Biz çok takımı yeneriz!

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba takımının 5. haftada galibiyeti olmaması konusunda panik yapılmaması gerektiğini belirtti.

Geçtiğimiz sezonlarda yaşanan travmayı atlattıklarını belirten Samet AybabaOyuncularımızın üzerindeki son iki senenin travmasını atlattık. Zaten çok oyuncu değişikliğine gittik. O da faydalı oldu. Burası futbol şehri, burası farklı bir yer. Yeni gelen oyuncularımız da buraya alışmaya başladı. Takımdaki eskilerin de büyük bir kısmı bu travmayı atlattı. Galibiyet üstüne de söyleyeyim. Böyle şeylere takılmıyoruz. Biz daha çok takım yeneriz.” dedi.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Transfer Ali yorumuna yanıt olarak

    Bu takım belki galip gelemiyor şuan ama yenilmiyor da. Unutmayin ki 2 sezondur coplerle dolu kadrodan eser yok bastan basa bir yeni kadro kuruldu ve umut veriyor. Artik bu takima destek verin zarar degil. Hani gecen sezon adam gibi oynayın isterseniz 10-0 yenilin diyordunuz. Kimse kusura bakmasın büyük Bursaspor taraftarı küçülmüştür ve çökmüştür geçmiş olsun…

    29
    2
 1. Başakşehir maçını kazanın yeter. O zaman takım açılır. O maçı kaybedersek son iki sezondan bile daha beterini yaşarız.

  8
  33
 2. Bursa farklı bir memleket eyvallah ama bu takım maç kazanacak diye 10 hafta beklemez Samet HOCA. Şampiyon bir camianın başındasınız. Krediniz de sonsuz olmaz ona göre biran önce 3 puan almaya bakın. Bu ödeme dengesizliğin de yabancılar iki ay içinde vırvırlanmaya başlayacak hesabınızı ona göre yapınız. İki sezondur bu nedenle takım ikinci devre sahada oynamıyordu. Bu döneme kadar alabildiğin puanları almaya bak.

  6
  23
 3. BUĞDAY DAN BAŞLICAZ HASADA inşALLAH BU HAFTA HOCAM. MEMLEKETEDE FAYDAMIZ OLUR HADADIN KALMADIĞI DÖNEMDE )))))

  5
  2
 4. Senin bir ayagin cukurda hocam… Onumuzdeki macida alamazsan tepki başlar. Bizim taraftarımız pek sabırlı degil. Demedi deme:::)))

  4
  29
 5. bunlarmı icimizdeki bazı irlandalılar ney tutdurmuşlar 10 havda bunlarıniçimizde olmamaları gerek şom ağızlı
  ,, bunları isdedii o zaden side bunları ayırmazı gerekiyo sayvadan

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı