Bize stoper, kanat, orta saha, forvet, sağ bek lazım

Takım olarak Karadeniz‘de zafere inandıklarını ifade eden genç antrenör, ‘Takımıma teşekkür ediyorum. Son haftalarda gol yediği anlarda yıkılan bir takım vardı. Trabzon’da bu olmadı. Şehrin 1 hafta boyunca kenetlenmesi bize güç verdi. Ordu kampının bu galibiyette kilit rol oynadığını belirtebilirim. Pes etmedik, savaştık ve istediğimizi aldık‘ dedi. 

SADECE İŞİMİZİ YAPTIK

Kendisine görev tebliğ edildiğinde zor işe soyunduğunun farkında olduğunu belirten Mustafa Er, ‘Biz sadece işimizi yaptık. Fazla ön plana çıkmak istemiyorum. Aslan payı oyuncularımın. Serdar Kurtuluş sakat sakat bizimle geldi. Kendisine teşekkür ediyorum. Bize büyük güç verdi onun katkısı. Bilal, Erdem, Stancu inanılmaz katkı sağladılar. Takımın moral ve motivasyon anlamında ayağa kalkması lazımdı. Bugunlere gelinmesinde hepimizin suçu var. Mental yorgunluğu hiçbir zaman aşamadık. Fakat oyuncularım son hafta sorumluğu aldı ve işi halletti‘ diye konuştu. 

FAZLA ZAMAN YOK

Yeni sezon yapılan transfer çalışmalarından da bahseden Mustafa Er ‘Stoper, kanat, orta saha, forvet, sağ bek…Birçok bölgeye oyuncu lazım. 10 tane transfer lazım gibi duruyor. Tabii ki mevcut kadro içersinde devam edecek olanlarda vardır. Sözleşmesi sona eren arkadaşlarımızda var. Transferle ilgili Başkanımız uzun zamandır çalışma yapıyordu. Fakat sıkıntılı durumdan dolayı adım atılamadı. Şimdi önümüzde fazla bir zaman yok. Kısa zamanda içersinde gerekli hamleler yapılacaktır. Ben yeni sezonda herkesin zevkle izleyeceği bir Bursaspor’un sahada olacağına anıyorum‘ şeklinde konuştu. 

Daha gelişim dönemindeyim

Kariyeri içinde konuşan genç çalıştırıcı ‘Herşey çok hızlı gelişti. Daha gelişim dönemindeyim. Hergün üzerine koyabilmeliyim. Bu işin yüzde 51’i mental ve psikolojik. Bunları öğreniyorum. İleride tabii ki Bursaspor’un teknik direktörü olmak istiyorum. Uç hedeflerim var. Sabırlı ve kendine güvenerek merdivenleri çıkmak istiyorum‘ dedi. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu