinci Kubilay olur. Ali Akman oynar, o yedek kalır. Malesef. Acı, ama gerçek. Yeni doğan çocuğu için de tebrikler. Allah sağlıklı ömür versin.

   6
   10
 2. Enes’in hanın gevur diye, kızına Lila ismini koymuş. Keşke Emine, Fatma gibi falan Müslüman isimleri koyaydı. Daha münasip olurdu.

  6
  19
  1. @Recep yorumuna yanıt olarak

   recep sanane milletin çocuğunun isminden sanane receeeeeeeep. kendi hayatınıza baksanıza biraz birader rahat bıraksanıza insanları receeeeeeep

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu