Biz Bursaspor faşistiyiz!

Teksaslı Taraftarlar Derneği Onursal Başkanı Mehmet Güzelsöz, Bursaspor-Amed maçı sonrası kendilerine yapılan eleştirilere, ''Bize faşist diyenler; Bize faşist diyenler en çok faşist olanlardır. Biz kimseye faşistlik yapmıyoruz. Bursaspor siyaset üstüdür.Biz Bursaspor faşistiyiz'' diyerek tokat gibi cevap verdi.

Bursaspor camiasının sevilen ismi, Teksaslı Taraftarlar Derneği Onursal Başkanı Mehmet Güzelsöz, hafta içi her gün saat 12.00’de enbursa.com ekranlarında yayınlanan ‘Gün Ortası‘ programında Melisa Öztürer‘in konuğu oldu.

TFF 2.Lig’in 25. haftasında Bursa’da oynanan ve yaşananlarla Türkiye gündemine oturan Bursaspor-Amed Sportif Faaliyetler maçıyla ilgili oluşan gündemi değerlendiren Mehmet Güzelsöz, sert açıklamalarda bulundu.

Bursaspor taraftarına yönelik yapılan eleştirilere yanıt veren Güzelsöz, ”Biz nasıl karşılanırsak, rakip takım taraftarlarını da şehrimizde aynı şekilde karşılıyoruz. 25 Eylül’de takımımız iyi karşılanmadığı için aynı reaksiyon burada verildi. Biz ne bir şehre ne bir ırka düşmanız. Bizim tribün raconumuz, kültürümüz böyledir.” ifadelerini kullandı.

Yeşil beyazlı camiasına ‘faşist‘ sıfatını yakıştıranlara tokat gibi cevap veren Güzelsöz,Biz sadece Bursaspor faşistiyiz” diyerek şu açıklamayı yaptı:

”Maçtan bir çıktık ki herkes bizim karşımıza geçmiş. Olayın içeriğini bilmeden, bizi yargılayan insanlar oldu. Bize faşist diyenler en çok faşist olanlardır. Bunu kafanıza sokun. Biz hiç kimseye faşistlik yapmıyoruz. Biz sadece Bursaspor faşistliği yaparız. Bursaspor siyaset üstüdür. Bunu defalarca dile getirdik. Bize göre hiç bir siyasi görüşün önemi yoktur. Bizim kendi doğrularımız var. Bursaspor Kulübü‘ne zarar geliyorsa A partisi olması B partisi olması bizi ilgilendirmez. O yüzden boşuna debelenmeyin.”

11 Yorum Onay bekleyen 4 yorum var

 1. Biz faşist değiliz.Biz sadece bu ülkenin her karış toprağını işgal etmek isteyen terör unsurlarına karşı dimdik duran,ay yıldızına ölen bir toplumuz.Bugun Amed Sportif Faaliyetler taraftarları teröristlik yapar ona karşı dururuz yarın başkası yapar ona karşı dururuz.Devletin bekasını babam da tehdit ederse ona da karşı dururum.İnsanlar ve oluşumlar gelip geçicidir.Devlet bakidir.Devletle şaka olmaz.Devletle oyun olmaz.Faşistlik bursa halkı veya Bursaspor ile bagdastirilamaz.Faşistlik bebek katillerine has bir şeydir.Faşist Abdullah Öcalan ve onun sevicilerine denir.Faşistler sahaya jiletle girip rakip oyuncuyu jiletler.Faşistler terör örgütlerinin pacavralarini maçlarda sallar.Faşistler baş kaldırıp “biji Kürdistan” diye bağırır.Faşistler içinde bulundukları toprakların kolluk kuvvetlerini şehit eder.Biz hiçbir şeyin faşisti de değiliz.Sadece TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’NİN nasıl kurulduğunu çok iyi bilen ve onun bir karış toprağına dahi canımızı verebilecek bir halkız.

  54
  3
 2. Öyle bir ülke ki; Bölücüye tepki gösterdiğin için bölücü, kafatasçı, ırkçı olmakla itham ediliyorsun. Bizim şehrimize Şanlıurfa da geldi, Batman da, yarın Bayburt da gelecek ve en güzel şekilde ağırlandılar, ağırlanacaklar. Bunu utanmadan bize haksızlık edenlerin gözlerine sokmalıyız.

  41
  3
 3. Ne demek biz Bursaspor’un faşistiyiz!!
  Kafayı mı yedin Mehmet.
  Faşizm kadın kız çoluk çocuk gözardı etmeksizin soykırımdır, insanlık suçudur.
  Faşizmi yaşayanlar bilir.
  Biz Bursaspor’un neferi askeriyiz Babacan.
  Tüm cihana kök söktüren Yüce Cengizhan’ın hayatını bi oku.
  Cengizhan kadın kız çoluk çocuk ayırıp kalanları kılıçtan geçirmiş en büyük komutandır.
  Birde gaz odalarında özellikle kadın ve çocukları katleden Adolf Hitler’in hayatını bi oku.
  Faşizmle vatanseverlik siyahla beyaz gibidir, sapla samanı karıştırma.
  Bir daha da asla faşizmle Bursaspor’u yan yan yana koyma.

  10
  3
 4. Cümle bile yazmaya gerek yok. Bu açıklamanın sonuna sadece nokta konur, imza atılır. Yaşa var ol Mehmet Abi !

  4
  7
 5. Mehmet kardeşim(BURSASPOR FAŞİSTİYİZ),diyeceğinize’BİZ BURSASPOR SEVDALISIYIZ,VS.gibi nice güzel tarif ve tanımlamalar varken aman dikkat edin sözlere.Zaten bir kesim alet ediyor kendi sinsi ve hain planalrına bizde yağ sürmeyeleim onların ekmeklerine.

  2
  1
 6. böyle boş vatan-millet-sakarya edebiyatı yapanlar, devletin kaynaklarını en çok sömürenlerdir. madem siyasetle ilişkiniz yok, niye ak parti’den mamalanıp sesinizi kesiyorsunuz sahte kabadayılar? takımın bu hale düşmesinde sizin payınız hiç mi yok? doğru düzgün ne tepki gösterebildiniz şimdiye kadar?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu